Novosibirsk – Barys 0:2 (kon.) | Jokerit – Minsk 3:2 (kon.) | Kazaň – CSKA Moskva 2:5 (kon.)
N.Novgorod – Ufa 1:2 (0:2 po s.n.)
HC Sibir Novosibirsk
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Barys Nur-Sultan
Pátek 11.10.2019, 14:30 • Ledovyj dvorec sporta, Sibir • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:55:59)

Československá stopa v utkání

Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Statistiky utkání
    Střely na branku: 24-22
    Zblokované střely: 14-10
    Vyhraná vhazování: 16-26

Je dobojováno! Novosibirsku dnes patřilo prvních deset minut zápasu, když si domácí vypracovali slušné příležitosti. Poté se hra vyrovnala, Barys začal vystrkovat růžky a na startu třetí dvacetiminutovky vedl o dva góly. Od té doby hráli hosté přesně to, co potřebovali, Pasquale moc práce neměl a Sibir nevyužil ani dlouhou power play. Kazaši si odváží cenné vítězství.

59:56
    Puk se dostal na domácí střídačku, vhazovat se bude v pásmu Barysu. Za čtyři vteřiny už Novosibirsk rozhodně dvakrát neskóruje!

59:00
    Pokus Blackera trefit odkrytou klec ze středního pásma. To se hostujícímu hráči nepovedlo, kotouč poslal těsně vedle tyče!

58:34
    Z otočky zakončoval Sajustov. S jeho nahozením si bez větších problémů poradil brankář Pasquale. Domácí už zase hrají v šesti!

58:03
    Vhazování v obranném pásmu Novosibirsku, finský gólman se vrací mezi tři tyče. Nejspíše ale jen na chvíli!

57:33
    Kazašský celek se dostal s kotoučem do středního pásma, ale nechtěl riskovat icing, a tak jen nahazoval do útočné třetiny.

56:45
    Säteri dostal pokyn od domácího kouče a zamířil na střídačku, Sibir to zkouší v šesti!

56:16
    Čas běží, hra je teď hodně neurovnaná, což vyhovuje především hostům, kteří drží velmi slušný náskok. Uvidíme, zda Novosibirsk sáhne ke hře bez brankáře!

55:29
    Těch přerušení je opravdu minimum, a tak se čeká na další komerční přestávku. Uvidíme, zda se ji vůbec dočkáme.

54:49
    Nepřehledná situace u mantinelu za hostující klecí, snad pět hráčů tam bojovalo o kotouč, úspěšnější byli nakonec hosté.

54:04
    Oba týmy střídaly, do konce zbývá necelých šest minut. Hokejisté Novosibirsku teď většinu puků posílají do středního pásma.

53:29
    Na nějaký zvrat to zatím nevypadá, dění se odehrává především před finským brankářem, domácí se musí bránit.

52:31
    Barys v obrovské příležitosti! Hosté šli do přečíslení dva na jednoho, Pakarinen se ocitl tváří v tvář Säterimu, který jej vychytal!

51:51

50:48
    Novosibirsku se nepodařilo vyhodit, a tak soupeř může pokračovat v kombinaci. Polovina trestu je téměř pryč.