Tisková konference s Davidem Pastrňákem | (kon.) |
Losování 1. předkola Ligy mistrů | (kon.) | | | Losování kvalifikace Evropské ligy | (kon.) |
Tour de Suisse - 4. etapa | 1. Elia Viviani – Quick Step – 3:46:02 (kon.) |
konec
Tour de Suisse - 4. etapa
1. Elia Viviani – Quick Step – 3:46:02
Matej Kubove
Priebežné poradie pretekov po 4. etape
1. Peter Sagan – BORA 11:37:28
2. Michael Matthews – Team Sunweb 00:10
3. Kasper Asgreen – Quick-Step 00:15
4. Rohan Dennis – Bahrain Merida Pro Team link ikonka 00:16
5. Lawson Craddock – EF Education First Pro Team 00:21
6. Stefan Kung – Groupama FDJ 00:25
7. Matteo Trentin – Mitchelton Scott 00:32
8. Patrick konrad BORA 00:33
9. Jonathan Castroviejo – Ineos 00:34
10. Luis León Sánchez – Astana Pro Team 00:34
Konečné poradie 4. etapy na Tour de Suisse
1. Elia Viviani – Quick Step – 3:46:02
2. Michael Matthews – Team Sunweb
3. Peter Sagan – BORA
4. Matteo Trentin – Mitchelton Scott
5. Jasper Stuyven – Trek Segafredo
6. Sep Vanmarcke – EF Education First Pro Team
7. Reinardt van Rengsburg – Team Dimension Data
8. Iván García Contina – Bahrain Merida Pro Team
9. Stan Dewulf – Lotto Soudal
10. Fabian Lienhard – Švajčiarsko
* všetci rovnaký čas
1. Peter Sagan – BORA 11:37:28
2. Michael Matthews – Team Sunweb 00:10
3. Kasper Asgreen – Quick-Step 00:15
4. Rohan Dennis – Bahrain Merida Pro Team link ikonka 00:16
5. Lawson Craddock – EF Education First Pro Team 00:21
6. Stefan Kung – Groupama FDJ 00:25
7. Matteo Trentin – Mitchelton Scott 00:32
8. Patrick konrad BORA 00:33
9. Jonathan Castroviejo – Ineos 00:34
10. Luis León Sánchez – Astana Pro Team 00:34
Konečné poradie 4. etapy na Tour de Suisse
1. Elia Viviani – Quick Step – 3:46:02
2. Michael Matthews – Team Sunweb
3. Peter Sagan – BORA
4. Matteo Trentin – Mitchelton Scott
5. Jasper Stuyven – Trek Segafredo
6. Sep Vanmarcke – EF Education First Pro Team
7. Reinardt van Rengsburg – Team Dimension Data
8. Iván García Contina – Bahrain Merida Pro Team
9. Stan Dewulf – Lotto Soudal
10. Fabian Lienhard – Švajčiarsko
* všetci rovnaký čas
Program etáp:
sobota 15.6. – 1. etapa: Langnau im Emmental – Langnau im Emmental (individuálna časovka, 9,5 km)
nedeľa 16.6. – 2. etapa: Langnau im Emmental – Langnau im Emmental (160 km)
pondelok 17. júna – 3. etapa: Flamatt – Murten (162 km)
utorok 18. júna – 4. etapa: Murten – Arlesheim (164 km)
streda 19. júna – 5. etapa: Münchenstein – Einsiedeln (177 km)
štvrtok 20. júna – 6. etapa: Einsiedeln – Flumserberg (120 km)
piatok 21. júna – 7. etapa: Unterterzen – St. Gotthard (217 km)
sobota 22. júna – 8. etapa: Goms – Goms (individuálna časovka, 19,2 km)
nedeľa 23. júna – 9. etapa: Goms – Goms (144 km)
1. Peter Sagan (SVK) – Bora-Hansgrohe – 3:39:25 h
2. Elia Viviani (ITA) – Deceuninck – Quick Step
3. John Degenkolb (GER) – Trek–Segafredo
4. Ivan Garcia Cortina (ESP) – Bahrain–Merida
5. Ben Swift (GBR) – Team Ineos – všetci rovnaký čas ako víťaz
1. Peter Sagan (SVK) – Bora-Hansgrohe – 7:51:31 hod.
2. Kasper Asgreen (DEN) Deceuninck – Quick Step +10s
3. Rohan Dennis (AUS) Bahrain-Merida
4. Michael Matthews (AUS) Sunweb – obaja +11s
5. Lawson Craddock (USA) EF Education First Pro Team +16s
1. Elia Viviani – Quick Step – 3:46:02
2. Michael Matthews – Team Sunweb
3. Peter Sagan – BORA
4. Matteo Trentin – Mitchelton Scott
5. Jasper Stuyven – Trek Segafredo
6. Sep Vanmarcke – EF Education First Pro Team
7. Reinardt van Rengsburg – Team Dimension Data
8. Iván García Contina – Bahrain Merida Pro Team
9. Stan Dewulf – Lotto Soudal
10. Fabian Lienhard – Švajčiarsko
* všetci rovnaký čas
1. Peter Sagan – BORA 11:37:28
2. Michael Matthews – Team Sunweb 00:10
3. Kasper Asgreen – Quick-Step 00:15
4. Rohan Dennis – Bahrain Merida Pro Team link ikonka 00:16
5. Lawson Craddock – EF Education First Pro Team 00:21
6. Stefan Kung – Groupama FDJ 00:25
7. Matteo Trentin – Mitchelton Scott 00:32
8. Patrick konrad BORA 00:33
9. Jonathan Castroviejo – Ineos 00:34
10. Luis León Sánchez – Astana Pro Team 00:34
1. Peter Sagan 29
2. Elia Viviani 20
3. Michal Matthews 15
4. Rohan Dennis 12
5. Luis León Sánchez 12
6. Kasper Asgreen 10