Orenburg – Ural 2:2 (kon.) | Dynamo – Rostov 0:0 (kon.) | Machačkala – Arsenal Tula 0:1 (kon.)
Lok. Moskva – Kazaň 4:0 (kon.)
FK Orenburg
2:2 (0:0)
FK Ural
Pátek 10.05.2019, 10:30 • Stadion Gazovik, Rostoši, kapacita 4.800 diváků • Ruská Premier Liga • 28. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:38:31)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 9:9. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:14.

Je konec tohoto dramatického zápasu! V prvním poločase jsme se sice branky nedočkali, ale to vynahradila druhá půle. V 51. minutě šli hosté do vedení, když si vlastní branku vstřelil Oyewole. V 72. minutě přišel hodně sporný moment, když Sutormin vstřelil gól z jasného ofsajdu, který nejprve neplatil, ale následně jej hlavní rozhodčí nepochopitelně uznal a Orenburg srovnal na 1:1. V 87. minutě domácí otočili utkání, jelikož se prosadil Galadzhan. V 90+6. minutě ale z poslední šance srovnal na 2:2 Pogrebňak.

90+6
    90+6. Pavel POGREBŇAK - 2:2

90+6
    Ural právě vstřelil branku!
    Spravedlnost existuje a Ural z poslední šance srovnává na 2:2! Centr El Kabira letěl do vápna, kde se dostal do zakončení hlavou PAVEL POGREBŇAK a umístil jí k pravé tyči. Asistence: Othman El Kabir.

90+6
    Žlutou kartu dostává Denis Popovič (FK Orenburg).

90+5
    Další faul z domácí strany a Ural tak získal ještě jeden volný kop.

90+5
    A nakonec se hosté dostali do zakončení, ovšem to letělo jen doprostřed, kdy byl připraven Jevgenij Frolov.

90+4
    Žlutou kartu dostává Arťom Galadžan (FK Orenburg).

90+4
    Ural získal volný kop a ve vápně je také brankář Godzjur.

90+2
    Eric Bicfalvi se nyní dostal ke střele zpoza vápna, ale domácí gólman byl opět připraven.

90+1
    Míč skončil jen vedle domácí svatyně a následuje tak odkop z kopačky brankáře Frolova.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Ural nyní získal autové vhazování, ale příliš času na srovnání mu nezbývá.
    87. Arťom GALADŽAN - 2:1

87
    Orenburg právě vstřelil branku!
    Domácí otáčejí utkání ve svůj prospěch a vedou 2:1! Centr z volného kopu letěl na zadní tyč, kde domácí hráč vrátil balón před bránu a tam hlavičkou k pravé tyči zakončil ARŤOM GALADŽAN. Asistence: Popovič.

86
    Střídání v týmu FK Orenburg: ze hřiště odchází Djordje Despotović, přichází Arťom Kulišev.

84
    Následně sice přišla střela z dálky, ale ta letěla jen vedle brány.

Michal Raška

Branky: 72. Sutormin (Despotović), 87. Galadžan (Popovič) – 51. Oyewole (vla.), 90+6. Pogrebňak (El Kabir)

Karty:   55. S. Těrechov (ORE), 59. Malych (ORE), 65. Miškić (ORE), 90+4. Galadžan (ORE), 90+6. Popovič (ORE) – 42. Aratore (URA)

FK Orenburg: Frolov – Malych, Šachov, Sivakov, Oyewole (80. Afonin), S. Těrechov – Miškić, Popovič, Sutormin – Despotović (86. Kulišev), R. Alves (74. Galadžan).
    Náhradníci: Ruděnko, Kenjajkin – Afonin, Galadžan, Čukanov, Čirkin, Kozlov, Kozlov, Kulišev, Maljarov.

FK Ural: Godzjur – Kulakov, D. Poljakov, S. Strandberg, Merkulov – Jemeljanov (80. Fidler), Boumal – Aratore (65. Jegoryčev), Bicfalvi, El Kabir – Paňjukov (80. Pogrebňak).
    Náhradníci: Baklov – Dancev, Bavin, Dinga, Jegoryčev, Fidler, Harojan, Iljin, Katrič, Pogrebňak, Šanbijev.

Rozhodčí: Eskov A. (Rus)