Jenisej – Orenburg 2:1 (kon.) | Samara – Ural 0:1 (kon.) | Arsenal Tula – Spartak 3:0 (kon.)
FC Jenisej Krasnojarsk
2:1 (1:0)
FK Orenburg
Čtvrtek 25.04.2019, 15:00Ruská Premier Liga • 25. kolo

Domácí celek poněkud překvapivě získal všechny body z tohoto zápasu, na domácí půdě porazil Orenburg, který byl favoritem. Jenisej je stále poslední v tabulce, na předposlední Anži Machačkalu ztrácí tři body, na nesestupové a nebarážové dvanácté místo pak dvanáct bodů. (17:00:41)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:19.

90+4
    90+3. Alexandr KUTIN - 2:1

90+3
    Jenisej právě vstřelil branku!
    V samotném závěru zápasu rozhoduje domácí celek o své výhře, po pěkné individuální akci se prosazuje obranou nepokrytý ALEXANDR KUTIN.

90+2
    Mnoho šancí v nastaveném čase k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

90+1
    Savelij Kozlov hlavičkoval mimo branku.

90+1
    Navíc uvidíme tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Fegor Ogude (FC Jenisej Krasnojarsk).

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    V poklidném tempu se dohrává druhý poločas, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

86
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Alexandr Kutin centroval před branku, míč získal hostující brankář.

85
    Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Aleksandr Zotov, přichází Alexandr Kutin.

84
    Žlutou kartu dostává Arsen Chubulov (FC Jenisej Krasnojarsk).

82
    Michail Komkov mohl rychle přispěchat s odpovědění, ovšem jeho rána z bezprostřední blízkosti končí těsně vedle branky.
    80. Djordje DESPOTOVIĆ - 1:1

80
    Orenburg právě vstřelil branku!
    Hostující celek nyní dokázal vyrovnat, povedenou akci zakončuje parádní ránou k tyčce v ideální výšce DJORDJE DESPOTOVIĆ.

78
    Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Dmitrij Torbinskij, přichází Maxim Semakin.

77
    Andrej Kozlov pálil z dobré pozice, Jurij Nestěrenko byl připravený a dokázal si poradit se střelou do středu branky.

76
    Žlutou kartu dostává Michail Sivakov (FK Orenburg).

75
    Denis Popovič vedl akci hostujícího celku, ale přes dobře hrající domácí obranu se do šance Orenburg nedostal.

72
    Střídání v týmu FK Orenburg: ze hřiště odchází Adessoye Oyewole, přichází Andrej Kozlov.

71
    Alexandr Sobolev Alexandr Sobolev fauloval soupeře, faulovaným hráčem byl Michail Sivakov. Balon tedy mají hosté v bílém

70
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější hru, dvacet minut hry zbývá do konce zápasu.

67
    Savelij Kozlov se dostal ke střele, která končí mimo branku, vykopávat tak bude brankář Krasnojarsku.

66
    Jurij Nestěrenko vykopává od své branky, následně mají míč domácí obránci.

64
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Grigorij Čirkin (FK Orenburg).

64
    Souboje o míč se odehrávají na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Následně hostující hráč fauloval.

62
    Aleksandr Zotov pálil z velké dálky, jeho projektil kryje brankář.

61
    Domácí brankář bude vykopávat od své branky, hráči ještě reklamovali penaltový zákrok, ale hra pokračuje dál.

60
    Půlhodina hry je pryč, domácí celek stále vede o jednu branku, v tomto poločase jsme zatím výraznější šanci neviděli.

59
    Savelij Kozlov centroval před branku, míč kryje Jurij Nestěrenko.

58
    Michail Sivakov fauloval soupeře, rozehrávat tak bude domácí tým.

56
    Střídání v týmu FK Orenburg: ze hřiště odchází Arťom Galadžan, přichází Andrej Malych.

55
    Fegor Ogude a Denis Popovič bojovali o míč na polovině hrací plochy. Vyhrál domácí hráč, který však o míč přišel následně.

54
    Jurij Nestěrenko rozehrává od své branky, následně vykopávat musel také brankář na druhé straně.

52
    Michail Komkov vedl útočnou domácí akci, dostal se do střelecké pozice, jeho ránu zblokoval jeden z obránců.

51
    Nyní sledujeme nejklidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

50
    Djordje Despotović se propracoval do střelecké pozice, jeho rána však končí těsně vedle tyčky.

49
    Rohový kop rozehrával hostující celek, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

46
    Hostující celek se propracoval do střelecké pozice, Savelij Kozlov pálil nepřesně.

46
    Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Pavel Komolov, přichází Arsen Chubulov.

46

Domácí celek proměnil v prvním poločase pokutový kop, díky čemuž se v tomto zápase ujal jednobrankového vedení. Další výraznější šanci jsme v tomto poločase neviděli.

45+2

45+2
    Aleksandr Zotov pálil nepřesně, balon končí na tribuně. Míč pro brankáře hostů.

