Jamajka – Panama 1:0 (kon.) | USA – Curaçao 1:0 (kon.)
USA
1:0 (1:0)
Curaçao
Pondělí 01.07.2019, 02:00 • Lincoln Financial Field, Philadelphia (USA) • CONCACAF Gold Cup • Čtvrtfinále

Z tohoto zápasu je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme úspěšný vstup do nového pracovního týdne. Na viděnou. (04:30:55)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 7:7. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 5:10.

Spojené státy potvrzují roli favorita a po vítězství 1:0 nad Curacaem postupují do semifinále Gold Cupu. Jedinou branku utkání vsítil ve 25. minutě hlavou McKennie. Curacao se zejména ve druhé půli prezentovalo sympatickým výkonem, na pokoření dosud bezchybné americké obrany, která na turnaji stále ještě neinkasovala, to ale nestačilo. O finále si Spojené státy zahrají proti Jamajce.

90+5

90+4
    Po útočném faulu Curacaa uvede míč do hry brankář Steffen. Ten si dává s rozehrávkou hodně načas.

90+3
    Akce Curacaa končí americkým autovým vhazováním. Spojené státy tak mohou ušetřit další cenné vteřinky.

90+2
    Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Paul Arriola, přichází Omar Gonzalez.

90+2
    Po nepřesném zakončení van Kessela bude rozehrávat Steffen. Ještě před tím ale přichází změna v americké sestavě.

90+1
    Hrát se budou ještě čtyři minuty. Nutno podotknout, že Američané mají k dispozici ještě dvě střídání, a tak mohou nastavení rozkouskovat.

90
    Tvrdou střelu vyslal po zisku míče Bradley, balon ale letěl pouze do míst, v nichž stál připravený brankář Room.

90
    Rozběhla se poslední minuta čisté hrací doby. Míč je na kopačkách amerického favorita.

88
    Zardes hlavičkoval po centru z pravé strany nad břevno. Američané se zřejmě budou strachovat o hubený náskok až do konce.

87
    Skrytou přízemní střelu Bacuny chytá Steffen. Ráně scházela potřebná razance.

86
    S dvojicí centrů do pokutového území si americká obrana poradila.

85
    Hra se rychle přesunula k protější brance, kde však Spojeným státům utíká balon do zámezí.
    84. Steffen uchránil USA od vyrovnání!

84
    Bacuna si přehodil míč na levačku a krásnou střelou do levého horního růžku brány pořádně protáhl Steffena! Ten si připisuje parádní zákrok a drží těsně vedení USA!