Sokolov – Vlašim | 2:0 (kon.) | | | Pardubice – Prostějov | 2:1 (kon.) |
Manchester City – Tottenham | 1:0 (kon.) | | | Bournemouth – Fulham | 0:1 (kon.) | | | Huddersfield Town – Watford | 1:2 (kon.) |
West Ham – Leicester | 2:2 (kon.) | | | Wolverhampton – Brighton | 0:0 (kon.) | | | Newcastle – Southampton | 3:1 (kon.) |
Celta Vigo – Girona | 2:1 (kon.) | | | Eibar – Atlético | 0:1 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Huesca | 0:0 (kon.) |
Barcelona – Real Sociedad | 2:1 (kon.) |
Augsburg – Stuttgart | 6:0 (kon.) | | | Bayern – W. Brémy | 1:0 (kon.) | | | Leverkusen – Norimberk | 2:0 (kon.) |
Mohuč – Düsseldorf | 3:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – RB Lipsko | 1:2 (kon.) | | | Schalke – Hoffenheim | 2:5 (kon.) |
Parma – AC Milán | 1:1 (kon.) | | | Bologna – Sampdoria | 3:0 (kon.) | | | Cagliari – Frosinone | 1:0 (kon.) |
Empoli – Spal | 2:4 (kon.) | | | Janov – Turín | 0:1 (kon.) | | | Lazio – Chievo | 1:2 (kon.) |
Udinese – Sassuolo | 1:1 (kon.) | | | Juventus – Fiorentina | 2:1 (kon.) | | | Inter – AS Řím | 1:1 (kon.) |
Guingamp – Marseille | 1:3 (kon.) | | | Nice – Caen | 0:1 (kon.) | | | Nîmes – Bordeaux | 2:1 (kon.) |
Štrasburk – Montpellier | 1:3 (kon.) |
Žilina – Sereď | 1:2 (kon.) | | | Michalovce – Dunajská Streda | 0:2 (kon.) | | | Trnava – Senica | 0:1 (kon.) |
Podbrezová – Trenčín | 0:0 (kon.) | | | Nitra – Zlaté Moravce | 2:2 (kon.) |
Liberec – Bohemians 1905 | 3:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Plzeň | 2:0 (kon.) |
Jihlava – Zlín | 0:2 (kon.) |
Písek – Jirny | 0:0 (zruš.) | | | Vyšehrad – Převýšov | 2:0 (kon.) |
Hamburg – Aue | 1:1 (kon.) | | | Kiel – Paderborn | 1:2 (kon.) | | | Duisburg – Sandhausen | 2:2 (kon.) |
Fürth – Union Berlín | 1:1 (kon.) |
Lipany – Žilina B | 0:2 (kon.) | | | Prešov – Pohronie | 0:1 (kon.) | | | Dubnica – L. Mikuláš | 3:2 (kon.) |
Emmen – Utrecht | 2:0 (kon.) | | | Groningen – Ajax | 0:1 (kon.) | | | Arnhem – Zwolle | 4:1 (kon.) |
Feyenoord – Alkmaar | 2:1 (kon.) | | | Venlo – Graafschap | 4:1 (kon.) |
St.Gilloise – Waregem | 2:2 (kon.) | | | Westerlo – Oostende | 0:0 (kon.) | | | Cercle Bruggy – Kortrijk | 1:2 (kon.) |
Eupen – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) |
Moreirense – Chaves | 0:1 (kon.) | | | Belenenses – Rio Ave | 1:3 (kon.) | | | Feirense – Braga | 0:2 (kon.) |
Porto – Santa Clara | 1:0 (kon.) |
Admira – Hartberg | 2:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Rapid | 2:2 (kon.) | | | Mattersburg – Wacker | 3:1 (kon.) |
Ufa – Arsenal Tula | 1:2 (kon.) | | | Orenburg – Rostov | 3:0 (kon.) | | | Dynamo – Samara | 1:0 (kon.) |
Lok. Moskva – CSKA Moskva | 1:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – Zenit | 2:3 (kon.) |
Gdańsk – Piast Gliwice | 0:2 (kon.) | | | Zagłębie – Pogoň | 2:3 (kon.) | | | Jagiellonia – Lech Poznaň | 3:3 (kon.) |
Legia – Cracovia | 1:0 (kon.) |
Brisbane Roar – Newcastle Jets | 1:6 (kon.) | | | Central Coast – Sydney Wanderers | 3:1 (kon.) |
Trabzonspor – Yeni Malatyaspor | 2:1 (kon.) | | | Akhisarspor – Antalyaspor | 1:2 (kon.) | | | Galatasaray – Kayserispor | 3:1 (kon.) |
Göztepe – BB Erzurumspor | 0:1 (kon.) |
konec
Feyenoord Rotterdam
2:1
(0:1)
AZ Alkmaar
Michal Luxa
Branky:
51. Malacia, 68. van Persie – 36. M. Seuntjens
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 7:14.
Rozhodčí: Nijhuis – van Zuilen, Honig
Diváci:
Karty: 83. S. Berghuis (FEY), 90+3. Ayoub (FEY)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 7:14.
Feyenoord Rotterdam:
Vermeer – Cuco Martina (59. St. Juste), Botteghin, van Beek, Malacia – Toornstra, Clasie, Vilhena – S. Berghuis, van Persie (C) (84. Ayoub), Sam Larsson (87. van der Heijden).
Náhradníci: Delle, Ten Hove – St. Juste, van der Heijden, Nieuwkoop, Verdonk, Sinisterra, Kokcu, Ayoub.
Trenér:
AZ Alkmaar: Bizot – J. Svensson, Vlaar, Koopmeiners, Ouwejan – Midtsjö, Til (C), Maher – Stengs (74. Johnsen), M. Seuntjens (66. Boadu), A. Gudmundsson (66. Idrissi).
Náhradníci: Velthuizen – Wijndal, S. Wuytens, van Rhijn, Hatzidiakos, Boadu, Johnsen, Idrissi.
Trenér:
Náhradníci: Delle, Ten Hove – St. Juste, van der Heijden, Nieuwkoop, Verdonk, Sinisterra, Kokcu, Ayoub.
Trenér:
AZ Alkmaar: Bizot – J. Svensson, Vlaar, Koopmeiners, Ouwejan – Midtsjö, Til (C), Maher – Stengs (74. Johnsen), M. Seuntjens (66. Boadu), A. Gudmundsson (66. Idrissi).
Náhradníci: Velthuizen – Wijndal, S. Wuytens, van Rhijn, Hatzidiakos, Boadu, Johnsen, Idrissi.
Trenér:
Rozhodčí: Nijhuis – van Zuilen, Honig
Diváci:
Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Albert Gudmundsson, přichází Oussama Idrissi.