45+1
    Dvě minuty se budou nastavovat. Domácí celek se pokoušel o rychlou akci, Babacar Sarr nedokázal přesněji přihrát spoluhráči.

45
    Žlutou kartu dostává Alexej Sutormin (FK Orenburg).

44
    Dmitrij Torbinskij vypálil z dobré pozice, jeho projektil kryje Alexandr Dovbňa

44
    Alexej Sutormin zkoušel dlouhým centrem před brankou najít spoluhráče. ale obrana Jeniseje si poradila.

43
    Jurij Nestěrenko vykopává od své branky, míč se dostal na polovinu hrací plochy, následně ale Orenburg vybojoval vhazování.

42
    Adessoye Oyewole si v souboji před brankou soupeře počínal nedovoleně, a tak bude rozehrávat domácí tým.

41
    Vhazování na útočné polovině vybojoval hostující celek, Savelij Kozlov centroval před branku, ale obrana si poradila.

39
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní do šance dostat nemůže.
    36. Alexandr SOBOLEV - 1:0

36
    Domácí celek měl k dispozici pokutový kop, s přehledem proměnil pokutový ALEXANDR SOBOLEV.

36
    Žlutou kartu dostává Grigorij Čirkin (FK Orenburg).

34
    Domácí rozehrávají rohový kop, centr se snesl před branku, Alexandr Dovbňa vyboxoval míč, následně si obrana dokázala poradit.

32
    Žlutou kartu dostává Adessoye Oyewole (FK Orenburg).

31
    Žlutou kartu dostává Denis Popovič (FK Orenburg).

31
    Alexandr Sobolev vedl akci svého celku, ale Pavel Komolov zastavil akci soupeře, ale následně hosté o balon přišli.

30
    Orenburg se propracoval do střelecké pozice, jenže rána končí mimo branku. Jurij Nestěrenko zasahovat nemusel.

29
    Michail Komkov fauloval soupeře, rozehrávat tak bude hostující celek.

28
    Alexandr Sobolev zakončoval dobrou akci svého celku, míč kryje brankář FK.

25
    Jenisej to zkoušela kombinačně, míč se od Saara odrazil přesně k brankáři. Ten tedy bude vykopávat.

23
    Jurij Nestěrenko vykopává od své branky, míč se k němu dostal po nepovedené akci hostujícího celku, Následně se Savelij Kozlov nabíhající ke střele nedostal.

22
    Orenburg se nyní propracoval na útočnou polovinu, kde kombinuje, Arťom Galadžan si pomohl nedovoleně.

20
    Alexandr Sobolev vedl útočnou akci svého celku, pokoušel se propracovat do střelecké pozice, ale Denis Popovič jeho akci dokázal zastavit.

18
    Alexandr Sobolev pálil ze střední vzdálenosti, jeho projektil končí mimo branku, gólman jen kontroloval hru.

17
    Obrázek hry je stále stejný, hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

15
    Danijel Miškić to nemyslel vůbec špatně, jeho projektil však končí mimo branku. Gólman Jeniseje zasahovat vůbec nemusel.

11
    Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy.

9
    Danijel Miškić pálil z dobré pozice, jeho pozdrav kryje domácí brankář Jurij Nestěrenko.

8
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.

6
    Djordje Despotović je ošetřovaný na hrací ploše, následně budou rozehrávat domácí, jmenovitě Babacar Sarr.

4
    Domácí rozehrávají od své branky, následně se centr dostal před branku, ale Ali Gadžibekov nedokázal vybojovat míč.

1

FC Jenisej Krasnojarsk: Jurij Nestěrenko – Sarr, Gadžibekov, Kičin, Komolov – Torbinskij, Zotov, Ogude, Komkov – Sobolev, Dančenko.
    Náhradníci: D. Jurčenko, Jedapin – Gricajenko, Kosťukov, Chubulov, Rožkov, Kutin, Semakin, Savičev.

FK Orenburg: Dovbňa – Oyewole, Sivakov, Kozlov – Sutormin, Galadžan, Čirkin, Popovič, Čukanov – Miškić – Despotović.
    Náhradníci: Frolov – R. Alves, Kozlov, Kulišev, Maljarov, Malych, Šachov..

FC Jenisej Krasnojarsk odehrál 24 zápasů s bilancí 2-7-15 a získal 13 bodů. V tabulce je na poslední pozici. Z posledních pěti zápasů bodoval ve dvou díky remízám. S Kazaní uhrál plichtu 1:1 a Ufou 0.0. Nestačil na Arsenal Tulu 0:2, Ural 2:3 a na Spartak Moskvu 0:2.

FK Orenburg odehrál 24 zápasů s bilancí 10-5-9 a získal 35 bodů. V tabulce je na šesté pozici, na pátý Spartak Moskva ztráci 4 body. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si se Samarou 3:1, CSKA Moskvou 3:2 a Rostovem 3:0. Nestačil na Zenit Petrohrad 1:3 a na Akhnat 1:3.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky ruské Premier Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Jenisej Krasnojarsk – FK Orenburg.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.