Třinec – Vítkovice 3:2 (kon.) | Dukla Praha – Prostějov 1:0 (kon.) | Chrudim – Brno 1:4 (kon.)
Hr. Králové – Pardubice 1:0 (kon.) | Líšeň – Ústí n. L. 1:3 (kon.)
MFK Chrudim
1:4 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 05.10.2019, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 11. kolo

90+3
    Brno právě vstřelilo branku!
    Prázdná domácí polovina musela skousnout další rychlý útok Zbrojovky, před prázdnou brankou si rady věděl ADAM FOUSEK – 1:4!

90+1
    Na začátku první minuty ze třech nastavených se za obranou Chrudimi zjevil zcela nehlídaný PETER ŠTĚPANOVSKÝ, který lehkým obloučkem přehodil Mrázka – 1:3!

72
    Hosté otáčí v Chrudimi skóre! Centr za obranu našel rozběhnutého ADAMA FOUSKA, který se natlačil před Mrázka a z bezprostřední blízkosti neměl problém otočit stav ve prospěch Zbrojovky – 1:2!

45
    Hosté se prosazují krátce před přestávkou a srovnávají stav zápasu! Centr z pravé strany na malé vápno byl hodně nebezpečný, na malém vápně si ho smolně do vlastní sítě srazil obránce VOJTĚCH ŘEZNÍČEK – 1:1!

16
    Chrudim právě vstřelila branku!
    S balonem sice hraje Brno, jenže domácí se z úvodní šance dostávají do vedení! Tomáš Dostálek z pravé strany poslal přesný centr na přední tyč, kde kapitán ONDŘEJ KESNER chytrým přizvednutím přehodil Flodera – 1:0!

Petr Dejnožka

Branky: 16. Kesner – 45. Řezníček (vla.), 72. A. Fousek, 90+1. Štepanovský, 90+3. A. Fousek

Karty:   64. Rybička (CHR) – 34. Pavlík (BNO), 61. Krška (BNO), 82. Růsek (BNO), 87. Vaněk (BNO)

Neproměněná penalta: 60. Froněk (CHR), mimo

MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček, Krčál, Vencl, Hlavsa (80. Mastík) – Kesner (C), Janoušek (46. Luong), Sixta, Dostálek – Rybička, Froněk (76. Vašulín).
    Náhradníci: Zíma – Drahoš, Mastík, Luong, Hynek, Ujec, Vašulín.

FC Zbrojovka Brno: Floder – Jakub Šural, Pavlík, Šmíd, Eismann – Krška (65. Štepanovský), Sedlák, Vaněk (90+2. Bariš), Šumbera (54. A. Fousek) – Magera (C), Růsek.
    Náhradníci: Halouska – Pázler, Bariš, Štepanovský, Kryštůfek, A. Fousek, Černín.

Rozhodčí: Denev – Mokrusch, Hrabovský