Columbus – New Jersey 0:2 (kon.) | Carolina – Nashville 1:2 (po pr.) | Detroit – Toronto 3:4 (0:1 po s.n.)
St. Louis – Washington 4:3 (kon.) | Vegas – Los Angeles 2:3 (kon.) | Boston – Chicago 8:2 (kon.)
Pittsburgh – Buffalo 2:3 (1:2 po s.n.)
Vegas Golden Knights
2:3 (0:2, 0:0, 2:1)
Los Angeles Kings
Sobota 28.09.2019, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Příprava NHL

Československá stopa v utkání:

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 4 střely, čas na ledě 14:26 (06:48:08)

1. Jonathan Quick (LAK) 40 zák., 2 góly, 95,2%
    2. Max Pacioretty (VGK) 1+1
    3. William Carrier (VGK) 0+0
    Vegas trefilo v závěru tyč, na jeho porážce to ale nic nezměnilo

Golden Knights sice ve třetí třetině zápasu smazali dvoubrankový náskok Kings z první části utkání, když vstřelili dva góly v rozmezí pouhých 74 sekund, jenže krátce na to rozhodl Kyle Clifford. Konečný výsledek tedy zní. Vegas Golden Knights 2 Los Angeles Kings 3.

59:13
    Vyloučený Alec Martinez je zpět na ledě a Golden Knights už nyní mají minimum času na vyrovnání.

59:10
    Jonathan Quick zastavil nahození Golden Knights a Gerard Gallant si okamžitě vyžádal oddechový čas.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:32
    Marc-André Fleury vyrazil na střídačku a Vegas zkouší vyrovnat během přesilové hry 6 na 4!

58:04
    Dnešní utkání sleduje 18103 diváků.

57:24
    Valentin Zykov se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže jeho zakončení skončilo mimo!

57:13
    Alec Martinez dostal dvě minuty za podražení a Vegas si zahraje po reklamní přestávce pátou přesilovou hru.

57:01
    Tomáš Nosek u pravé tyče tečoval nahození od modré čáry, jenže kotouč minul bránu Jonathana Quicka.

56:20
    Los Angeles Kings vyhodilo puk na zakázané uvolnění a hra se vrátila zpět před brankáře Jonathana Quicka.

54:41
    Jeff Carter nyní vypálil na bodu pravého kruhu pro vhazování a jeho rána minula přední horní roh brány.

52:56
    Reilly Smith mohl u pravé tyče skórovat do prázdné brány, jenže ji nepochopitelně minul!
    51:01 Kyle CLIFFORD - 2:3

51:01
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Marc-André Fleury nyní nedokázal udržet střelu Austina Walkera z pravého kruhu a po šťastném odrazu puku skóroval z blízkosti do prázdné brány KYLE CLIFFORD! Asistence: Austin Walker.

50:31
    Kyle Clifford se tentokrát ocitl v postavení mimo hru a po přerušení hry následuje krátká komerční přestávka.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 45. Stastny (Eakin, Pacioretty), 46. McNabb (Pacioretty, Stastny) – 10. Amadio (Lewis, Roy), 12. Iaffalo (Doughty, Kopitar), 52. Clifford (Walker)

Vegas Golden Knights: Fleury (Ferguson) – McNabb, Schmidt, Merrill, Theodore, Holden, Engelland (A) – Marchessault, Karlsson, Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Stone (A) – Zykov, Eakin, Tuch – Carrier, Nosek, Kolesar. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Los Angeles Kings: Quick (Campbell) – Bjornfot, Doughty (A), Martinez, Roy, Hutton, Walker – Iafallo, Kopitar (C), Brown – Kovalčuk, Kempe, Carter (A) – Wagner, Lizotte, Toffoli – Clifford, Amadio, Lewis. Hlavní trenér: Todd McLellan.

Rozhodčí: Chris Schlenker, Gord Dwyer. Čároví: James Tobias, Ryan Galloway

Diváci: 18103