Benfica Hlinsko
3:7 (1:5)
UTB futsal team Zlín
Čtvrtek 26.09.2019, 19:00 • SH Skuteč • Pohár Svazu futsalu ČR • Osmifinále

Hlinsko další senzaci nedotáhlo a v pohárovém osmifinále se loučí, Zlín naopak postupuje mezi osm nejlepších. (20:44:14)

40
    Žlutou kartu dostává Pelikán (Benfica Hlinsko).
    Žlutou kartu dostává Žáček (VŠSK futsal Zlín).

40
    Hlinsko právě vstřelilo branku!
    Domácí Benfica přece jen zmírnila svoji porážku, v poslední minutě upravuje na konečných 3:7 MARTIN SLAVÍK – 3:7!

38
    Domácí se přece jen ještě prosazují, Vitáska prostřelil LUKÁŠ KRBÁLEK – 2:7!

26
    Zlín právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ JUHÁS zvyšuje již na 7:1!

21
    Zdá se, že ani po přestávce nás drama nečeká. Šestou branku Zlína střílí JAKUB KAŠÍK – 1:6!

21

20

20
    Ještě do přestávky si však futsalisté ze Zlína berou čtyřbrankové vedení zpět na svoji stranu! Hattrick dokonal DOMINIK TORDA – 1:5!

19
    Raduje se i domácí mužstvo, které chvíli před pauzou střílí úvodní trefu. Jejím autorem byl JAKUB SLOVÁČEK – 1:4!

18
    Kapitán druholigového Zlína MICHAL HUŤKA zvyšuje rozdíl mezi oběma mužstvy – 0:4!

17
    Žlutou kartu dostává Petr Vymetal (Benfica Hlinsko).

17
    PAVEL KRAJČA upravuje již na 3:0, hosté nepřipouští žádné komplikace!

10
    Žlutou kartu dostává Martin Slavík (Benfica Hlinsko).

8
    Hlavní postavou dosavadního průběhu je DOMINIK TORDA, který zvyšuje na rozdíl dvou branek – 0:2!

5
    Favorit utkání se v páté minutě zápasu dostává do vedení, brankáře Jeníčka prostřelil DOMINIK TORDA – 0:1!

4
    Žlutou kartu dostává Patrik Lendler (VŠSK futsal Zlín).

Petr Dejnožka

Branky: 19. Slováček, 38. Krbálek, 40. Slavík – 5. Torda, 8. Torda, 17. Krajča, 18. Huťka, 20. Torda, 21. Kašík, 26. Juhás

Karty:   10. Slavík (BHL), 17. Vymetal (BHL), 40. Pelikán (BHL) – 4. Lendler (ZLI), 40. Žáček (ZLI)

Benfica Hlinsko: Jeníček – Krbálek, Bříza, Slováček, Vymetal, Pelikán, Máša, Slavík, Odstrčil, Slavík
    UTB futsal team Zlín: Vitásek – Krajča, Žáček, Huťka, Foral, Kašík, Lendler, Juhás, Torda

Rozhodčí: Vaněk, Kolbaba