Kovo Praha – Berani | 3:2 (kon.) | | | Česko U18 – Karviná | 1:4 (kon.) | | | Ústí n/L – Most | 2:5 (kon.) |
Hr. Králové – Svítkov | 1:0 (kon.) | | | Berani – Česko U18 | 3:2 (2:0 po s.s.) | | | Kovo Praha – Karviná | 1:3 (kon.) |
Ústí n/L – Svítkov | 7:4 (kon.) | | | Most – Hr. Králové | 0:3 (kon.) |
Kert Park Praha – Dobřany | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Česko U20 | 1:5 (kon.) | | | Kladno – Dobřany | 8:1 (kon.) |
Česko U20 – Kert Park Praha | 4:2 (kon.) | | | Kladno – Pardubice | 8:4 (kon.) |
38:41
|
Vyloučení v týmu Česko U20 (Adam Šilhán – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
36:52
|
Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Jakub Kovárník – 2 min., podražení).
|
|
33:31
|
Vyloučení v týmu Česko U20 (Ondřej Kubeš – 2 min., hrubost).
|
|
33:01
|
Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Radovan Dejneka – 2 min., sekání).
|
|
28:31
|
Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Jan Blaško – 2 min., sekání).
|
|
24:01
|
Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Matěj Tácha – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
21:16
|
Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Lukáš Suchánek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
20:02
|
Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Dalimil Zvonek – 2 min., vysoká hůl).
|
|
17:26
|
Vyloučení v týmu Česko U20 (2 minuty pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na hřišti). Trest odpyká Jaroslav Procházka.
|
Branky a nahrávky:
7. Čejka (Laurinc), 21. Janeček (Macháček, Valenta), 23. Procházka (Faltus, Macháček), 23. Šilhán – 5. Zvonek (Kruček), 22. Wróbel
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Česko U20:
Foršt (Novotný) – Foršt, Macek, Kubeš, Laurinc, Valenta, Macháček, Šilhán, Studénka, Toman, Kaňák – Bucek, Tobiáš, Janeček – Vaniš, Čejka, Faltus – Bravn, Procházka, Malecha – Lhota, Stupka, Magasanik – Gottfried
Náhradníci:
Trenér:
HC Kert Park Praha: Koch (Mikl) – Dejneka, Blaško, Kaucký, Macek, Hrdlička, Jizba – Danko, Vaniš, Fejfar, M. Kruček, J. Kruček, Wróbel, Zvonek, Tácha, Kovárník, Suchánek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Kert Park Praha: Koch (Mikl) – Dejneka, Blaško, Kaucký, Macek, Hrdlička, Jizba – Danko, Vaniš, Fejfar, M. Kruček, J. Kruček, Wróbel, Zvonek, Tácha, Kovárník, Suchánek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Lukáš Ureš