Wolfsburg – Frankfurt 1:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:1 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Pondělí 22.04.2019, 20:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 30. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (22:29:15)

Dnešní utkání ve Volkswagen Arene končí remízou. Druhý poločas byl ještě atraktivnější než ten první. V 78. minutě otevřel skóre po šťastném odrazu střídající de Guzmán. Jenže vítězství sebral hostům domácí stoper Brooks, který v 90. minutě vyrovnal po nahrávce od Klause. Domácí byli celkově lepší, ale nedokázali využít příležitostí tolik, jako se to povedlo hostům. Wolfsburg hraje příště 28.4. na hřiště Hoffenheimu. Frankfurt se příště představí 27.4. doma s Herthu Berlín.

90+3

90+3
    Mehmedi našel rohovým kopem Brookse, ale ten svoji druhou dnešní branku nepřidal, protože mířil hlavou o kousek vedle.

90+2
    Domácí mají nyní k dispozici rohový kop.

90+1
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Gonçalo Paciência, přichází Almamy Touré.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Felix Klaus si naběhl a dostal míč do volného prostoru, potáhl míč a následně našel na druhé straně úplně volného stopera JONA BROOKSE, který v klidu do prázdné branky vstřelil vyrovnávací branku – 1:1.

89
    Roh pro Frankfurt.

88
    Kostič se dostal k míči na levé straně, tak zkusil nacentrovat do vápna. Jeho centr nikoho v červeném nenašel.

87
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Ginczek, přichází Felix Klaus.

86
    Mehmedi posla míč z rohu do malého vápna, kde byl nejvýše hostující Hasebe, jenž dokázal míč odhlavičkovat do bezpečí.

85
    Roh pro domácí.

85
    Žlutou kartu dostává Gonçalo Paciência (Eintracht Frankfurt).

84
    Další útok hostí zhatil ofsajd, ve kterém se nacházel Paciencia.

83
    Po chybě domácí v rozehrávce se k míči dostal da Costa, ale zradilo ho zpracování, takže je míč opět na kopačkách domácího týmu.

82
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Marcel Tisserand, přichází Renato Steffen.

80
    Po pravé straně se snažil zaútočit Mehmedi, ale míč mu ujel mimo hrací plochu. Trapp bude rozehrávat od branky.