Otrokovice – Chodov 2:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Ostrava 6:3 (kon.) | Královské Vinohrady – Česká Lípa 8:5 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
2:6 (0:0, 1:1, 1:5)
FAT PIPE Florbal Chodov
Sobota 16.11.2019, 18:00 • Městská hala Otrokovice • Livesport Superliga • 11. kolo

Střely ve třetí třetině: 11:11! (19:59:25)

Nejlepší hráči utkání
    Za domácí celek byl vyhlášen Filip Hrabal (0+1) a Tomáš Sýkora (1+3) pak vyhlášen jako nejlepší hráč Chodova.

59:45 Marek VÁVRA - 2:6

59:45
    Chodov právě vstřelil branku!
    Otrokovice to následně zkusily bez svého brankáře, avšak ztratily míček a MAREK VÁVRA dává branku do prázdné branky. Asistence: Tom Ondrušek.
    59:22 Lukáš KVAPIL - 2:5

59:22
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Nakonec se ještě domácí dokázali prosadit. Po rozehrávce se k míčku dostal LUKÁŠ KVAPIL, který dokázal procedit míček do branky Chodova. Asistence: Filip Hrabal.

59:02
    Filip Hrabal ještě vedl nadějný útok svého celku. Jeho přihrávka před branku byla úspěšně zablokovaná.
    58:14 Tom ONDRUŠEK - 1:5

58:14
    Chodov ještě nakonec střílí branku. Přesná přihrávka na TOMA ONDRUŠKA a ten nikým nehlídán prostřelil brankáře Otrokovic. Asistence: Tomáš Sýkora.

57:17
    Zápas se nám chýlí ke konci a Chodov se už jen snaží utkání dohrát a pečlivě se brání.

55:49
    412 diváků si dnes našlo cestu do haly v Otrokovicích.

54:54
    Chodov se ubránil i ve svém dnešním druhém oslabení a stále drží nadějný náskok.

54:24
    František Vykopal si několikrát vyměnil míček s Pešatem. Ten se nakonec vydal blíže k brance, ale jeho pobídka před branku nic neznamenala.

53:38
    Otrokovice mají velkou šanci ještě něco se zápasem udělat, ale zatím v probíhající přesilovce neslaví úspěch.

52:50
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Marek Matejčík – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

51:06
    Domácí to jistě budou ještě zkoušet, ale Chodov má utkání pevně ve svých rukou a troufám si říci, že tohle vedení již neztratí.

50:06
    Oddechový čas pro domácí.
    50:06 Marek MATEJČÍK - 1:4

50:06
    Chodov se v posledních minutách spíše bránil a přesto zničehonic dává čtvrtou branku. Autorem branky je MAREK MATEJČÍK. Asistence: Martin Pražan.

48:48
    Na druhé straně se po míčku musel natahovat Michal Rebro. Vše s přehledem zvládl a rozehrává na své spoluhráče.

48:27
    Filip Hrabal se dostal k odraženému míčku a ihned jej směřoval na branku. Brankář Chodova se dokázal rychle přemístit a vyráží tento pokus.

47:40
    Diváci se v hale snaží potleskem vyburcovat svůj celek k nějakému výkonu. Avšak ten zatím na jejich snahu neodpovídá zlepšenou hrou.
    46:11 Tomáš SÝKORA - 1:3

46:11
    Nicméně Chodovu se daří poprvé v zápase dostat na rozdíl dvou branek a je hodně blízko k úspěchu v dnešním utkání. Autorem branky je TOMÁŠ SÝKORA. Asistence: Marek Vávra.

45:39
    Domácí opět ve snaze vyrovnat stav zápasu, avšak Chodov si pečlivě stráží svou polovinu palubovky.
    44:22 Marek VÁVRA - 1:2

44:22
    MAREK VÁVRA dostal přihrávku přesně na čepel. Hráč Chodova byl zcela sám a dokázal trefit odkrytou levou polovinu branky Otrokovic. Asistence: Tomáš Sýkora.

43:30
    Oba týmy si přehazují míček z jedné strany palubovky na druhou. Ani jeden si nedokáže vytvořit nějakou kloudnou střelu na branku.

42:06
    Přihrávka před branku byla hodně naslepo, Radovan Michaljovič vykopává míček svou nohou.

41:26
    Hosté se od úvodních minut třetí periody pokouší o trpělivou kombinaci.

