Botswana – Filipíny | 3:0 (kon.) | | | Jihoafr. republika – Dánsko | 0:7 (kon.) |
Japonsko – Argentina | 8:4 (kon.) | | | Singapur – Venezuela | 0:10 (kon.) |
Kuba – Nový Zéland | 0:2 (kon.) | | | Kanada – Nizozemsko | 12:0 (kon.) |
Mexiko – Česko | 2:3 (kon.) | | | USA – Austrálie | 0:1 (kon.) |
konec
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | R | H | E | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nový Zéland
|
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
4 |
1 |
|
Kuba
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
7 |
2 |
Štěpán Ondráček
Kuba:
1. 8 Juan Carlos Rodriguez – CF
2. 22 Yuri Rodriguez – LF
3. 1 Yesander Rodrígez 2B
4. 19 Luis Dominguez – SS
5. 17 Reinaldo Lamote – RF
6. 14 Reiner Vera – C
7. 15 Juan Y. Rois – 1B
8. 6 Roger Rosete – DP
9. 13 Yurisandre Ramos – 3B
10. 21 Alain Lopéz – P Guzbel Plutin (5. směna), Osvaldo Perez (7. směna)
Náhradníci:
Trenér:
Nový Zéland: 1. 89 Ben Enoka – CF
2. 99 Reilly Makea – RF
3. 12 Nathan Nukunuku – 1B
4. 6 Jerome Raemaki – DP
5. 20 Thomas Enoka – LF
6. 47 Cole Evans – SS
7. 3 Joel Evans – 2B
8. 73 Zane Van Lieshout – C
9. 46 Tyron Bartorillo – 3B
10. 10 Daniel Chapman – P Josh Pettet (7. směna)
Náhradníci:
Trenér:
2. 22 Yuri Rodriguez – LF
3. 1 Yesander Rodrígez 2B
4. 19 Luis Dominguez – SS
5. 17 Reinaldo Lamote – RF
6. 14 Reiner Vera – C
7. 15 Juan Y. Rois – 1B
8. 6 Roger Rosete – DP
9. 13 Yurisandre Ramos – 3B
10. 21 Alain Lopéz – P Guzbel Plutin (5. směna), Osvaldo Perez (7. směna)
Náhradníci:
Trenér:
Nový Zéland: 1. 89 Ben Enoka – CF
2. 99 Reilly Makea – RF
3. 12 Nathan Nukunuku – 1B
4. 6 Jerome Raemaki – DP
5. 20 Thomas Enoka – LF
6. 47 Cole Evans – SS
7. 3 Joel Evans – 2B
8. 73 Zane Van Lieshout – C
9. 46 Tyron Bartorillo – 3B
10. 10 Daniel Chapman – P Josh Pettet (7. směna)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: HP: JAKOBSEN Jens (DEN) 1B: POHL Gregory (USA) 2B: SALAZAR Eliazim (MEX) 3B: RINDFLEISH Scott (AUS)
Diváci:
Úřadující světoví šampióni vstoupili do Mistrovství světa ve čtvrtek, když při vyzvali pořadatelskou zemi – Českou republiku. Black Sox si dokráčely pro první vítězství a rázně vykročili za obhajobou svého prvenství.
Nominace
Catcher
Zane van Lieshout
Kallan Compain
Nadhazovači
Nik Hayes
Daniel Chapman
Josh Pettett
Vnitřní polaři
Nathan Nukunuku
Jerome Raemaki
Joel Evans
Cole Evans
Tyron Bartorillo
Josh Harbrow
Vnější polaři
Ben Enoka
Campbell Enoka
Thomas Enoka
Reilly Makea
Wayne Laulu
Jackson Watt
Nováček elitní skupiny začal 16. Mistrovství světa ve velkém stylu. Hráči v zahajovacím utkání nedali šanci Filipínům, které jednoznačně deklasovali. Nyní na zemi proslulou kvalitními doutníky čeká o poznání těžší soupeř – Nový Zéland.
Nominace
Catcher
Yurisamdre RAMOS SUAREZ
Reinier VERA MESA
Nadhazovači
Aberto Vincente HERNANDEZ MORENO
Alain LOPEZ MARTINEZ
Guber PLUTIN QUINTERO
Alain ROMAN GONZALEZ
Vnější pole
Hector Luis CASTILLO BLAIR
Reynaldo LAMOTE PRADES
Andres REYNA LOPEZ
Vnitřní pole
Luis Raul DOMINIGUEZ ROBLES
Osvaldo PEREZ PEREZ
Juan Yasmani RIOS FABARS
Yuri Daniel RODRIGUEZ CASTELLANOS
Yesander RODRIGUEZ VINENT
Wilfredo SANCHEZ ROSALES
Juan Carlos RODRIGUEZ ROSALES
Česká republika 0 H 3 E 2
Nový Zéland 9 H 10 E 0
Česká republika
1. 99 Václav Svoboda – DP
2. 28 Patrik Kolkus – 2B
3. 4 David Mertl – C
4. 96 Mikuláš Klas – 1B
5. 18 Marek Malý – RF
6. 77 Patrik Kopečný – CF
7. 32 Michal Kolůch – LF
8. 2 Tomáš Petr – SS
9. 78 Jiří Nezbeda – 3B
10. Michal Holobrádek – P, ( 5. směny Marek Joska, 7. směna Jaroslav Breník)
Nový Zéland
1. 89 Ben Enoka – CF
2. 3 Joel Evans – 2B
3. 12 Nathan Nukunuku – 1B
4. 6 Jerome Raemaki – DP
5. 20 Thomas Enoka – LF
6. 47 Cole Evans – SS
7. 99 Reilly Makea – RF
8. 73 Zane van Lieshout – C
9. 46 Tyron Bartorillo – 3B
10. Nik Hayes – P
Rozhodčí
HP: GALLANT Andrew (CAN)
1B: ARTEAGA GONZALES Juan Felipe (COL)
2B: MCCAULEY Damien Laurence (AUS)
3B: KUSAMOTO Mitsunori (JPN)
Kuba 2 H 5 E 1
Filipíny 11 H 11 E 0 (po 4. směně)
Kuba
1. 8 Juan Rodriguez – CF
2. 22 Yuri Daniel Rodriguez Castellanos – LF
3. 1 Yesander Rodriguez Vinent – 2B
4. 17 Reynaldo Lamote Prades – RF
5. 14 Reinier Vera Mesa – C
6. 15 Juan Yasmani Rios Fabars – 1B
7. 6 Roger Rosete – DP
8. 19 Luis Raul Domiguez Robles – SS
9. 13 Yurisamdre Ramos Suarez – 3B
10. 77 Alberto Vincente Hernandez Moreno – P
Filipíny
1. 4 Denmark Bathan – CF
2. 73 Jerome Bacarisas – SS
3. 15 Isidro Abello – DP
4. 16 Ernesto Binaro – 1B
5. 32 Edmer Del Socorro – C
6. 33 Michael Pagkaligawan – 3B
7. 7 Christian Paul De Leon – LF
8. 12 Ben Maravilles – 2B
9. 29 Saxon Omandac – RF
10. 11 Leo Barredo – P
Rozhodčí:
HP: MATABOGE Abel (BOT)
1B: JAKOBSEN Jens Michael (DEN)
2B: HAND Jonathan Robert (USA)
3B: TOVAR SERRANO Manuel Lizandro (VEN)