Dobřany – Kovo Praha 4:1 (kon.) | Kladno – Plzeň 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Most 6:0 (kon.)
Karviná – Sudoměřice 4:1 (kon.) | Kert Park Praha – Letohrad 3:0 (1.tř)
TJ Snack Dobřany
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
TJ Kovo Praha
Sobota 02.11.2019, 10:30CROSSDOCK Extraliga • 12. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji krásný víkend. (12:14:28)

Ve třetí třetině domácí své vedení o jednu branku zásluhou Kobra navýšili, Kovo pak ve stejné minutě odpovědělo, ale to byla jeho jediná branka. Hosté v závěru zápasu zkoušeli ještě power play, ale domácí své vedení už nepustili a připisují si druhou výhru v letošní sezóně.

44:46
    Dobřany si také vybírají oddechový čas.

44:05
    Hosté si vytváří velký tlak, avšak žádný jejich pokus si cestu do brány najít nechce.

43:48
    Šimon se odhodlal ke střele mezi kruhy, ale mezi tři tyče nezamířil.

43:01
    Nýdl nebezpečně dorážel před Jáskem, ten svými betony vše zachránil.

42:53
    Kovo zkusí s utkáním ještě něco udělat v šesti, Lain je na střídačce a Pražané hrají s odkrytými zády.

42:53
    Hosté si berou oddechový čas.

42:14
    Dobřany se snažili vyhodit, ale Votýpka zachytil míček na modré, a Kovo tak může nadále kombinovat.

41:36
    Hrací předmět mají na hokejkách zpět Pražané a snaží se dostat k Jáskovi.

41:03
    Šneci jsou s míčkem před Lainem a snaží se i zahrozit.

40:34
    Vyloučení v týmu TJ Snack Dobřany (Sloup – 2 min., vysoká hůl).

40:25
    Krištof dlouho kroužil s balonkem za domácí klecí, ale dobřanská obrana ho k zakončení nepustila.

39:14
    Sledujeme pasáž hry bez výrazných šancí.

38:57
    Domácí jsou před Lainem, ale hosté skvěle brání a nechtějí je k ničemu pustit.

38:19
    Dobřany se proviňují zakázaným uvolněním.

36:53
    Kovo Praha právě vstřelilo branku!
    Hosté měli signalizovanou výhodu, jeden z domácích měl jít na trestnou lavici. Tak se ale nestane, PETRU ADAMOVI se totiž podařilo snížit ještě před vyloučením, a dává tak Pražanům ještě naději. Asistence: Winter Tomáš.

36:07
    Dobřany právě vstřelily branku!
    Nyní už se domácí opět radují! JAROSLAV KOBR prostřeluje Laina v hostující kleci z velké dálky. Asistence: Václav Šlehofer ml.

Markéta Peclová

Branky a nahrávky: 14. Remiáš (Truchlý, V. Šlehofer ml.), 18. D. Kovářík (V. Šlehofer ml.), 29. D. Kovářík (Bárta), 37. Kobr (ml.) – 37. Adam (Winter)

TJ Snack Dobřany: Jásek (M. Hrubý) – Truchlý, Málek, Bárta, O. Šlehofer, Sloup, Vaníček – V. Šlehofer, J. Kovářík, D. Kovářík, Remiáš, Toman, Duchek, Čech, Neumaier, Kobr, L. Hrubý, Jánský
    TJ Kovo Praha: Lain (Gerlich) – Nýdl, Adam, Bydžovský, Dušák, Votýpka, Zahálka – Ogurčák, Winter, Kočka, Pátek, Krištof, Šimon, Plecitý, Wurdák, Matoušek