40:54
    Marek Matejčík nedokázal rozehrát u pravé mantinelu a byl nucen jít s míčkem zpět ke své brance.

40:01

Střely ve druhé třetině: 5:7!

Druhá třetina nám sice nabídla dvě branky, ale jinak jsme mohli sledovat poměrně nezáživnou hru. Jako první se do vedení dostali hosté, když se prosadili v úvodu třetiny díky přesilové hře. Otrokovice následně dokázaly zničehonic vyrovnat a remízový stav nám zůstal až dokonce druhé třetiny.

40:00

38:15
    Rychlý útok domácích, který nekončí vedoucí brankou!

37:39
    V rohu palubovky se pokoušel zpracovat míček jeden z hráčů Otrokovic, ale neustál souboj se svým soupeřem.

36:29
    I přesto, že jsme mohli vidět dvě branky, hra od obou týmů stále vychází ze zabezpečené obrany.

34:24
    Tom Ondrušek to nyní zkoušel směrem na branku. Jeho pokus byl úspěšně sražen domácí obranou.

33:34
    Chodov je mírně aktivnější a pokouší si vrátit své vedení zpět. Zatím se jim však nedaří Michaljoviče v brance výrazně ohrozit.

31:34
    Radovan Michaljovič raději vyráží míček, který mířil mimo jeho branku za zadní mantinel.
    30:50 Ladislav GÁL - 1:1

30:50
    A zničehonic také domácí střílí svou první branku. Menší nepozornosti hostující obrany dokázal využít LADISLAV GÁL. Asistence: Petr Koláčný.

30:12
    Zápas se nám překlopil do své druhé poloviny a stále čekáme na nějaké větší šance. Kromě náhodné branky Chodova, nám zápas zatím příliš mnoho podívané nenabízí.

29:16
    Útok Chodova po pravé straně se hodně nepovedl a musí rychle zpět do obrany.

27:24
    Místní hlasatel se snaží probudit diváky v hale. Hra domácího celku postrádá nějaké větší zaujetí pro hru. Je to hodně ospalé utkání.

26:30
    Radovan Michaljovič nyní předvedl jeden z důležitějších zákroků a nedovolil soupeři podruhé skórovat.

25:02
    Chodov se zdržuje na vlastní polovině a spíše vyčkává, co nyní předvede jejich soupeř. Ten těžko hledá cestu před branku svého soupeře.

23:39
    Střela z první, avšak hráč domácích nezamířil z levé strany ideálně mezi tři tyče.

23:09
    Míček před Rebrem, ale jeden z obránců Chodova jej vyhazuje daleko na polovinu Otrokovic.

22:53
    Otrokovičtí na míčku a snaží se o rychlé vyrovnání. Zatím se však pohybují daleko od branky Rebra.

21:48
    Nakonec hosté zničehonic otevírají skóre zápasu a využívají zároveň přesilovou hru. Autorem branky je MARTIN KOUTNÝ. Asistence: Tomáš Sýkora.

21:32
    Ani druhá přesilovka se Chodovu příliš nedaří.

20:41
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (František Vykopal – 2 min., Nedovolená vzdálenost).

20:01

Střely po první třetině: 5:7!

Nepodaří! První třetina byla vyrovnaná z obou stran. Ani jeden celek si nedokázal vytvořit vyloženou brankovou situaci. Mohli jsme sledovat opatrnou hru od obou stran. Oba týmy měly přesilovku, ale ani v ní se nepodařilo pohnout se stavem ve skóre.

20:00

19:14
    Běží nám poslední minuta první třetiny a uvidíme, jestli se některému celku podaří otevřít skóre...?

17:52
    I Chodov dokázal ubránit své první oslabení a stále nám na ukazateli svítí bezbrankové skóre.

17:20
    Hráč Otrokovic zachytil nepřesné vyhození soupeře a dostal se do nebezpečného zakončení. Avšak nedokázal zamířit přesně.

17:06
    Chodov se zatím velmi účinně brání a nepouští Otrokovice do nebezpečných střel.

16:06
    Svou první přesilovku si zkusí i domácí celek, ale taktéž se nedostává do nějakého nebezpečného tlaku.

15:52
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Martin Pražan – 2 min., Bránění ve hře).

15:45
    Blíží se nám závěr první třetiny a na úvodní branku stále čekáme. Oba celky se střídají na míčku, avšak bez větších šancí.

14:01
    Je to tak! Domácí zvládají své první oslabení. Chodov však stále operuje na polovině soupeře...

