Vrchovina – Kroměříž 1:3 (kon.) | Vyškov – D. Benešov 2:1 (kon.) | Uh. Brod – Rosice 0:1 (kon.)
MFK Vyškov
2:1 (0:0)
FC Dolní Benešov
Sobota 31.08.2019, 16:00 • Stadion za Parkem (Vyškov) • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání z MSFL, na viděnou. (17:57:00)

Je konec. Druhý poločas byl opravdu lepší než ten první, neboť byly k vidění tři branky a nervy drásající závěr. Hned v úvodu druhé části vstřelili domácí první branku, a to hráč který byl ani né minutu na hřišti. Za pár minutek to již bylo o dvě branky a domácí výrazně polevili. Toho však využili hosté, kteří dokázali po chybě v obraně snížit. V závěru to bylo opravdu ze strany na stranu, domácí si ale výhru vzít nenechali. Hráčem utkání byl zvolen Karel Jaroš.

90+2

90+1
    Nepadne!! Přímý kop byl opravdu precizně kopnutý v brance však úřadoval ještě lepší Štěpán Spurný!!

90
    Benešov má k dispozici zřejmě poslední šanci na vyrovnání, a to pomocí přímého kopu z cca 23 metrů, padne branka?

90
    Rozhodčí nastavuje finální minutu!

89
    Žlutou kartu dostává Moravec (FC Dolní Benešov).

88
    Vyškov měl k dispozici přímý kop z cca 20 metrů. Ten na sebe vzal David Němeček, který branku bohužel míjel, neboť to mohl být výstavní gól.

88
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Sečkář, přichází Novotný.

87
    Dnešní utkání sleduje 154 diváků.

86
    Žlutou kartu dostává Rychnovský (FC Dolní Benešov).

85
    Rohový kop skončil hlavičkovou kombinací mezi Krejčím a Langerem, vítězně však z toho vyšli obránci Benešova.

84
    Znovu domácí!! Levá strana je pro Benešov dnes utrpením. Opět se po ní uvolnil Jaroš, který zkoušel brankáře Chvěju přelobovat, ten však míč vytěsnil na roh.

82
    Není to gól!! Karel Jaroš opět ukázal vynikající nůžky zpoza vápna, na ty ale senzačně zareagoval brankář Chvěja a překazil tak třetí branku Vyškova!

81
    Utkání se blíží ke konci a nervy na obou stranách stoupají! Nyní jsou v útoku domácí.

79
    Po velkém tlaku Benešova, se Vyškovští dokázali osvobodit a také rovnou zahrozit, jenomže nůžky Karla Jaroše putovaly těsně kolem pravé tyče!

77
    Dva rohové kopy pro Benešov, ovšem ani jeden nebyl gólový! V prvním se činil brankář Štěpán Spurný, druhý ale směřoval pouze vedle.

75
    Domácí mají štěstí, že Benešov dnes trápí mizerná koncovka! Labuda posunul míč na úplně volného Karčmáře, ten však branku z velmi dobré vzdálenosti přestřelil.