K. Vary – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 2:0 (kon.) | Pardubice – Třinec 5:2 (kon.)
Olomouc – Mountfield HK 0:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 18.10.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 11. kolo

50:01
    Přesilovky si boleslavští moc neužili, hákováním se totiž provinil Zbořil (MBL).

49:43
    Za držení usedá na trestnou lavici Tomáš Vondráček (KVA).

46:03
    Na dvě minuty za hrubost na trestnou lavici usedne Stránský (MBL).

43:15
    Dávid Gríger (KVA) si vysloužil dvě minuty za podrážení soupeře. Výrok sudích se ale karlovarskému útočníkovi nelíbil, rozhodčí tak přidal ještě desetiminutový trest za nesportovní chování. Menší trest odpyká Adam Raška.

38:17
    Šenkeřík (KVA) jede za hákování zpytovat svědomí na trestnou lavici.

33:30
    Za sražení k zemi brankáře Novotného si kapitán Mladé Boleslavi, Michal Vondrka (MBL), vysloužil dvě minuty na trestné lavici za nedovolené bránění brankáři.

32:14
    Na trestnou lavici putuje za podrážení Skalický (MBL).

27:29
    Domácí si zahrají poprvé přesilovku, kvůli tomu, že se Stránský (MBL) provinil podrážením.

15:57
    A právě Graňák (KVA) si musí odpykat dvě minuty za podrážení.

07:12
    Podrážením se provinil domácí brankář, trest za něj odpykává Raška (KVA).

Vlastimil Mourek

Branky a nahrávky: 5. O. Beránek (Raška I, T. Mikúš), 32. Koblasa (Kohout, T. Knotek), 34. T. Rachůnek (Gríger, Flek), 51. T. Mikúš (T. Rachůnek, Graňák), 60. Vondráček (Skuhravý) – 31. Hrbas (Skalický, Zbořil), 39. R. Zohorna (Hrbas, Najman), 43. Skalický (Zbořil)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, M. Rohan, Eminger, Kubka – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – T. Mikúš, Raška I, O. Beránek – V. Polák, T. Knotek, Kohout – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.
    BK Mladá Boleslav: Krošelj (Haas (A)) – Ševc, Kurka, Hrbas, Fillman, Dlapa, Pláněk, Klikorka – Skalický, Zbořil (C), Vondrka – R. Zohorna, P. Musil, J. Stránský – Flynn, Najman, P. Kousal – Maršoun, Pabiška, Houška.

Rozhodčí: Svoboda, Pražák – Hynek, Gerát