Dalmach Turnov – Rapid Ústí n/L 4:8 (kon.) | Boca Chotěboř – Jablonec n/N 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 0:6 (kon.)
FC Malibu Mladá Boleslav
0:6 (0:2)
FK Kladno
Neděle 03.11.2019, 20:30 • Městská sportovní hala, U Stadionu 1322, Mladá Boleslav • 2. Futsal liga západ • 6. kolo

Loučím se s vámi se sportovním pozdravem "v zdravém těle zdravý duch". A zase někdy na počtenou. (22:25:18)

Tak a to je ode mě pro dnešek vše. Kladno nakonec rozstřílelo domácí "Růžovky" 6:0. Ve druhé půli přidalo ke dvěma brankám z první půle další čtyři. V závěru utkání se zcela zbytečně nechal vyloučit Jakub Maryška. Vítězství hostů bylo dnes zcela zasloužené.

39:36
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky z desetimetrového kopu je MAREK VAŠÁK, který tak potrestal naprosto zbytečné vyloučení Maryšky..

39:36
    Červenou kartu dostává Jakub Maryška (FC Malibu Mladá Boleslav), který úplně zbytečně šlápl na jednoho z hráčů hostí.

39:21
    Machů ale přišel o balón.

39:17
    Maňas zakládá jeden z posledních útoků dnešního zápasu.

38:26
    Verner se pokoušel před Truksovou bránou navýšit vedení Kladna. Rudzan ho ale i za cenu zranění ubránil.

37:11
    Dnešnímu utkání přihlíží 69 platících diváků.

36:33
    O vítězi dnešního klání je již nějakou dobu de facto rozhodnuto. Otázkou již jen je, jakým stavem přesně utkání skončí. Zdali se "Růžovkám" povede snížit, nebo hosté naopak ještě zvýší svůj náskok.

36:18
    Stejskal pálil do odkryté brány z velké dálky, ale minul.

36:05
    Autorem branky z desetimetrového kopu je MAREK VAŠÁK.

36:04
    Šestý akumulovaný faul domácích ve druhé půli – to znamená desetimetrový kop.

35:45
    Ploc se pokoušel ve výskoku zpracovat míč, ale nebyl úspěšný.

35:24
    Maryška míč nakopl do chumlu před Tetourovou bránou, ale nic z toho.

35:00
    První akumulovaný faul hostů ve druhé půli.

33:39
    Rudzan krásně našel patičkou před bránou volného Vaňka. Ten i vystřelil a jeho rána zadělala Tetourovi velké problémy. I přesto se stav utkání nezměnil.

33:06
    Malibu sevřelo hosty v zámku a snaží se něco udělat s velmi nepříznivým stavem. Povede se to?

32:08
    Truksa opustil bránu a Malibu to zkouší v pěti hráčích v poli. Pátého bude hrát Marek Maňas, který nicméně může samozřejmě i chytat.

32:08
    Oddechový čas pro domácí.

32:03
    Pátý akumulovaný faul domácích ve druhé půli, což znamená varování.

31:49
    Čtvrtý akumulovaný faul Malibu ve druhé půli.

31:24
    Maryška poslal do šance Šimáčka, ale tomu v zakončení zabránil skvěle vyběhnuvší Tetour.

30:22
    Autorem branky je MICHAL JARÁB, který se dokázal prosadit po Tetourově výhozu. Asistence: David Tetour.

29:55
    Autorem branky je MAREK VAŠÁK, který dohlavičkoval do brány míč po Caizlově akci, kterou se Truksa snažil překonat.

28:29
    První akumulovaný faul domácích ve druhém poločase.

28:22
    Teď ovšem mohli hosté zvýšit na rozdíl tří branek. Vašák po svém výletu před branku Malibu ale nedokázal překonat skvělého Truksu.

28:12
    Malibu je ve druhé půli lepším celkem a snaží se o vyrovnání.

27:43
    Domácí kouč Jaroslav Bílek teď hlasitě povzbuzuje své svěřence k důrazné hře.

27:07
    Caizl prošel skrze Maryšku, ale na Truksu v bráně už sílu neměl.

