Nashville – Florida 6:3 (kon.) | Washington – Chicago 4:3 (po pr.) | Montreal – New Jersey 4:2 (kon.)
New Jersey – Boston 4:3 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 1:3 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 5:4 (po pr.)
Dallas – St. Louis 0:2 (kon.) | Nashville – Florida 1:0 (kon.) | Calgary – Vancouver 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 2:0 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 1:3 (kon.)
Calgary Flames
2:3 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:1)
Vancouver Canucks
Úterý 17.09.2019, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Příprava NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:50:49)

3. Sam BENNETT (CGY) 0 + 1

Utkání tak končí vítězstvím Vancouveru, což by po dvou třetinách řekl asi málokdo... hosté tahali za kratší provaz, Calgary mělo zápas pevně v rukách, ale pak přišlo zaváhání Talbota, který pustil střelu od modré a to byl asi spouštěč velkého obratu. Vancouver poté v závěru třetí třetiny vyrovnal Virtanenem a byť v prodloužení měli šanci domácí, byli to hosté, kdo se nakonec dočkal rozhodující trefy.

61:32 Jake VIRTNANEN - 2:3

61:32
    Vancouver právě vstřelil branku!
    JAKE VIRTNANEN si podruhé v zápase vychutnal Talbota, tentokrát si s pukem najel z levé strany před branku, měl dost času zamířit, tak poslal puk přímo do vzdálenějšího růžku... to se dalo těžko chytat. Bez asistence.

61:07
    Brodie s pukem v útočném pásmu, hosté ho ale dokázali vytlačit za modrou čáru.

60:35
    Monahan (Calgary) mohl rozhodnout, ale z levé strany míjí odkrytou branku.

60:20
    Střela Gaudreaua (Calgary) sražena do rohu, domácí udrželi puk.

60:01

Je to tak, šedesát minut zápas nerozhodlo, hosté dokázali v poslední části smazat dvoubrankovou ztrátu a vynutit si tak minimálně prodloužení.

60:00

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny a vypadá to, že zápas půjde do prodloužení.

58:11
    Hamilton (Vancouver) vyhazuje puk ze třetiny poté, co si domácí vytvořili velký tlak.

57:38
    A Giordano (Calgary) nyní trefuje z levé strany horní tyčku branky Vancouveru, to byla velká šance domácích.

57:21
    Dělovku Brodieho, od modré, z pravé strany, nechtěně zastavil Gaudreau.

57:08
    Brodie zachytil pas na pravém křídle a domácí mohou zaútočit.

56:53
    Gaudreau posílá dlouhý pas do třetiny soupeře.
    55:41 Jake VIRTNANEN - 2:2

55:41
    No, tak ani tento gól si Talbot za rámeček rozhodně nedá... Domácí ztratili puk ve středním pásmu, ten získal JAKE VIRTNANEN, který si najel po pravé straně až před branku, kde střelou nad vyrážečku překonává domácího gólmana. Bez asistence.

54:47
    Monahan (Calgary) udržel útočné pásmo, ale nakonec domácí ani nevystřelili a hosté dostávají puk ze třetiny.

53:54
    Calgary v útočném pásmu, jeden z domácích borců upadl v rohu, po souboji s obráncem Canucks, ale sudí nepíská, hraje se dál.

53:17
    Hra přerušena, následuje komerční přestávka.

52:20
    Domácí napadají v útočném pásmu, velmi dobrý pohyb hráčů Calgary.

51:23
    Vancouver se již v plném počtu hráčů na ledě drží v útočném pásmu.

51:06

50:30
    Další puk míří ze třetiny Calgary, Vancouver to musí zkoušet znovu.

50:04
    Začala poslední desetiminutovka třetí třetiny, domácí se brání při vyloučení Monahana a zatím velmi úspěšně.

49:35
    Calgary vyhazuje puk ze třetiny a domácí střídají.

49:06
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Monahan – 2 min., hákování).

47:29
    Milan Lucic (Calgary) si sjel od pravého mantinelu blíž k brance, vypálil a puk skončil na boční síti!

47:02

46:06
    Calgary v útočném pásmu, je to ale o souboji za brankou Bachmana, kde puk nakonec získali hosté.
    45:03 Mitch ELLIOT - 2:1

45:03
    MITCH ELLIOT možná trochu překvapil Talbota v brance Calgary, kterému ne příliš tvrdá střela od modré propadla mezi betony do branky. Asistence: Wacey Hamilton.

