Zabrze – Karviná 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Jihlava – Prostějov 4:0 (kon.)
Sereď – L. Mikuláš 7:2 (kon.) | Jablonec – Pardubice 4:1 (kon.) | Groznyj – Dunajská Streda 5:1 (kon.)
Jagiellonia – Ružomberok 2:1 (kon.) | Trnava – Skalica 3:3 (kon.) | Raków – Třinec 3:3 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Jastrzębie – Opava 2:1 (kon.) | Győr – Trenčín 0:4 (kon.)
Slovácko – Olimpic 2:0 (kon.) | Bischofswerdaer FV 08 – Teplice 1:4 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 0:2 (kon.)

Olomouc právě vstřelila branku!
    Nakonec jsme se branky přece jen dočkali, autorem gólu je JIŘÍ TEXL. Texl posílal míč před branku do náběhu Zifčákovi, olomoucký útočník na míč sice nedosáhl, ale díky rotaci míče kulatý nesmysl zamířil bez teče přesně k zadní tyči.
    80. Zmrzlého střela těsně minula protější tyč

80
    Nádherná akce olomouckých mladíků! Zifčák přešel přes dva hráče a poslal míč na vápno na Zlatohlávka. Ten šikovně sklepl do běhu Zmrzlému, jehož střela jen těsně minula zadní tyč.

70
    Odchází Nešpor s Vichtou, na hřiště nastupují Luis a Fredy, kteří jsou v Olomouci na zkoušce.
    68. Doležalova hlavička melám skončila v šibenici

68
    Tak jsem to zakřikl a div, že Doležalova hlavička z uctivé vzdálenosti nezapadla do šibenice Mandousovy branky.
    65. Sláma nádherným centrem z levé strany našel na zadní tyči Zifčáka

65
    Sláma nádherným centrem z levé strany našel na zadní tyči Zifčáka. Ani on ale ve velké šanci Macha překonat nedokázal.
    64. Texl napálil míč do břevna

64
    Zajímavá akce Olomouce! Na jejím konci střílel, ze stejné pozice jako v prvním poločase Prekop, Texl, jehož utažená placírka skončila na břevně Machovy branky.

60
    Trenér Látal rozdělil porci minut mezi hráče po 30 minutových blocích. Nyní na hřiště přicházejí Texl, Sláma, Zifčák, Surzyn a Polom. Nahrazují hráče, kteří hráli od začátku.
    55. Plšek vysunul Vichtu, který z křídla dobře našel volného Nešpora

55
    Doposud největší šance utkání, Plšek vysunul Vichtu, který z křídla dobře našel volného Nešpora. Proti tomu předvedl ve velké šanci vynikající zákrok Mach. Dorážka Látala už byla nepřesná.

46
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Buchta, Jemelka, Chytil a Greššák, přichází Mandous, Zima, Zlatohlávek a Zmrzlý.

30
    Vidíme celkem šest střídání na straně Olomouce. Dolů jdou Yunis, Kerbr, Sladký, Pilař, Falta, Houska a Štěrba, na hřiště naopak Plšek, Beneš, Zahradníček, Vichta, Látal, Vepřek a Nešpor.
    29. Prekop se po nepovedeném centrum z levé strany dostal ke střele

29
    Prekop se po nepovedeném centrum z levé strany dostal ke střele ze zajímavé pozice, jeho pokus ale končí jen v rukavicích Buchty.
    14. Yunis branku hlavou minul

14
    První zajímavou akci hatí ofsajd Yunise. Houska opět našel dobrým křižným míčem Pilaře, který chytrou přihrávkou vybídl ke skórování Yunise na malém vápně. Olomoucký útočník, který s Hanáky nedávno podepsal novou smlouvu však byl v ofsajdu. Jen o minutu později se situace opakovala bez ofsajdového postavení, Yunis ale branku hlavou minul.