1
25 16 18 19
Neděle 29.09.2019, 17:30Mistrovství Evropy mužů • Finále

25:19
    A hned první mečbol využívají přímým bodem ze servisu! Srbové se stávají mistry Evropy pro rok 2019!

24:19
    Ale teď už mají mečboly po smeči Kovačeviče z levého křídla!

23:16
    Tak ještě mečboly ne. Video odhalilo srbský dotyk sítě.

23:15
    Bodový blok Srbů, vedení o 8 bodů!

16:11
    Parádní jednoblok Kovačeviče!

14:11
    Srbům se daří znovu odskočit ve skóre na rozdíl tří bodů. Titul mistrů Evropy je blízko.

10:7
    Slovinský útok se dopustil těsného přeslapu, jak odhalilo video! Bod pro Srbsko.

25:18
    Čtvrtý setbol už využil Kovačevič a Srbsko vede 2:1 na sety!

24:15
    Srbové mají setboly! Slovincům se nepovedlo nadvakrát zakončit, a tak se dostal ke smeči Kovačevič.

17:11
    Srbům se daří znovu ubránit útok soupeře a zvýšit své vedení už na šest bodů!

10:6
    Neúspěšný útok Slovinců přetavil Atanasijevič v už čtyřbodové vedení Srbů!

25:16
    Druhý setbol už je využit! Srbsko srovnává na 1:1 a uvidíme minimálně další dvě sady.

24:15
    Urnaut napálil smeč do pásky. Slovinci si ještě vzali video, kde zkoumali dotyk anténky, ale k té nedošlo. Setboly!

17:10
    Srbský blok Kovačeviče zapisuje další bod a Srbové vedou zase o 7!

12:5
    Druhý set se mění v debakl. Lisinac na bloku znovu zaúřadoval a vedení je už sedmibodové!

9:5
    Další blok Srbů! Ti v obraně na začátku druhého setu řádí! Slovinci reagují oddechovým časem.

19:25
    Druhý setbol je už využit! Slovinci vítězí v prvním setu 25:19 po technickém obloučku Gaspariniho.