43:40
    Jenže nic z toho nevytěžili, Vancouver vyvezl puk a hosté odchází střídat, následují je i domácí.

43:04
    Lindholm zachytil rozehrávku Vancouveru a domácí útočí.

42:50
    Ofsajd Vancouveru, vhazování ve střední třetině.

41:39
    Hra přerušena, další vhazování ve třetině Vancouveru.

41:10
    Vancouver se dostává ze třetiny, ale při přechodu přes červenou čáru hosté přichází o puk.

40:35
    Zakázané uvolnění Vancouveru, hra se stěhuje před branku Canucks.

40:01

Další třetina začne přibližně v 4:59.

Také druhá třetina končí těsným vítězstvím Calgary, které je přece jenom lepší, než Vancouver a nebýt několika dobrých zákroků hostujícího gólmana, mohl být rozdíl ve skóre ještě větší.

40:00

39:21
    Vhazování ve třetině Calgary, Talbot následně pomáhá svému týmu s rozehrávkou.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny a domácí pravděpodobně i tuto třetinu vyhrají.
    34:57 Michael FROLÍK - 2:0

34:57
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Sam Bennett vypíchl kotouč v rohu přímo na MICHAELA FROLÍKA, který si sjel k brance a střelou nad rameno nedal brankáři šanci. Asistence: Sam Bennett.

34:49
    Vhazování ve středním pásmu, puk získávají hosté.

33:00
    Český gólman v brance Calgary odvedl dobrý výkon, byť tolik zákroku, jako jeho protějšek v brance Canucks, neměl.. každopádně čisté konto se počítá.

32:43
    Střídání v týmu Calgary Flames: ze hřiště odchází David Rittich, přichází Cam Talbot.

32:40
    Bachman (Vancouver) vyráží střelu od modré, vzápětí ale bleskově holí odpaluje puk pryč ze třetiny.

32:10
    Calgary v útočném pásmu, nepřesné nahozené od modré, puk získávají hosté.

31:17

30:25
    Giordano (Calgary) vyzkoušel pozornost Bachmana, ten chytá a přerušuje hru.

30:10
    A ani se jim to v tuto chvíli nepodaří, protože hosté vyhazují puk ze třetiny.

29:50
    Calgary v útočném pásmu, domácím se ale zatím nedaří rozestavět se do přesilovkového vzorce.

29:17
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jay Beagle – 2 min., podrážení).

28:18
    A hosté se znovu dokázali natlačit do třetiny soupeře, domácí je ale nepouští v podstatě od mantinelu.

27:44
    Vancouver se nyní udržel v útočném pásmu, David Rittich likviduje dvě střela z levé strany.

27:22
    Po střele Pelletiera (Calgary) přerušuje Bachman hru.

25:58
    Hamonic (Calgary) zakončil přečíslení domácích tři na dva střelou z pravé strany, kterou Bachman srazil vysoko nad branku.

25:02
    Střelu Smitha-Pellyho (Calgary) již ale musel Bachman likvidovat, domácí forvard vypálil z levé strany, z ostrého úhlu.

24:22
    Nakonec jsou domácí úspěšnější a rychle i prostřídali... jenže nakonec nešla na Bachmana jediná střela.

23:55
    Nahozený puk za branku Vancouveru, domácí o něj svádí urputnou bitvu.

23:17
    Nepříjemná tečovaná střela nepřekvapila Davida Ritticha v brance Calgary.

22:56
    Bennett (Calgary) byl zasažen do tváře nahozeným pukem, ale není to nic vážného, Bennett se z toho v poklidu dostal.

22:01
    Bachman (Vancouver) znovu přerušuje hru, tentokrát po střele Smitha-Pellyho, z pravé strany.

21:28
    Dvakrát nyní domácí vyhodili puk až na zakázané uvolnění, vhazuje se před Rittichem.

21:00
    Michael Frolík (Calgary) v dobré pozici nezaskočil Bachmana, ale byla to velmi dobrá střela zápěstím.

20:28
    Domácí elitní formace vtrhla do druhé třetiny, střelecký pokus si připisuje Giordano i Gaudreau.

