Česko – Švédsko 1:2 (kon.)
po prodl.
Toronto Maple Leafs
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Vegas Golden Knights
Pátek 08.11.2019, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  62:33 John TAVARES - 2:1
   
  62:33
  Toronto právě vstřelilo branku!
  Maple Leafs vyrazili do přečíslení dva na jednoho a JOHN TAVARES na pravém křídle skóroval po krásné přihrávce Mitchella Marnera, když z úhlu zamířil pod horní tyč! Toronto dokonalo obrat a vítězí tak těsně 2:1! Asistence: Mitchell Marner.
  48:14 Auston MATTHEWS - 1:1
   
  48:14
  Toronto právě vstřelilo branku!
  Útočník AUSTON MATTHEWS v pravém kruhu pro vhazování napřáhl ke třem střelám, z nichž první dvě skončily na výstroji Malcolma Subbana, třetí a poslední ale vymetla pravý horní roh! Lépe už to trefit nešlo a Leafs konečně využili přesilovku – 1:1. Asistence: John Tavares a Morgan Rielly.
  44:08 Max PACIORETTY - 0:1
   
  44:08
  Golden Knights právě vstřelili branku!
  Maple Leafs mohli zamést puk do bezpečí, jenže to neudělali a u pravé tyče skóroval do prázdné brány MAX PACIORETTY – 1:0! Bez asistence.

  Tomáš Reiner

  Branky a nahrávky: 49. Matthews (Tavares, Rielly), 63. Tavares (Marner) – 45. Pacioretty


  Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly (A), Ceci, Muzzin, Barrie, Dermott, Holl – Moore, Tavares (C), Marner (A) – A. Johnsson, Matthews, W. Nylander – I. Michejev, Kerfoot, Kapanen – Timashov, N. Shore, F. Gauthier. Hlavní trenér: Mike Babcock.
  Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt (A), Hague, Theodore, Merrill, Holden – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Pirri, Eakin, Glass – Carrier, N. Roy, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

  Rozhodčí: O'Rourke, Hebert – Alphonso, Smith

  Diváci: 19 218