Anglie - Nový Zéland | 19:7 (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Sölden | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Sölden | Vítěz: A. Robinsonová (NZL) (kon.) |
konec
Obří slalom žen, 2. kolo, Sölden
Vítěz: A. Robinsonová (NZL)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Alice Robinsonová (NZL) 2:17,36
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,06
3. Tessa Worleyová (FRA) +0,36
4. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +0,85
5. Federica Brignoneová (ITA) +0,87
6. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,03
7. Franziska Gritschová (AUT) +1,41
8. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1,46
9. Michelle Gisinová (SUI) +1,47
10. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,50
11. Tina Robniková (SLO) +1,55
12. Marta Bassinová (ITA) +1,66
13. Viktoria Rebensburgová (GER) +1,73
14. Petra Vlhová (SVK) +1,78
15. Wendy Holdenerová (SUI) +1,85
16. Andrea Ellenbergerová (SUI) +1,89
17. Sara Hectorová (SWE) +1,99
18. Lena Dürrová (GER) +2,07
19. Katharina Truppeová (AUT) +2,31
20. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +2,42
21. Nina O'Brienová (USA) +2,48
21. Irene Curtoniová (ITA) +2,48
23. Ana Buciková (SLO) +2,59
24. Roberta Melesiová (ITA) +2,65
25. Eva-Maria Bremová (AUT) +2,78
26. Francesca Marsagliová (ITA) +2,79
27. Alexandra Tilleyová (GBR) +3,41
28. Ricarda Haaserová (AUT) +7,80
Bernadette Schildová (AUT) DNF
Meta Hrovatová (SLO) DNF
1. Alice Robinsonová (NZL) 2:17,36
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,06
3. Tessa Worleyová (FRA) +0,36
4. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +0,85
5. Federica Brignoneová (ITA) +0,87
6. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,03
7. Franziska Gritschová (AUT) +1,41
8. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1,46
9. Michelle Gisinová (SUI) +1,47
10. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,50
11. Tina Robniková (SLO) +1,55
12. Marta Bassinová (ITA) +1,66
13. Viktoria Rebensburgová (GER) +1,73
14. Petra Vlhová (SVK) +1,78
15. Wendy Holdenerová (SUI) +1,85
16. Andrea Ellenbergerová (SUI) +1,89
17. Sara Hectorová (SWE) +1,99
18. Lena Dürrová (GER) +2,07
19. Katharina Truppeová (AUT) +2,31
20. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +2,42
21. Nina O'Brienová (USA) +2,48
21. Irene Curtoniová (ITA) +2,48
23. Ana Buciková (SLO) +2,59
24. Roberta Melesiová (ITA) +2,65
25. Eva-Maria Bremová (AUT) +2,78
26. Francesca Marsagliová (ITA) +2,79
27. Alexandra Tilleyová (GBR) +3,41
28. Ricarda Haaserová (AUT) +7,80
Bernadette Schildová (AUT) DNF
Meta Hrovatová (SLO) DNF
1. Alice Robinsonová (NZL) 2:17,36
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,06
3. Tessa Worleyová (FRA) +0,36
4. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +0,85
5. Federica Brignoneová (ITA) +0,87
6. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,03
7. Franziska Gritschová (AUT) +1,41
8. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1,46
9. Michelle Gisinová (SUI) +1,47
10. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,50
11. Tina Robniková (SLO) +1,55
12. Marta Bassinová (ITA) +1,66
13. Viktoria Rebensburgová (GER) +1,73
14. Petra Vlhová (SVK) +1,78
15. Wendy Holdenerová (SUI) +1,85
16. Andrea Ellenbergerová (SUI) +1,89
17. Sara Hectorová (SWE) +1,99
18. Lena Dürrová (GER) +2,07
19. Katharina Truppeová (AUT) +2,31
20. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +2,42
21. Nina O'Brienová (USA) +2,48
21. Irene Curtoniová (ITA) +2,48
23. Ana Buciková (SLO) +2,59
24. Roberta Melesiová (ITA) +2,65
25. Eva-Maria Bremová (AUT) +2,78
26. Francesca Marsagliová (ITA) +2,79
27. Alexandra Tilleyová (GBR) +3,41
28. Ricarda Haaserová (AUT) +7,80
Bernadette Schildová (AUT) DNF
Meta Hrovatová (SLO) DNF
1. Maria Therese Tvibergová (NOR) 2:18,39
2. Franziska Gritschová (AUT) +0,38
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,43
4. Michelle Gisinová (SUI) +0,44
5. Ramona Siebenhoferová (AUT) +0,47
6. Tina Robniková (SLO) +0,52