20:01

Další třetina začne přibližně v 4:08.

Je za námi první třetiny, která jednoznačně vyšla lépe domácím. A to nejen kvůli tomu, že Calgary vede o gól, díky přesné trefě Gaudreaua. Vancouver se dostával do zakončení sporadicky, naproti tomu gólman Bachman měl plno práce s valícími se útoky domácích Flames.

20:00

19:31
    David Rittich (Calgary) má puk ve své lapačce a raději přerušuje hru, bude se vhazovat ve třetině domácích.

19:00
    Poslední minuta první třetiny, Calgary se po levé straně tlačí do útočného pásma.

18:16
    Lucic (Calgary) zachytil puk na útočné modré, přihrál Ryanovi, který vypálil, Bachman sráží střelu nad branku.

17:39
    Calgary má puk, domácí ho posouvají do středního pásma a odchází střídat.

16:27
    Závar před brankou Canucks, odkud se ale puk odrazil do rohu, hosté dostávají puk ze třetiny.

14:29

13:38
    Vancouver dostává puk ze třetiny, David Rittich pomáhá svému týmu s rozehrávkou.

13:22
    Střelu Giordana, z pravé strany, přizvedl jeden z bránících hráčů, puk skončil v hledišti.

12:55
    Calgary v útočném pásmu, přidají domácí druhý gól při přesilové hře?

12:29
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Ethan Keppen – 2 min., hákování).

12:29
    David Rittich (Calgary) se nyní musel otáčet ve své brance, při útočné akci Canucks.

11:40
    Calgary má na ledě svou elitní formaci a Giordano si nyní sjel blíže k brance, vypálil, ale Bachman chytá a přerušuje hru.

11:10
    Backlund se nedostal k puku ve třetině Winnipegu a hned poté otáčí směrem k vlastní střídačce.

10:20
    Vhazování po levici Bachmana, puk získávají hosté, kteří ho dostávají alespoň z vlastní třetiny.

08:52
    Střelu Bennetta Bachman chytá a přerušuje hru, vhazuje se po jeho levačce.

08:40
    Calgary je při chuti a hosté jsou pod tlakem, nyní se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.
    07:30 Johnny GAUDREAU - 1:0

07:30
    JOHNNY GAUDREAU střelou od levého mantinelu trochu nachytal gólmana Bachmana, který střelu do růžku nedokázal lapačkou pokrýt a domácí se ujímají vedení. Asistence: TJ Brodie a Elias Lindholm.

05:56
    Vancouveru se zatím nedaří přechod přes střední pásmo, domácí tam získávají spoustu puků.

05:02
    Bennett (Calgary) šikovným bekhendem, z otočky, prověřil Bachmana v brance Vancouveru.

04:32
    Boucher (Vancouver) pouze nahazuje puk do útočného pásma, tam získávají puk domácí.

03:57
    Hanifin (Calgary) vypálil z levé strany, Bachman chytá a přerušuje hru.

03:17
    Nahozený puk za branku Canucks, domácí ho vybojovali zpět a mohou zaútočit.

02:52
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Zack MacEwen – 2 min., naražení zezadu).

02:28
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Glenn Gawdin – 2 min., hákování).

00:01

Calgary Flames: Rittich (Talbot) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, MacDonald, Hamilton – Gaudreau, Monahan, Lindholm – Bennett, Backlund, Frolík – Lucic, Ryan, Pelletier – Rinaldo, Gawdin, Smith-Pelly

Vancouver Canucks: Bachman (Kielly) – Fantenberg, Biega, Eliot, Blujus, Stecher, Woo – Schaller, Beagle, Virtanen – Keppen, Motte, Graovac – Baertschi, Perron, MacEwen – Perron, Hamilton, Bancks – Camper.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Gaudreau (Brodie, Lindholm), 35. Frolík (Bennett) – 46. Elliot (Hamilton), 56. Virtnanen, 62. Virtnanen

Calgary Flames: Rittich (33. Talbot) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, MacDonald, Hamilton – Gaudreau, Monahan, Lindholm – Bennett, Backlund, Frolík – Lucic, Ryan, Pelletier – Rinaldo, Gawdin, Smith-Pelly

Rozhodčí: Meier, Schlenker – Baker, Rody

Diváci: 17 465