Salzburg – Wolfsberger 3:1 (kon.) | Linz – Sturm Graz 1:2 (kon.) | Austria – St. Pölten 2:2 (kon.)
FK Austria Vídeň
2:2 (0:0)
SKN St. Pölten
Středa 24.04.2019, 19:00 • Generali Arena, Vídeň • Rakouská Bundesliga • O titul

Na rozdíl oproti chudému prvnímu dějství na branky, ve druhém poločasu padly hned čtyři branky, když Austria dokázala otočit z 0:1 na 2:1, aby následně v 77. minutě Ambichl vyrovnal na konečných 2:2. Všem přeji hezký zbytek dnešního večera. (20:52:49)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:14.

90+3

90+2
    Hráč Sankt Pöltenu si pohlídal dobře a takticky celou situaci, aby to nebyl rohový kop.

90+1
    Souboj, kde byl podezřelý hráč Austrie rozhodčí opět pouští.

90
    Rozhodčí nastaví 2 minuty!

89
    Přímý kop pro Austrii.

88
    Alon Turgeman hlavičkoval v záklonu, proto také nepřidal svůj dnešní třetí zásah.

87
    Rohový kop pro Austrii v pořadí již čtvrtý.

86
    Manuel Haas pořádně nakopal Monscheina do kolene.

85
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Daniel Luxbacher, přichází Eldis Bajrami.

85
    Edomwonyi se hned zapojil do hry, ale po rohovém kopu svou střelou netrefil branku Sankt Pöltenu.

84
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Maximilian Sax, přichází Bright Osagie Edomwonyi.

83
    Rohový kop pro Austrii Vídeň.

82
    Žlutou kartu dostává Sandro Ingolitsch (SKN St. Pölten).

81
    Sandro Ingolitsch pořádně nabral protihráče, podobný zákrok měl již v prvním poločase. Nyní překvapivě dostane žlutou kartu.

80
    Hra se po čtvrté brance velmi zklidnila.

78
    Po nudném prvním dějství podstatně zajímavější druhý poločas přinesl zatím hned čtyři branky.

77
    St. Pölten právě vstřelil branku!
    Baličova přihrávka sice byla na paty, ale odražený míč umisťuje povedenou střelou MICHAEL AMBICHL do branky do protipohybu brankáře – 2:2!