New York City – Seattle 3:0 (kon.) | Chicago Fire – Atlanta United 5:1 (kon.) | Minnesota – San Jose 3:1 (kon.)
Orlando City – Philadelphia 1:3 (kon.) | Kansas City – Los Angeles FC 1:5 (kon.) | Houston – New York RB 4:0 (kon.)
Real Salt Lake – Columbus 1:0 (kon.)
Minnesota United FC
3:1 (1:1)
San Jose Earthquakes
Čtvrtek 04.07.2019, 02:10Americká MLS

Máme za sebou utkání americké MLS, v němž Minnesota zdolala San Jose 3:1. O první gól zápasu se už v páté minutě postaral Darwin Quintero, který se trefil pěknou střelou z jedničky. Do kabin se ovšem šlo za bezbrankového stavu, ve druhé nastavené minutě se totiž šťastně trefil Tommy Thompson. Domácí si své vedení vzali zpět v 52. minutě, kdy se po útočném výpadu prosadil stoper Michael Boxall. Definitivní razítko na vítězství Minnesoty dal v 92. minutě střídající Kevin Molino, jenž sám před gólmanem zakončil k pravé tyči. Minnesota se díky tomuto vítězství posunula na čtvrté místo konference, San Jose se propadlo o dvě příčky právě za Minnesotu a Houston.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (04:11:56)

90+7

90+6
    Pěkný centr mířil na hranici penalty, tam se ovšem do vzduchu zavěsil Ike Opara. Domácí stoper hlavičkou poslal míč daleko od vlastní svatyně.

90+5
    San Jose ještě bude mít šanci zahrozt z přímého volného kopu po nedovoleném zákroku Dotsona.

90+3
    Molino si při oslavě vyslékl dres, což je samozřejmě trestáno žlutou kartou. To však domácímu hráči rozhodně vadit nebude.
    90+2. Kevin MOLINO - 3:1

90+2
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Do otevřené obrany vlétl po přihrávce Opary střídající KEVIN MOLINO, jenž sám před gólmanem nezaváhal, ranou k pravé tyči mu nedal šanci. Asistence: Ike Opara a Mason Toye.

90+1
    Domácí kouskují hru klidně i za cenu žluté karty, kterou nyní dostává po faulu v blízkosti vlastní šestnáctky Alonso.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby sedm minut.

89
    Čas hraje proti San Jose, avšak za otřeseným Hoesenem museli být povoláni lékaři. Hostující útočník už ale je připraven zasáhnout do hry, za postranní čárou se vehementně hlásí o návrat.

88
    Tak teď si na pas z levé strany výborně naskočil Danny Hoesen, avšak hlavička se mu vůbec nepovedla, vlastně ji jen prodloužil na sebe. Navíc ještě bolestivě přepadl přes Boxalla.

87
    Kombinuca pokračuje, jenže dostat se do šance se zdá být až neřešitelným úkolem. Po centru Marieho z pravé strany odvrátil míč do bezpečí Opara.

86
    Skvělý obranný skluz Dotsona, balón se navíc odrazil do zámezí ještě po odrazu od Espinozy. Mannone s výkopem pochopitelně příliš spěchat nebude.

85
    Minnesota se stáhla, všechny své síly ve zbývajících minutách vloží do ubránění těsného vedení. Na vlastní polovině brání celá jedenáctka.

84
    Střídání v týmu Minnesota United FC: ze hřiště odchází Miguel Ibarra, přichází Kevin Molino.

83
    Střídání v týmu Minnesota United FC: ze hřiště odchází Darwin Quintero, přichází Lawrence Ollum.

82
    Zničehonic se na trávník posadil Ibarra. Vypadá to, že domácí křídelník nebude schopen pokračovat ve hře, aktuálně je v pěči týmových lékařů.

81
    Marie se i navzdoty zaškobrtnutí dokázal po pravé straně prodrat přes Gaspera. Pak ovšem předal Erikssonovi, jenž ve složité situaci balón neudržel.

Milan Huppert

Branky: 5. Quintero (Ibarra, Finlay), 52. Boxall, 90+2. Molino (Opara, Toye) – 45+2. Thompson

Karty:   45+1. Finlay (MNN), 76. Greguš (MNN), 78. Quintero (MNN), 90+1. Alonso (MNN), 90+3. Molino (MNN) – 30. Lopez (SAJ), 55. Wondolowski (SAJ)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 7:9. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 14:10.
    Minnesota United FC: Mannone – Dotson, Opara, Boxall, Gasper – Greguš, Alonso – Finlay, Quintero (83. Ollum), Ibarra (84. Molino) – Rodriguez (74. Toye)
    Náhradníci: Dayne- Kallman, Miller, Molino, Olum, Schuller, Toye

San Jose Earthquakes: Vega – Thompson, Kashia, Jungwirth, Lopez (66. Salinas) – Judson (76. Marie), Yueill – Espinoza, Eriksson, Vako – Wondolowski (61. Hoesen)
    Náhradníci: Tarbell – Affolter, Calvillo, Fernandes, Hoesen, Marie, Salinas

Rozhodčí: de Oliveira – Greeson, Heatherly