26:24
    Maňas pálil po pěkné kombinaci s Plocem ke smůle domácích "Růžovek" zase neúspěšně z ostrého úhlu.

25:26
    Caizl nedokázal zpracovat míč, a tak mohou rozehrávat domácí.

24:30
    A ta se opravdu dostavila! Maryška zprava nahrál před bránu Rudzanovi, který ve skluzu těsně minul. Opravdu jen málo chybělo ke snížení domácím.

24:21
    Maňas opět ubránil další akci hostů a založil novou šanci pro domácí.

22:33
    Maňas z prava těsně minul Tetourovu bránu.

22:01
    Tak to byla velmi nebezpečná akce hostů. Caizl prošel vším, co mu stálo v cestě. Obešel i Truksu, ale do prázdné brány už zakončit nedokázal.

21:09
    Nyní se vyskytly problémy s časomírou, která minutu vůbec nereagovala.

21:09
    Rudzan z dobré pozice těsně minul hostující bránu.

20:01

Je za námi první poločas. Ten nabídl dvě branky, a to sice pro hostující FK Kladno, které je dnes lepším mužstvem, a proto také zaslouženě vede. První poločas byl velmi bohatý i na emoce, a tak v něm diváci byli svědky hned čtyř žlutých karet – po dvou na každé straně.

20:00

19:58
    Saráb zkoušel v samotném závěru poločasu překonat Truksu po třetí, ale ten ho vychytal.

19:31
    Emoce, jak už to při zápasech Malibu bývá zvykem, jsou i dnes na palubovce. Truksa proto teď velice hlasitě upozorňoval své spoluhráče, aby se začali chovat slušně.

19:25
    Ploc teď pěkně skluzem ubránil rodící se akci hostí.

18:45
    Stejskal se pokoušel založit další nebezpečný útok hostů, ale ke štěstí "Růžovek" mu pokus nevyšel.

18:32
    Saráb po rohu mířil vysoko nad.

18:21

17:21
    Saráb z kopu trefil pouze dnes skvěle chytajícího Filipa Truksu.

17:21
    Šestý akumulovaný faul domácích v první půli, a to znamená desetimetrový kop pro hráče Kladna.

17:07
    Pátý akumulovaný faul domácích v první půli, což znamená varování pro domácí celek.

17:02
    Domácí se teď ocitli v dobré šanci, kdy několikrát vypálili na hostující bránu, ale ani teď jim nebylo gólově psáno.

16:24
    Kaválek krásně vypálil na pravou tyč Truksovy brány, ale ten jeho perfektní ránu vyrazil na roh.

15:42
    Třetí akumulovaný faul hostů v prvním poločase.

14:39
    Matěj Vaněk se dnes tváří velice kysele... Možná kvůli nepříznivému vývoji pro jeho mužstvo.

14:31
    Žlutou kartu dostává Stejskal (FK Kladno).

14:29
    Stejskal prošel s míčem skrze domácí obranu a pokusil se i zakončit, ale Truksa jeho pokus vychytal.

14:06
    Pitloun teď s horkotěžko ubránil další nebezpečnou akci hostů.

13:30
    Hosté teď velmi špatně rozehráli akci, a tak se "Růžovky" dostaly do šance, která k jejich smůle byla ubráněna.

12:52
    Machů se snažil poslat do šance Šimáčka, ale ten bohužel pro domácí jeho myšlenku nepochopil a Malibu tak přišlo o míč.

12:27
    Maňas velmi dobře a zkušeně ubránil útočícího Caizla.

11:47
    Druhý akumulovaný faul Kladna v první dvacetiminutovce.

11:25
    Domácí se teď pokoušel zahrát aut na signál, ale příliš jim to nevyšlo.

10:52
    Maryška se pokoušel poslat do akce Machůa, ale ten se nepochopitelně zastavil a šel střídat. Míč tedy skončil v zámezí.

10:37
    První akumulovaný faul hostů v prvním poločase.

10:18
    Čtvrtý akumulovaný faul domácích.

10:16
    Komma se snažil najít před bránou Rudzana, ale jeho přihrávku vystihli obránci hostí, kteří tak mohou jít dopředu.

