Chabarovsk – Čerepovec 1:0 (kon.) | Vladivostok – Jaroslavl 3:4 (0:1 po s.n.) | Kazaň – Jokerit 4:3 (po pr.)
Nižněkamsk – Petrohrad 2:1 (kon.) | Minsk – N.Novgorod 0:6 (kon.) | Viťaz – Čeljabinsk 3:1 (kon.)

Petrohrad právě vstřelil branku!
    Využitá přesilová hra Petrohradu! Odražený kotouč se odráží na pravou stranu, kde u branky číhal volný ANTON BURDASOV, který pohotově dokázal poslat puk pod horní tyčku domácí branky. Asistence: Jori Lehterä a Vladimir Tkačjov.
    39:42 Matt WHITE - 2:0

39:42
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Další dobrá individuální akce domácích, kdy MATT WHITE získal puk ve středním pásmu, najel si do třetiny SKA, kde si z pravé strany stáhl puk blíže na střed a z mezikruží parádní ranou nad vyrážečku překonává Melničuka. Bez asistence.
    36:13 Pavel PADAKIN - 1:0

36:13
    V závěru druhé třetiny padl konečně gól! Celý ho vlastně udělal PAVEL PADAKIN, který skvělým napadáním rozehrávky soupeře obral o puk dvojici obránců, za brankou Melničuka, z pravé strany si vybruslil před branku, kde pohotovou střelou zaskočil gólmana Petrohradu. Bez asistence.