Engordany – La Fiorita 2:1 (kon.) | Cardiff Met – Niederkorn 2:1 (kon.) | Runavík – Ballymena 0:0 (kon.)
Europa – Sant Juliá 4:0 (kon.) | Cliftonville – Barry Town 4:0 (kon.) | Tre Fiori – KÍ Klaksvík 0:4 (kon.)
Cliftonville FC
4:0 (2:0)
Barry Town United
Čtvrtek 04.07.2019, 20:45 • Solitude, Belfast • Evropská liga (předkola) • Předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:38:01)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 15:6.

Je konec. Cliftonville nakonec slaví vysoké vítězství, když na domácí půdě rozdrtilo Barry Town 4:0 a postupuje do další části předkola.

90+3

85
    Střídání v týmu Cliftonville FC: ze hřiště odchází Mcmenamin, přichází Wilson.
    Střídání v týmu Cliftonville FC: ze hřiště odchází Gormley, přichází Harney.
    Střídání v týmu Cliftonville FC: ze hřiště odchází Donnelly, přichází Maguire.

84
    Cliftonville právě vstřelil branku!
    A opět končí míč v brance hostujícího celku. Tentokrát se trefil RORY DONNELLY a posíla Cliftonville do čtyřbrankového vedení.

82
    O postupujícím je definitivně rozhodnuto, jelikož třetí branku domácího celku dává CONOR MCDERMOTT.

79
    Střídání v týmu Barry Town United: ze hřiště odchází Hood, přichází Snaith.

73
    Střídání v týmu Barry Town United: ze hřiště odchází Patten, přichází Fry.

73
    Žlutou kartu dostává Bagnall (Cliftonville FC).

68
    Cliftonville stále vede nad Barry Town 2:0 a je čím víc blíž k postupu dál. Hosté musí vstřelit dvě branky, ovšem to je spíše nereálné.

64
    Střídání v týmu Barry Town United: ze hřiště odchází Cotterill, přichází Campton.

58
    Žlutou kartu dostává Cotterill (Barry Town United).

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:45.

První poločas je u svého konce a Cliftonville vede nad Barry Town 2:0. Ve 25. minutě poslal domácí do vedení Mcmenamin. Minutu před přestávkou se trefil také Gormley. Domácí tým tak je blízko postupu do další fáze kvalifikace o Evropskou ligu.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

44
    Těsně před přestávkou jdou domácí do dvoubrankového vedení, když se prosazuje JOE GORMLEY. Asistence: Curran Ch.