Jihlava – Benátky n/J 4:5 (0:1 po s.n.) | Motor ČB – Ústí n/L 9:1 (kon.) | Chomutov – Třebíč 3:0 (kon.)
Vsetín – Sokolov 3:2 (kon.) | Slavia – Litoměřice 3:2 (1:0 po s.n.) | Přerov – Kadaň 7:0 (kon.)
Poruba 2011 – Prostějov 9:3 (kon.) | Frýdek-M. – Havířov 2:1 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
HC Slavia Praha
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
HC Stadion Litoměřice
Pondělí 16.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Eden • Chance liga • 3. kolo

62:24
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Peter Jánský – 2 min. + 2 min., sekání).

61:13
    Je tady však vyloučení Slavie. Všetečka dostává dvě minuty za hákování.

57:00
    Tak tohle je pro Slavii další kritická situace. K nevoli domácího publika domácí dostávají další trest, konkrétně Vampola za sekání. Sešívaní tak budou hrát až minutu jen ve třech. Litoměřice mají skvělou šanci rozhodnout.

56:00
    Slavia bude dvě minuty pykat za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odsedí útočník Všetečka.

53:52
    Voženílek úplně zbytečně srazil po odpískání Vampolu a dostává dvě minuty za krosček. Bude se tak hrát ve čtyřech na obou stranách, pak začne přesilovka Slavie, která bude trvat 67 sekund.

52:45
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Aleš Furch – 2 min., pozdní dohrání).

51:19
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Kristian Kangas – 2 min., sekání).

42:23
    Štohanzl dostal dnes už třetí trest – tentokrát za sekání.

37:19
    A teď to bude pro Slavii opravdu nepříjemné. Antoš dostal dvě minuty za hákování a hosté mohou hrát až 64 sekund proti třem.

36:23
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Filip Kuťák – 2 min.).

34:22
    Už při hře v pěti ujel obráncům Vampola. Nakonec ho musel zahákovat Korkiakoski, který dostává dvouminutový trest.

31:59
    Po odpískání došlo k šarvátce, jejímž výsledkem je vyloučení na obou stranách: Hejda dvě minuty za sekání, Voženílek stejný trest za krosček.

27:09
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Miroslav Kukla – 2 min., držení).

17:52
    Domácí ale o přesilovku rychle přišli. Barák dostal dvě minuty za podrážení.

17:16
    Štohanzl si připisuje další zápis do statistik. Dvě minuty za osekávání Vampoly.

11:28
    Teď se na ledě přiostřilo. Šagát dostal dvě minuty plus desetiminutový osobní trest za vražení na hrazení. Následně však hosty zbytečně o přesilovku připravil Grim, který se mstil a srazil Šagáta po odpískání na zem. Dostal tak dvě minuty za hrubost. Bude se hrát ve čtyřech.

07:34
    Litoměřice jdou poprvé do oslabení. Střelec branky Štohanzl se následně provinil vysokou holí.

05:10
    A Slavia půjde do oslabení. Duda vyloučen za vysokou hůl.

Jakub Slunečko

Branky a nahrávky: 28. Kuťák (Šmerha, J. Novák), 53. Šteiner (Barák), rozh. náj. Furch – 8. Štohanzl (Marcel, Střondala), 39. M. Kadlec (Voženílek, Korkiakoski)