Plzeň – Lovosice 31:29 (kon.) | Nové Veselí – Karviná 29:22 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
31:29 (15:15)
HK FCC Město Lovosice
Neděle 03.11.2019, 10:30 • Městská sportovní hala Lokomotiva, Plzeň • Chance Extraliga mužů • 8. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek víkendu. (12:04:49)

Západočeši nakonec porážejí Lovosice 31:29. Utkání nabídlo velké drama, což bylo s ohledem na papírové předpoklady. Lovci předvedli skutečně ohromně kvalitní venkovní výkon jako už dlouho ne, jenže znovu jsou bez bodu a jedinou venkovní výhrou za poslední dvě sezóny tak zůstává letošní výhra v Maloměřicích. Hosty táhl zejména nejlepší střelec extraligy Jiří Motl, výborně se předvedl i Jaroslav Trkovský. Za domácí se prezentoval devíti góly Jan Stehlík, mnoho důležitých zákroků ve druhé půli zaznamenal Karel Šmíd.

Plzeň si vypracovala dvou až třígólový náskok hned v úvodu druhé půle a držela ho takřka celých třicet minut. Poté odskočila na čtyři góly, ale Lovosice se dostaly zpět do dvougólového kontaktu, blíže už však ne.

Talent M.A.T. Plzeň – HK FCC Město Lovosice 31:29 (15:15)
    Nejvíce branek: Stehlík 9/3, Chmelík 4, Šindelář 4 – Motl 11/4, Trkovský 5/1, Jonáš 4. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/5. Vyloučení: 4:1. ČK: Tonar (PLZ).

Konec zápasu. (31:29)
    60
    Motl zamířil technicky pod horní tyčku. (31:29)

60
    Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík). (31:28)

60
    Trkovský proskočil obranou, vybojoval sedmičku a přesilovku pro hosty. (31:28)
    60
    Jan Stehlík dává gól střelou o zem a je definitivně rozhodnuto! (31:28)

60
    Jakub Douda z proskoku vybojoval sedmičku! (30:28)

60
    Přesně minuta do konce. Talent u míče a Lovosice vysouvají defenzivu. (30:28)
    59
    Motl proměňuje a dává svůj desátý gól v zápase. (30:28)

59
    Sedmička pro Lovce. (30:27)
    59
    Západočeši málem o míč přišli, ale Ivančev ho udržel, našel Šindeláře, který dává třicátý gól Plzně a výrazně přibližuje domácí k vítězství! (30:27)

59
    Nejdlův proskok končí jen devítkou. Dvě minuty před koncem si berou oddechový čas domácí. (29:27)

58
    Michael Konárik neměl na pravém křídle vůbec špatný střelecký úhel, zamířil však jen do ruky Karla Šmída! (29:27)

57
    Tečovaná střela Trkovského končí mimo, Lovci budou pokračovat v útoku po oddechovém času. (29:27)

57
    Stehlík pálí při signalizované pasivitě jen do připraveného Rangla a Lovci mohou jít do nejtěsnějšího kontaktu! (29:27)