Písek – Šaľa 26:25 (kon.) | Most – Olomouc 34:27 (kon.) | Zlín – Slavia 22:27 (kon.)
Sokol Písek
26:25 (16:16)
HK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 21.09.2019, 15:00MOL liga žen • 4. kolo

Sokol Písek – HK Slovan Duslo Šaľa 26:25 (16:16)
    Nejvíce branek: Kubišová 7, Benešová 5, Kvášová 4 – Janičićová 6, Némethová 5/1, Königová 4. Rozhodčí: Jiří Králíček, Milan Letev. Sedmimetrové hody: 2/2 – 5/3. Vyloučení: 3:2. ČK: Königová (SAL). Diváci: 156. (20:38:38)

Konec zápasu. (26:25)

60
    Střela domácí házenkářky byla zblokovaná a Slovan mohl postupovat do brejku! Znovu byly odpískány kroky! (26:25)

60
    Do konce zbývá necelých čtyřicet vteřin, rozhodčí přerušil hru, bude se upravovat hrací plocha. (26:25)
    59
    Písek chyboval a soupeř šel do brejku. Dlouhou přihrávku dostala Pócsíková, která se v samostatném úniku nemýlila! (26:25)

59
    Oddechový čas pro domácí. (26:24)

59
    Míč pro Písek, rozeběhly se poslední dvě minuty dnešního zápasu! (26:24)

58
    Proti zakončení Ušiakové přišly parádní bloky od Kvášové, hosté budou rozehrávat z rohu. (26:24)

58
    Oddechový čas pro hosty. (26:24)
    58
    Rychlá změna pohybu do středu, Součková poté zakončovala mezi nohy hostující gólmanky! (26:24)

57
    Šaľa skórovat nedokázala, u míče domácí tým. Za malou chvíli se rozeběhnou poslední tři minuty. (25:24)
    57
    Do zakončení z bezprostřední blízkosti se dostala Kvášová, která vzápětí poslala Písek do vedení! (25:24)

56
    O přihrávku si říkala úplně volná Benešová. Dlouhý pas ale neměl potřebné parametry. (24:24)

56
    Třetí akce hostujícího celku během posledních dvou minut, kdyby byly odpískány kroky. (24:24)
    55
    Ušiaková srovnává z levé spojky. K vidění je opravdu pořádné drama! (24:24)

54
    Právě Kubišová si to namířila mezi hostující obranu, jenže s jejím pokusem si poradila hostující brankářka! (24:23)

54
    Slovan přišel o míč, Písek nikam nepospíchá, na rozehrávce znovu se sedmičkou hrající Kubišová. (24:23)

54
    Jedna z domácích házenkářek se opět pokoušela trefit odkrytou svatyni. Míč ovšem směřoval těsně nad branku! (24:23)