Panama – Francie 0:2 (kon.) | Portugalsko – Argentina 0:2 (kon.) | Saúdská Arábie – Mali 3:4 (kon.)
Jihoafr. republika – Jižní Korea 0:1 (kon.)
Panama
0:2 (0:1)
Francie
Úterý 28.05.2019, 18:00Mistrovství světa U20 • Skupina E

Zcela zaslouženě v tomto zápase vyhrává Francie, která proměnila své šance a získává body do tabulky. Panama v tomto zápase ani jednou nevystřelila na branku. (19:52:01)

Držení míče: 25 % : 75 %.
    Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 5:13.

90+3

90+2
    Mnoho šancí k vidění není, vše spěje k výhře Francie bez inkasované branky.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    4:9, tak vypadá statistika střel.

89
    Amine Gouiri autorem další střely, která však končí mimo branku.

88
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává, Francie jde za výhrou.

87
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Tomás Rodríguez, přichází Axel McKenzie.

84
    Carlos Harvey vhazuje na své polovině, nabádá své spoluhráče k aktivní hře.

83
    Amine Gouiri zůstal volný před brankou, ale k míči se nedostal. Takže vykopávat bude panamský brankář.

82
    Sledujeme klidnější pasáž hry, Francie rozehrává od své branky a míří za výhrou v tomto zápase.

80
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Jovani Welch, přichází Efraín Bristán.

78
    Francie se po rychlé akci dostala do střelecké pozice, ale obrana si dokázala snadno poradit.

77
    Ángel Orelién měl zatím největší šanci svého celku, jeho projektil však končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

74
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Enzo Loiodice, přichází Ibrahima Diallo.
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Jorge Méndez, přichází Ángel Orelién.

72
    Tomás Rodríguez pronikal před branku soupeře, ovšem do výraznější šance se propracovat nedokázal. Brejk vedl Amine Gouiri, který však nezakončil.

70
    Mickaël Cuisance rozehrával volný kop, jeho střílenou přihrávku ztečoval jeden z hráčů na roh.