Česko – Rusko 0:1 (kon.)
konec
Philadelphia Flyers
4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
New Jersey Devils
Čtvrtek 10.10.2019, 01:30 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  51:46 Travis KONECNY - 4:0
   
  51:46
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Kyle Palmieri před vlastní bránou podklouzl a TRAVIS KONECNY zasunul puk mezi betony Coryho Schneidera! Je to 4:0! Bez asistence.
  40:57 Sean COUTURIER - 3:0
   
  40:57
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Cory Schneider nedokázal udržet střelu Ivana Provorova z levého kruhu pro vhazování a z dorážky se prosadil bekhendem útočník SEAN COUTURIER! Flyers vstřelili dva góly v rozmezí 24 sekund a otěže zápasu mají pevně v rukou! Asistence: Oskar Lindblom a Ivan Provorov.
  40:33 Kevin HAYES - 2:0
   
  40:33
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  KEVIN HAYES si dokázal najít v pravém kruhu krátce po vhazování kotouč a rychlou střelou zápěstím vymetl bližší horní roh brány! Flyers využili druhou přesilovou hru v zápase a vedou nad New Jersey 2:0! Asistence: Claude Giroux.
  29:52 Ivan PROVOROV - 1:0
   
  29:52
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  IVAN PROVOROV napřáhl na vrcholu levého kruhu ke střele s příklepem a jeho bomba vymetla vzdálenější pravý horní roh brány! Flyers využili přesilovou hru a vedou 1:0. Nutno ale dodat, že Cory Schneider vůbec nic neviděl. Asistence: Matt Niskanen a Travis Konecny.

  Tomáš Reiner

  Branky a nahrávky: 30. Provorov (Niskanen, Konecny), 41. K. Hayes (Giroux), 41. Couturier (Lindblom, Provorov), 52. Konecny


  Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Braun, Gostisbehere, Hägg, Sanheim, Niskanen – Giroux (C), K. Hayes, Voráček (A) – Lindblom, Couturier (A), Konecny – J. van Riemsdyk, Laughton, Twarynski – Bunnaman, M. Raffl, Pitlick. Hlavní trenér: Alain Vigneault.
  New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Vatanen, P. K. Subban, A. Greene (C), Severson, Butcher, C. Carrick – Hall (A), Hischier, N. Gusev – Bratt, Zajac (A), Palmieri – Coleman, J. Hughes, Simmonds – Wood, Rooney, Hayden. Hlavní trenér: John Hynes.

  Rozhodčí: Kevin Pollock, Pierre Lambert. Čároví: Ryan Gibbons, Steve Barton

  Diváci: 19658