13:38
    Nepřesná střela a míček končí mimo vyhrazenou plochu. Otrokovice se nejspíše ubrání svému prvnímu oslabení.

13:05
    Marek Vávra nahazoval míček před branku, který se nakonec ocitl přesně v rukou brankáře Radovana Michaljoviče.

12:27
    Hosté kombinují na polovině Otrokovic, ale zatím nepřichází žádná střelba na branku domácích.

11:51
    První vyloučení na straně domácích. Denis Zimmer si půjde odpočinout za sekání.

11:26
    Tom Ondrušek se pokoušel dostat do střelecké pozice. To se mu nakonec povedlo, avšak nedokázal zamířit přesně mezi tři tyče.

10:00
    Úvodních deset minut je za námi a zatím jsme neviděli žádnou extra šanci na jedné či druhé straně. Oba celky zatím hrají ze zabezpečené obrany.

09:29
    Nepřesné zakončení ze strany domácího celku, kdy míček proletěl kolem branky Chodova.

08:25
    Michal Rebro nemusel zasahovat a nyní jsou na řadě chodovští, kteří se také trpělivou kombinací snaží něco vymyslet směrem dopředu.

07:42
    Pantheři se snaží další kombinací dostat k brance Chodova.

07:00
    Domácí rozehrávali z rohu palubovky. Hráč se pokoušel dostat přihrávku před branku, ale tam byl připraven hostující obránce, který vyváží míček z vlastní poloviny.

06:15
    Domácí jsou v úvodu zápasu aktivnějším celkem a Chodov zatím vyčkává na to, co předvede jejich soupeř.

04:00
    Chodovští bojovali za brankou Otrokovic, nakonec nedokázali dostat míček pod svou kontrolu a soupeř po vystřídaní rozjíždí svou další útočnou akci.

02:20
    Michajlovič nemusel zasahovat proti nepřesné střele Sýkory.

01:50
    Otrokovice v dalším útoku, hostující Pražan dokázal překazit jejich snahu.

00:45
    O první střelu se postarali domácí, ale Koláčný míjí branku hostů.

00:01

HU-FA Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Szweda, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil – Červenka, Jurčík, Hrabal – Koláčný, Jančík, Gál – Kittel, Pešat, Volek – Pšenčík, Vykopal.

FAT PIPE Florbal Chodov: Mich. Rebro (Pergler) – Pražan, Doubek, Kašovský, Vošta, Sýkora, Strnad – Maxa, Mikeš, M. Vávra – Ondrušek, Řezáč, Koutný – Matejčík, Koutný, Krbec – Plíhal.

Rozhodčí: Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.

HU-FA Panthers Otrokovice

Otrokovičtí mají momentálně sérii tří zápasů, kdy dokázali vždy bodovat. V osmém kole získali dva body po vyhraných samostatných nájezdech proti Vítkovicím. V dalším kole brali další dva body po prodloužení s Českou Lípou. V minulém zápase dokonce brali tři body za zvládnutý zápas proti Black Angels na jejich vlastní palubovce (5:6). HU-FA se tedy veze na vítězné vlně a uvidíme, jestli se jim ji podaří prodloužit i proti silnému Chodovu.

Nejproduktivnější hráči
    Lukáš Pešat – 10+10
    Petr Kittel – 9+4
    Ladislav Gál – 9+2

Chodovští po nečekané porážce na palubovce Black Angels (8:6) v osmém kole, nedopustili další zaváhání a další dvě utkání zvládli. V devátém kole sehráli vyrovnaný zápas s Ostravou (7:6 po samostatných nájezdech). V posledním kole uštědřili porážku Technologům (4:3) a Mladá Boleslav poprvé v letošní sezóně prohrála!

Marek Vávra – 13+11
    Tom Ondrušek – 12+12
    Mikuláš Krbec – 7+8

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 31. Gál (Koláčný), 60. Kvapil (Hrabal) – 22. Koutný (Sýkora), 45. M. Vávra (Sýkora), 47. Sýkora (M. Vávra), 51. Matejčík (Pražan), 59. Ondrušek (Sýkora), 60. M. Vávra (Ondrušek)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Szweda, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil – Červenka, Jurčík, Hrabal – Koláčný, Jančík, Gál – Kittel, Pešat, Volek – Pšenčík, Vykopal.

Rozhodčí: Pavel Kačer a Ondřej Vašíček