Poprad – Ružomberok B 2:0 (kon.) | Podbrezová – Púchov 5:2 (kon.) | Skalica – Šamorín 3:0 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
5:2 (2:2)
MŠK Púchov
sk Pátek 18.10.2019, 17:00 • ZELPO Aréna Podbrezová • MONACObet liga • 14. kolo

88
    Podbrezová dala gól!
    Penalta premenená, tu už niet pochýb o troch bodoch pre domáce FK. Hattrick sa však nekonal, pretože sa exekúcie chopil MARTIN PRIBULA, ktorý taktiež zaznamenáva dvojgólový zápas.

59
    Domáci udržali výsledok 3:2 iba niekoľko minút, no mrzieť ich to nemuselo, pretože sami skórovali! Prvýkrát tu je dvojgólový náskok, Púchov má na mále. Autorom gólu je JAKUB ŠULC.

51
    Na prelome minút je z toho tretí gól v sieti Strelčíka! ROLAND GALČÍK už s dvomi gólmi na konte! Železiarne zase vedú. Otázkou však zostáva, ako dlho sa im výsledok 3:2 podarí udržať.

34
    Púchov dal gól!
    Gólová prestrelka pokračuje, fanúšikom Podbrezovej sa to však veľmi nepáči. Pokračujeme tretí raz za vyrovnaného stavu. Na 2:2 vyrovnáva PATRIK KRČULA.

30
    Domáci druhý raz vo vedení! Deje sa tak na konci polhodiny hry. Zásah do čierneho si pripisuje na konto stále len 18-ročný ROLAND GALČÍK.

14
    Hostia z Považia dokázali reagovať na gól ešte v úvodnej štvrťhodine. Môžeme tak začať od nuly. Maceja prekonal dobre stavaný útočník ŠTEFAN HOLIŠ.

1
    Skvelý úvod do stretnutia od Podbrezovej! Takýto skorý gól môže prakticky rozhodnúť o celom dueli. Domácich fanúšikov potešil MARTIN PRIBULA.

Viktor Kalinács

Branky: 1. Pribula, 30. Galčík, 51. Galčík, 59. Šulc, 88. Pribula (pen.) – 14. Holiš, 34. Krčula

Karty:   41. Holiš (PUC)

Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 8:1. Rohy: 3:8.
    FK Železiarne Podbrezová: Macej – Mizerák, Otrísal, Šulc, Chvátal, Ďatko, Hric, Špyrka, Pribula (C), Galčík, Trapanovski
    Náhradníci: Ludha – Mejri, Pastorek, Bakaľa, Jenat, Kováčik, Vondryska

MŠK Púchov: Strelčík – Riška (C), Ozimý, Lacko, Michlík, Krčula, Pilát, Pišoja, Machara, Holiš, Martinček
    Náhradníci: P. Pilný – Kopiš, Mugove, Martinko, Mráz, D. Pilný, Pavlovič

Rozhodčí: Martin Dohál – Erik Weiss, Jakub Košecký