Senegal – Tunisko 1:0 (po pr.) | Alžírsko – Nigérie 2:1 (kon.)
Alžírsko
2:1 (1:0)
Nigérie
Neděle 14.07.2019, 21:00 • Cairo International Stadium, Káhira, Egypt • Africký pohár národů • Semifinále

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:00:18)

Druhé semifinále Afrického poháru národů končí vítězstvím favorizovaného Alžírska, které si postup zasloužilo. Za stavu 1:0 se sice trochu zbytečně uchýlilo pouze k bránění postupového výsledku, za což bylo potrestáno vyrovnávacím gólem z penalty, ovšem fantastickým závěrem nakonec strhlo vedení na svou stranu a může se těšit na finálový souboj se Senegalem.
    Pro Nigérii končí semifinále nesmírně smolně. Nigérie sahala alespoň po prodloužení, kde se již mohlo stát cokoliv, ovšem neubráněná standardka v posledních sekundách hry se jí stala osudnou.

90+5
    90+5. Rijád MAHRÍZ - 2:1

90+5
    Alžírsko právě vstřelilo branku!
    Neskutečné! RIJÁD MAHRÍZ se krásně trefuje z přímého kopu a v poslední nastavené minutě rozhoduje o postupu svého týmu do finále! Jak krutý dokáže fotbal být, z pohledu Nigérie!

90+4
    V poslední nastavené minutě mají ještě Alžířané výhodu přímého kopu, v těsné blízkosti šestnáctky soupeře.

90+3
    Rijád Mahríz (Alžírsko) prováhal okamžik ke střele, při svém odvážném průniku do vápna.
    90+2. Ismaël Binnásir (Alžírsko) orazítkoval břevno!

90+2
    Ismaël Binnásir (Alžírsko) mohl posunout svůj tým do finále, ale jeho rána ze střední vzdálenosti skončila na břevně!

90
    Nastavují se čtyři minuty.
    89. Sufiján Fígúlí (Alžírsko) přestřelil branku Nigérie

89
    Na druhé straně se Sufiján Fígúlí (Alžírsko) již drží za hlavu, také on měl možnost vstřelit uvnitř vápna soupeře, ale i on branku přestřelil, byť ne o tolik, jako před chvílí Henry Onyekuru.

88
    Žlutou kartu dostává Chidozie Awaziem (Nigérie).

88
    Henry Onyekuru (Nigérie) pohotově vystřelil ve vápně soupeře, ale branku o několik metrů přestřelil.

87
    Ale, na rozdíl od prvního poločasu, se Alžírsku přestaly dařit nakopávané míče, kterými překonávali defenzivu Nigérie.

86
    Odion Ighalo (Nigérie) fauluje u půlící čáry, Alžírsko rozehrává.

85
    Podoba s prvním semifinále se nabízí – i tento duel míří do prodloužení...

83
    Rijád Mahríz (Alžírsko) to zkusil z velké dálky na branku, kterou ale minul, to chtělo asi spíše centr, ukazuje nyní i spoluhráč Bagdád Búnidžáh.

82
    Bagdád Búnidžáh (Alžírsko) faulován na polovině soupeře, to znamená jediné – volný kop pro Alžírsko.