09:59
    Rudzan po rohu střílel velmi nebezpečně, ale trefil pouze jednoho z obránců.

09:25
    Hosté jsou zatím po prvních deseti minutách lepším mužstvem a zaslouženě vedou.

08:32
    Žlutou kartu dostává Vaněk (FC Malibu Mladá Boleslav).

08:32
    Třetí akumulovaný faul domácích.

07:57
    Žlutou kartu dostává Šimáček (FC Malibu Mladá Boleslav).

07:57
    Druhý akumulovaný faul domácích v první půli.

07:23
    Kladno právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MICHAL JARÁB. Asistence: Martin Kaválek.

06:48
    Čurda pěkně našel před domácí bránou Sarába, který patičkou málem překvapil Truksu.

06:36
    Kaválek v akrobatickém zakončení těsně přestřelil Truksovu bránu.

06:18
    Truksa teď vyrazil míč po nepřímém kopu hostí.

06:08
    Komma teď velmi nebezpečně dotíral na Tetoura a jen málo chybělo domácím k vyrovnání.

05:40
    Žlutou kartu dostává Vašák (FK Kladno) za diskusi s hlavním rozhodčím.

05:26
    Autorem branky je MAREK VAŠAK, který ve zmatku před domácí bránou dostal míč od Cajzla a dotlačil ho za Truksova záda. Asistence: Pavel Cajzl.

05:21
    Truksa si připsal velmi dobrý zákrok po akci hostí.

05:06
    Stejskal mířil velmi nebezpečně po zemi těsně vedle pravé tyče.

04:10
    Maryška ve skluzu odhlavičkoval míč do zámezí. Komická situace pobavila domácí fanoušky.

03:46
    Rudzan z velké dálky z levé strany mířil těsně nad bránu.

03:26
    První akumulovaný faul domácích.

02:12
    Kaválek střelou zprava mířil těsně nad Truksovu bránu.

01:28
    Rudzan po rohu střílel velmi nebezpečně, ale Tetour se vytáhl krásným zákrokem.

01:23
    Teď se pokoušeli o útok Rudzan s Pitlounem, ale hosté se za cenu rohu ubránili.

00:55
    Rudzan to zkoušel zprava, ale minul.

00:31
    Komma se pokoušel poslat do akce Pitlouna, ale nebyl ve svém pokusu úspěšný.

00:01
    Úvodní rozehrávku provedli domácí futsalisté.

00:01

FC Malibu Mladá Boleslav: Truksa – Ploc, Komma, Machů, Kvapil, Maňas, Pitloun, Rudzan, Šimáček, Maryška, Vaněk.

FK Kladno: Tetour – Stejskal, Saráb, Verner, Caizl, Vašák, Kaválek, Čurda.

Rozhodčí: Černý – Cichra.

Začátek utkání se o trochu protáhne, neboť se v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi konaly před dnešním kláním závody v aerobiku a úklid se protáhnul více, než se původně čekalo.

Dobrý den, vítám vás u on-line přenosu dalšího utkání II. futsalové ligy. V dnešním klání přivítá FC Malibu Mladá Boleslav mužstvo z Kladna. Boj začíná v 20:30.

Josef Zdobinský

Hledáme zpravodaje pro tým FC Malibu Mladá Boleslav. Více informací zde.

Branky: 6. Vašak (Cajzl), 8. Jaráb (Kaválek), 30. Vašák, 31. Jaráb (Tetour), 37. Vašák (10 m kop), 40. Vašák (10 m kop)

Karty:   8. Šimáček (MBL), 9. Vaněk (MBL) – 6. Vašák (KLA), 15. Stejskal (KLA)   40. Maryška (MBL)

FC Malibu Mladá Boleslav: Truksa – Ploc, Komma, Machů, Kvapil (C), Maňas, Pitloun, Rudzan, Šimáček, Maryška, Vaněk.
    FK Kladno: Tetour – Stejskal (C), Jaráb, Verner, Caizl, Vašák, Kaválek, Čurda.

Rozhodčí: Černý – Cichra