Lincoln – Ararat-Armenia 1:2 (kon.) | FK Sūduva – Tre Penne 5:0 (kon.) | Dudelange – Škendija 1:1 (kon.)
Feronikeli – Slovan Bratislava 0:2 (kon.)
FK Sūduva Marijampolė
5:0 (3:0)
SP Tre Penne
Úterý 30.07.2019, 17:45Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

90+3
    Střídání v týmu SP Tre Penne: ze hřiště odchází Perrotta, přichází Nanin.

90+2
    Střídání v týmu SP Tre Penne: ze hřiště odchází Zanotti, přichází Cecaroli.

89
    FK Sūduva právě vstřelila branku!
    Domácí v tomto zápase dominují, po přihrávce Kerla se prosazuje GOTAL. Domácí navyšují své vedení.

87
    Střídání v týmu SP Tre Penne: ze hřiště odchází Sempirni, přichází Zafferani.

81
    Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Tadič, přichází Gotal.

77
    Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Matulevičuis, přichází Leimonas.

64
    Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Topčagič, přichází Ricketts.

58
    Žlutou kartu dostává Perrotta (SP Tre Penne).

55
    Deset minut po začátku druhého poločasu přidávají domácí fotbalisté další branku, druhý gól v tomto zápase dává MIHRET TOPČAGIĆ. Asistence: Tadič

42
    Žlutou kartu dostává Gasperoni (SP Tre Penne).

39
    Domácí celek po pěkné akci soupeře navyšuje své vedení, po pěkné akci se prosazuje obranou nepokrytý MIHRET TOPČAGIĆ.Tre Penne je v tomto dvojzápase výrazně horším týmem.

18
    Domácí celek se dostává do dvoubrankového vedení, tentokrát dostal míč do branky obranou nepokrytý KERLA.

14
    Domácí celek se dostává do vedení, po přihrávce Švrjugala se trefuje TADIČ.

Jan Prošek

Branky: 14. Tadič, 18. Kerla, 39. Topčagić, 55. Topčagić, 89. Gotal

Karty:   42. Gasperoni (TPE), 58. Perrotta (TPE)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 13:0. Střely mimo: 8:3. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 11:7.
    FK Sūduva Marijampolė: Kardum – Svrljuga, Kerla, Jankauskas, Živanovič, Verbickas – Golubickas, Cadjenovic, Matulevicius – Topcagic, Tadič
    Náhradníci: Plukas, Stebrys – Gotal, Hladík, Leimonas, Ricketts, Vezevicius

SP Tre Penne: Migani – Perrotta, Fraternali, Rossi, Palazzi – Gasperoni, Chiaruzzi, Sempirni – Cibelli, Sorrentino, Ceccaroli
    Náhradníci: Chierighini, Lanzoni – Angelini, Nanni, Zafferani, Zanotti