Opava – Teplice | 0:1 (kon.) | | | Ostrava – Zlín | 4:0 (kon.) | | | Příbram – Olomouc | 0:0 (kon.) |
Sparta – Karviná | 4:0 (kon.) |
Třinec – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Dukla Praha – Prostějov | 1:0 (kon.) | | | Chrudim – Brno | 1:4 (kon.) |
Hr. Králové – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Líšeň – Ústí n. L. | 1:3 (kon.) |
Brighton – Tottenham | 3:0 (kon.) | | | Burnley – Everton | 1:0 (kon.) | | | Liverpool – Leicester | 2:1 (kon.) |
Norwich – Aston Villa | 1:5 (kon.) | | | Watford – Sheffield Utd. | 0:0 (kon.) | | | West Ham – Crystal Palace | 1:2 (kon.) |
Leganés – Levante | 1:2 (kon.) | | | Real Madrid – Granada | 4:2 (kon.) | | | Valencia – Alavés | 2:1 (kon.) |
Osasuna – Villarreal | 2:1 (kon.) |
Bayern – Hoffenheim | 1:2 (kon.) | | | Freiburg – Dortmund | 2:2 (kon.) | | | Leverkusen – RB Lipsko | 1:1 (kon.) |
Paderborn – Mohuč | 1:2 (kon.) | | | Schalke – Kolín nad Rýnem | 1:1 (kon.) |
Spal – Parma | 1:0 (kon.) | | | Hellas Verona – Sampdoria | 2:0 (kon.) | | | Janov – AC Milán | 1:2 (kon.) |
PSG – Angers | 4:0 (kon.) | | | Brest – Méty | 2:0 (kon.) | | | Dijon – Štrasburk | 1:0 (kon.) |
Montpellier – Monaco | 3:1 (kon.) | | | Nantes – Nice | 1:0 (kon.) | | | Toulouse – Bordeaux | 1:3 (kon.) |
Trnava – Dunajská Streda | 1:2 (kon.) | | | Nitra – Senica | 1:4 (kon.) | | | Žilina – Sereď | 1:0 (kon.) |
Pohronie – Michalovce | 2:2 (kon.) |
Motorlet – Slavia B | 2:1 (kon.) | | | Benešov – Domažlice | 2:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Plzeň B | 0:0 (3:1 po pen.) |
Jablonec B – Přepeře | 1:0 (kon.) | | | Velvary – Zápy | 2:0 (kon.) | | | Ústí n/O – Pardubice B | 1:0 (kon.) |
Petřkovice – Blansko | 1:0 (kon.) | | | Slovácko B – Uničov | 2:2 (kon.) | | | Rosice – Ostrava B | 1:0 (kon.) |
Uh. Brod – Znojmo | 3:3 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Vrchovina | 2:0 (kon.) | | | Hlučín – Vyškov | 1:3 (kon.) |
Ostrava – Zlín | 4:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Sparta | 1:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Plzeň | 2:1 (kon.) |
Slovácko – Brno | 2:3 (kon.) | | | Karviná – Meteor | 2:1 (kon.) | | | Olomouc – Slavia | 3:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Pardubice | 2:1 (kon.) |
Ostrava – Zlín | 4:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Sparta | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Plzeň | 0:7 (kon.) |
Slovácko – Brno | 2:4 (kon.) | | | Karviná – Meteor | 2:1 (kon.) | | | Olomouc – Slavia | 3:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Pardubice | 3:0 (kon.) |
FC Košice – Púchov | 0:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava U21 – Ružomberok B | 0:0 (kon.) | | | Poprad – Žilina B | 0:1 (kon.) |
L. Mikuláš – Trebišov | 1:1 (kon.) | | | KFC Komárno – Petržalka | 0:0 (kon.) | | | B. Bystrica – Dubnica | 3:3 (kon.) |
Skalica – Bardejov | 3:0 (kon.) |
Pogoň – Raków | 1:2 (kon.) | | | Lech Poznaň – Wisla Krakov | 4:0 (kon.) | | | Gdańsk – Zagłębie | 1:2 (kon.) |
Kasımpaşa – Konyaspor | 1:4 (kon.) | | | Göztepe – Kayserispor | 4:0 (kon.) | | | Gençlerbirliği – Galatasaray | 0:0 (kon.) |
Ostrá – Benátky n/J | 1:0 (kon.) |
David Suchý
Branky:
41. Schöne – 51. Hernández, 57. Kessié (pen.)
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 23:14.
Rozhodčí: Mariani – Paganessi, Cecconi
Diváci:
Karty: 24. C. Zapata (JAN), 65. Lerager (JAN), 67. Schöne (JAN) – 43. Calabria (ACM), 62. Biglia (ACM), 84. Paquetá (ACM) 79. Calabria (ACM) 45+2. Saponara (JAN), 56. Biraschi (JAN) – 90+4. Castillejo (ACM)
Neproměněná penalta: 90+3. Schöne (JAN), brankář Reina zneškodnil
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 23:14.
Janov CFC:
I. Radu – Romero, C. Zapata, Criscito (C) (11. Biraschi) – Radovanović – Ghiglione, Schöne, Lerager (88. Pandev), Pajač – Kouamé, Pinamonti (73. Favilli).
Náhradníci: Marchetti, Jandrei – P. Ankersen, Biraschi, Cassata, Aljámik, A. Sanabria, Saponara, Pandev, Jagiełło, Goldaniga, Favilli.
Trenér:
AC Milán: Reina – Calabria, Duarte, A. Romagnoli (C), Hernández – Kessié, Biglia, Çalhanoğlu (46. Paquetá) – Suso, K. Piątek (46. Leao), Bonaventura (81. Conti).
Náhradníci: An. Donnarumma – Rebić, Ricardo Rodríguez, Binnásir, Borini, Conti, Gabbia, Leao, Krunić, Paquetá, Castillejo.
Trenér:
Náhradníci: Marchetti, Jandrei – P. Ankersen, Biraschi, Cassata, Aljámik, A. Sanabria, Saponara, Pandev, Jagiełło, Goldaniga, Favilli.
Trenér:
AC Milán: Reina – Calabria, Duarte, A. Romagnoli (C), Hernández – Kessié, Biglia, Çalhanoğlu (46. Paquetá) – Suso, K. Piątek (46. Leao), Bonaventura (81. Conti).
Náhradníci: An. Donnarumma – Rebić, Ricardo Rodríguez, Binnásir, Borini, Conti, Gabbia, Leao, Krunić, Paquetá, Castillejo.
Trenér:
Rozhodčí: Mariani – Paganessi, Cecconi
Diváci:
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Krzysztof Piątek, přichází Rafael Leao.