Denní přehled (kon.)
Denní přehled

Čtvrtek 27.06.2019, 09:00Evropské hry

Další disciplíny jsou na programu zase zítra a my Vám přineseme souhrn toho nejdůležitějšího. Já Vám děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera! (20:20:06)

Dnešní den Evropských her je tak u konce! České fanoušky může těšit, že čeští sportovci dnes vybojovali dvě medaile. Střelci Nikola Mazurová a Tomáš Nýdrle si z Běloruska přivezou stříbro. Zejména Nýdrle bojoval o zlato do poslední chvíle. Nejcennější kov mu utekl o jediný bod.

20:03
    Mužský tým Francie nestačil v závěrečné disciplíně dráhové cyklistiky dnešního dne na Nizozemsko. Holanďané si tak odvážejí zlato.

19:19
    Sadulajev pro změnu opanoval kategorii do 97 kilogramů. Jeho soupeř Gadžijev do finálového zápasu kvůli zranění vůbec nenastoupil.

18:59
    Matssonová ze Švédska porazila Julii Chavaldžckou a odváží si zlato z kategorie do 53 kilogramů.

18:55
    Haji Alijev opanoval zápas do 65 kilogramů, když ve finálovém souboji překonal Činčegašviliho z Gruzie.

18:03
    Nilsson si nakonec udržel svůj náskok a Tomáš Nýdrle tak bere stříbrnou medaili!

17:52
    Bude to nejhůře stříbro! O zlato se Nýdrle popere s Nilssonem!

17:49
    Už teď je jasné, že Tomáš Nýdrle bude mít medaili! Otázkou zůstává, jaká medaile to bude.

17:25
    Ženský skeet už zná svou vítězku! Tou se stala Italka Diana Bacosiová, která zvítězila před Anastassiovou z Francie a svou krajankou Cainerovou.

17:18
    Tomáš Nýdrle zatím zvládá finále skeetu s velkým přehledem! Po polovině finále je v čele s náskokem dvou bodů!

17:16
    Během večerního programu se dnes budou rozdávat také medaile v zápasení.

16:50
    Za několik minut začíná také finále mužského skeetu! Čeští fanoušci mohou držet pěsti Tomášovi Nýdrlemu.

16:17
    Poslední medailovou disciplínou v rychlostní kanoistice dnes byl závod můžu v kategorii K1 na 5000 metrů. Zlato si odváží Balint Kopasz z Maďarska, stříbro Portugalec Fernando Pimenta a bronz Němec Max Hoff. Jakub Zavřel dojel až dvacátý.

16:05
    Obrovský favorit Schloesser dokázal lucemburského outsidera Seywerta porazit o jediný bod. Nizozemsko tak bere další zlato z lukostřelby.

15:43
    Během několika minut se rozběhne finále žen ve skeetu. Česká republika v něm bohužel nemá zastoupení.

15:42
    V závodě na 5000 metrů v kategorii K1 uspěla Marina Litvinčuková z Běloruska, která v napínavém finiši porazila Bodonyiovou z Maďarska. Třetí dojela Slovenka Mariana Petrušová.

15:23
    Rozhodnuto je také v souboji lukostřelců. Mauro Nespoli zvítězil nad Wijlerem 6:4 a bere zlato. Bronz si odváží Španěl González.

14:44
    Rozběhlo se také zápolení v dráhové cyklistice. Aktuálně probíhají kvalifikační jízdy.

14:36
    Ve skupině B turnaje v plážovém fotbale před malou chvíli začal duel mezi Ruskem a Ukrajinou.