Vancouver – New Jersey 1:2 (kon.) | Detroit – Vegas 3:2 (kon.) | Chicago – Toronto 5:4 (kon.)
Boston – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.) | Anaheim – Edmonton 2:6 (kon.)
Chicago Blackhawks
5:4 (4:1, 0:0, 1:3)
Toronto Maple Leafs
Pondělí 11.11.2019, 01:00 • United Center, Chicago • NHL

Československá stopa v utkání:

David Kämpf (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:45
    Dominik Kubalík (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 11:04 (03:46:14)

1. Patrick Kane (CHI) 2+1
    2. Robin Lehner (CHI) 53 zák., 4 góly, 93,0%
    3. William Nylander (TOR) 2+0

Statistiky: Střely na bránu: 34-57; Zablokované střely: 13-15; Vhazování: 52%-48%; Hity: 25-18; Přesilové hry: 1/5-2/5; Trestné minuty: 14-12.
    Chicago si po bláznivém závěru zápasu výhru utéci nenechalo
    Zobrazit příspěvek na Instagramu

HORN. #HAWKSWIN

Příspěvek sdílený Chicago Blackhawks (@nhlblackhawks),

Patrick Kane sice hattrick nedovršil, během úvodní třetiny ale vstřelil dva góly, které prakticky rozhodly o osudu zápasu. Úvodní část utkání přinesla pět gólů, z nichž čtyři vstřelili Blackhawks. Chicago předvedlo velice slušný výkon, který v bráně podpořil Robin Lehner a v útoku třemi asistencemi Alex DeBrincat. Dvě branky vstřelil i William Nylander, zatímco Auston Matthews se podílel asistencí na všech čtyřech gólech Toronta, hostům se ale nakonec vyrovnat nepodařilo. Konečné skóre. Chicago Blackhawks 5 Toronto Maple Leafs 4.

59:50
    Auston Matthews vystřelil na vrcholu mezikruží a Robin Lehner jeho pokus hrudí vyrazil mimo.
    59:18 Andreas JOHNSSON - 5:4

59:18
    Toronto právě vstřelilo branku!
    ANDREAS JOHNSSON využil nádherné zpětné přihrávky a bez přípravy z levého kruhu zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Naděje Leafs ještě žije. Asistence: John Tavares a Auston Matthews.

59:07
    Andreas Johnsson vypálil v levém kruhu pro vhazování a Robin Lehner kotouč vyrazil do ochranné sítě.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:23
    Zach Smith dostal dvě minuty za hákování a Maple Leafs mají obrovskou šanci snížit na rozdíl gólu.
    56:26 Brandon SAAD - 5:3

56:26
    Chicago právě vstřelilo branku!
    BRANDON SAAD si najel před bránu na přihrávku Jonathana Toewse z levého křídla a puk se od jeho levé brusle odrazil k pravé tyči poté, co hráči Maple Leafs neskórovali do prázdné brány! Asistence: Jonathan Toews a Drake Caggiula.

56:04
    Blackhawks se ocitli pod velkým tlakem a raději vyhodili puk na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.

55:56
    Maple Leafs se dostali v blízkosti levé tyče k bekhendové střele, která skončila v náručí Robina Lehnera.

55:09
    Ilja Michejev na pravém křídle vystřelil od hrazení a puk skončil v lapačce Robina Lehnera. Komerční přestávka.

54:41
    Robin Lehner vyrazil střelu Maple Leafs z levého kruhu pouze přes sebe a měl kliku, že se nedostali k dorážce.

53:20
    Maple Leafs na pravém křídle vypálili od modré čáry a Robin Lehner puk vyrazil, přestože toho moc neviděl.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 6. P. Kane (DeBrincat, D. Strome), 12. Dach (A. Shaw, de Haan), 13. P. Kane (DeBrincat, D. Strome), 18. J. Toews (DeBrincat, P. Kane), 57. Saad (J. Toews, Caggiula) – 17. W. Nylander (Matthews), 43. W. Nylander (Matthews), 53. Tavares (A. Johnsson, Matthews), 60. A. Johnsson (Tavares, Matthews)

Chicago Blackhawks: Lehner (Crawford) – Keith (A), E. Gustafsson, de Haan, Seabrook (A), Määttä, Boqvist – Saad, J. Toews (C), A. Nylander – DeBrincat, D. Strome, P. Kane – Z. Smith, Kämpf, D. Kubalík – Caggiula, Dach, A. Shaw. Hlavní trenér: Jeremy Colliton.
    Toronto Maple Leafs: Hutchinson (Andersen) – Rielly (A), Ceci, Muzzin, Barrie, Dermott, Holl – Moore, Tavares (C), Kapanen – A. Johnsson, Matthews (A), W. Nylander – I. Michejev, Kerfoot, Spezza – Timashov, N. Shore, F. Gauthier. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Steve Kozari. Čároví: Kyle Flemington, Ryan Galloway

Diváci: 21598