Klatovy – Písek 0:1 (po pr.) | Trutnov – Nová Paka 4:3 (2:0 po s.n.)
HC Klatovy
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
IHC Králové Písek
Pondělí 26.08.2019, 18:00 • Zimní stadion Klatovy • Přípravné zápasy

Utkání pro sebe nakonec rozhodli hosté, ale oba týmy si zaslouží pochvalu za bojovnost a touhu po vítězství, což i diváci ocenili závěrečným potleskem. (20:17:30)

64:50
    Písek právě vstřelil branku!
    Deset vteřin chybělo domácím do konce prodloužení! Hosté využívají přesilovku po střele zblízka, kterou vyslal HANUS VLADIMÍR. Asistence: Koupal Martin

63:39
    Oddechový čas domácích.

63:39
    Vyloučení v týmu HC Klatovy (Houfek – 2 min., sekání).

63:09
    Teprve teď se začíná hrát 3 na 3, jelikož hra nebyla po přesilovce dosud přerušena.

62:35
    Ostrý zákrok Tintěry. Vylučovat se tentokrát nebude.

60:42
    Tulačka ve velké šanci nedal!

60:01

Po 60 minutách urputného boje plného šancí zůstává na ukazateli skóre stav jako na začátku – 0:0.

60:00

58:50
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu IHC Písek (Volf – 2 min., sekání).

58:50
    Vyloučení v týmu HC Klatovy (Roubal Josef – 2 min., sekání).

58:30
    Velká šance na změnu skóre pro domácí!

58:30
    Vyloučení v týmu IHC Písek (Vajnar – 2 min., držení).

58:00
    Už se hrají poslední dvě minuty zápasu.

57:06
    Také Písek se bránil velmi dobře a nedovolil Klatovům skórovat ani při početní výhodě.

55:06
    Vyloučení v týmu IHC Písek (Turek – 2 min., podrážení).

Jiří Šulda

Branky a nahrávky: 65. Hanus (Koupal)

HC Klatovy: Kolář (Hauser) – Slavík(C), Leština, Houfek(A), Šiller, Walter, Sysel, Lokajíček – Tulačka(A), Uhlík, Roubal David, Matiášek, Roubal Josef, Hanzlík, Reitspies, Procházka, Hasman, Mužík, Vávra, Rohla. Trenér: Straka Michal
    IHC Králové Písek: Hamalčík (Štrobl) – Vajnar, Hanus, Turek, Tintěra, Růžek, Tampier, Paukner – Polata, Bednařík, Koupal, Volf, Houdek, Strnad, Novák, Přibyl, Novotný, Karbulka, Egert. Trenér: Herr Karel

Rozhodčí: Hucl Jan – Rubáš, Hucl Martin