Ústí n/L – Karlovarsko 0:3 (kon.) | Jihostroj – Příbram 3:0 (kon.)
25 29 25
VK Euro Sitex Příbram
0
23 27 17
Sobota 12.10.2019, 18:00 • Sportovní hala, České Budějovice • Uniqa extraliga mužů • 2. kolo

Je tu konec zápasu 2. kola Uniqa extraliga mužů mezi českobudějovickým Jihostrojem a VK Euro Sitex Příbram. Domácí volejbalisté měli především ve druhém setu plné ruce práce, přesto nakonec vyhrávají podle očekávání jednoznačně 3:0 na sety! (19:38:54)

Konec zápasu

25:17
    Také poslední míč zápasu skončil v zámezí a je tu vítězství domácích!

24:17
    A nyní je tu už setbol pro domácí po autu Příbramských!

23:17
    Avšak útok Jihostroje byl nyní opět úspěšný a stav je 23:17!

22:17
    Hosté ale kontrují a snižují na 22:17.

22:16
    Teď už to s domácími vypadá dobře. Stav zápasu je 22:16 a Jihostroj je tři body od vítězství v dnešním zápase.

21:16
    Domácí zatím dělají vše pro to, aby drama nepřipustili.

20:16
    Dlouhá výměna nakonec vyzněla pro hosty a rozdíl mezi oběma celky je čtyřbodový.

20:15
    Teď ale velmi důležité dva rychlé body pro domácí celek.

19:15
    Bod získává Jihostroj.

18:15
    Hosté ale záhy odpovídají.

18:14
    Avšak teď domácí získávají důležitý bod.

17:14
    Zdá se, že i závěr třetího setu bude dramatický. Hosté totiž snižují již na 17:14.