Slavia – Svarog Teplice 4:9 (kon.)
SK Slavia Praha
4:9 (1:4) Stav série: 0:2
Svarog FC Teplice
Neděle 05.05.2019, 20:00 • SH Eden, Praha • Play off 1. futsal ligy • Semifinále

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. Třeba už ve čtvrtek u duelu mezi Spartou a Chrudimí. (22:11:39)

Utkání je u konce. Tepličtí futsalisté nakonec zaslouženě vítězí. Skvělým výkonem se blýskl Jeronimo, který ale kvůli zranění musel ve 35. minutě střídat. Slávisté se trápili zejména v koncovce.

Do utkání lépe vstoupili domácí slavisté. Už po čtyřech minutách hry se prosadil po přihrávce na křídlo od Pršiče sešívaný ostrostřelec Radovanovič. Pak už ale byla hra v režii hostujících hráčů. Nejprve v 8. minutě poměrně šťastně vyrovnal Rodrigo, o pět minut později pak přidal další branku a otočil stav utkání ve prospěch Teplic. Velkou šanci měl slavistický Krasnič, Penaltu po šestém akumulovaném ale neproměnil.

V 17. minutě se parádním sólem prezentoval Teka. Těsně před koncem pak sešívanou obranu přímo zesměšnil ještě větší parádou Djaelson.

Do druhého poločasu vstoupil sešívaný válec, který nakonec díky gólu Radovanoviče ve 25. a Pršiče ve 26. minutě udělal z nedělního utkání ještě pořádné drama. Ve 28. minutě už opět slavili severočeši, Nene si vyměnil míč s Djaelsonem a skóroval. O minutu později se takřka z poloviny hřiště trefil Djaelson. Ve 31. minutě si poměrně nešťastně srazil míč do vlastní branky Pršič.

Ve 34. minutě ještě přidal branku Tato do prázdné branky. O minutu později po výborném pasu od Jeronima vstřelil gól teplický Baran. Jako gól útěchy se těsně před koncem zápasu prosadil po centru ze strany Krasnič.

39:40
    Teplice s kombinací moc nepospíchají, vypadá to, že dnešní utkání se dohraje bez nějaké větší šance.

39:00
    Právě probíhá poslední minuta základní hrací doby. A pokud se nestane zákrok v podání sešívaných, tak i dnešního zápasu.

38:37
    Radovanovič se nedohodl s Žežulkou a nakonec hlavičkoval míč do zámezí, i když míč mohl uklidit do náruče slavistický gólman.

37:56
    Míč nakonec skončil po rohu u Radovanoviče, který se dokázal ve vápně severočechů otočit, jeho nepříliš prudká střela nakonec letěla těsně vedle pravé tyče.

37:53
    Pršičova střela skončila díky teči Teky v zámezí. Slavie bude kopat roh.

37:14
    Djaelson bojovně vybojoval na slavistické polovině míč, který ihned poslal na střed na úplně volného Davida Černého. Ten z perfektní pozice nějakých pět metrů od branky přestřelil.

36:41
    Kapitán Teplic, David Černý, se prokličkoval na pravé střeně až ke střele. Ta ale slávistickou branku příliš neohrozila.
    35:47 Uroš KRASNIČ - 4:9

35:47
    Slavia právě vstřelila branku!
    Směřička našel ze strany volného UROŠE KRASNIČE, který poměrně jednoduše poslal míč za záda přemisťující ho se Hůly. Asistence: Martin Směřička.

34:58
    Střídání v týmu Svarog FC Teplice: ze hřiště odchází Jeronimo, přichází Hůla.

34:58
    Jeronimo teď má nějaké problémy s nohou a nechává se ošetřovat, hra je na chvíli přerušena.
    34:41 Jiří BARAN - 3:9

34:41
    Teplice právě vstřelily branku!
    Perfektní pas poslal Jeronimo na nabíhající JIŘÍHO BARANA! Ten v poměrně složité pozici poslal míč mezi Žežulkou a dobíhajícím obráncem. Asistence: Jeronimo.

34:12
    Oddechový čas pro domácí.

34:12
    Nene poslal míč v přečíslení 2 na 1 ba Tata, který opět mířil pouze do břevna sešívané branky! S trochou toho štěstíčka už mohl být brankový rozdíl dvojmístný.
    33:13 TATO - 3:8

Libor Kokoška

Branky: 4. Radovanovič (Pršič), 25. Radovanovič (Leovski), 26. Pršič (Radovanovič), 36. Krasnič (Směřička) – 8. Rodrigo, 13. Rodrigo (Tato), 17. Teka, 20. Djaelson, 28. Nene (Djaelson), 29. Djaelson (Jeronimo), 31. Pršič (vla.), 34. Tato (Rodrigo), 35. Baran (Jeronimo)

Karty:   16. Černý (STP)

SK Slavia Praha: Karpiak (16. Žežulka) – Klíma, Směřička, Jošt, Pršič, Leovski, Radovanovič, Krasnič, Homola (C), Záruba, Hájek
    Svarog FC Teplice: Jeronimo (35. Hůla) – Černý (C), Baran, Soukup, Künzl, Novotný, Nene, Šebek, Daniel, Teka, Taverna, Tato, Djaelson

Rozhodčí: Jan Kliner, Zdeněk Petr ml., Luboš Rygl