Mountfield HK – Trutnov 0:0 (09:00) | Uh.Brod – Val.Meziříčí 0:0 (09:00) | Tachov – Mar.Lázně 0:0 (09:00)
SK Černošice – Hvězda Praha 2:2 (kon.) | Sparta – Letňany 11:1 (kon.) | Klatovy – Jindřichův Hradec 1:2 (kon.)
Klášterec nO – Čerti Ostrov 22:4 (kon.) | Lokomotiva Č. Třebová – Hlinsko 1:3 (kon.) | Poděbrady – HC Nymburský Lev 0:12 (kon.)
Havlíčkův Brod – Ledeč n. S. 5:10 (kon.) | Louny – MOSTEČTÍ LVI 11:1 (kon.) | Kutná Hora – Kralupy n. Vltavou 5:12 (kon.)
Veselí nLuž. – Milevsko 5:2 (kon.) | ZILVAR – N.Město nM 1:22 (kon.) | Choceň – Lanškroun 1:13 (kon.)
Velké Meziříčí – Jihlava 0:1 (kon.) | Frýdek-M. "B" – HC Vlci Český Těšín 7:3 (kon.) | HC Vimperk – Písek 3:10 (kon.)
Vlašim – Benátky n/J B 3:8 (kon.) | Bílina – Děčín 9:3 (kon.) | Uničov – Nový Jičín B 9:5 (kon.)
Studénka – HK MD Šumperk 0:19 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 8:7 (kon.) | Uh.Ostroh – Kroměříž 11:2 (kon.)
Č. Lípa – Frýdlant 6:2 (kon.) | Vrchlabí – HC Nová Paka 4:8 (kon.) | Poruba – Třinec 2:4 (kon.)
Zlín – Brumov 8:4 (kon.) | Strakonice – Motor ČB B 2:4 (kon.) | Opava – Černí Vlci 11:7 (kon.)
HC Varnsdorf – Lomnice n/P 4:5 (kon.) | HC Rokycany – Tábor 6:3 (kon.) | Kadaň B – Stadion Cheb B 3:1 (kon.)
Třebíč – Pelhřimov 12:2 (kon.) | Nejdek – Sokolov 6:4 (kon.) | Plzeň 1929 B – Č. Krumlov 14:0 (kon.)
Krnov mládež – Prostějov 1913 8:3 (kon.) | Uh. Hradiště – Vsetín 10:7 (kon.) | Dynamo – Chrudim 15:1 (kon.)
Metropolia Silesia – Vítkovice 2:7 (kon.) | Náchod – Opočno 8:3 (kon.) | SHKM Hodonín – Orli Znojmo 8:8 (kon.)
Kometa Brno – Warriors Brno 8:0 (kon.) | Žďár n/S – ICE DRAGONS Telč 3:6 (kon.) | Třemošná – Soběslav 17:2 (kon.)
konec
HC Kometa Brno
8:0 (0:0, 5:0, 3:0)
HCM Warriors Brno
Sobota 16.11.2019, 16:15 • DRFG Arena • Liga starších žáků ''B'' • 12. kolo
Partner:
     
    58:20
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Jakub Žižka – 2 min., hrubost). (21:04:18)
     
    58:05
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Dominik Halačka – 2 min., hrubost).
     
    55:35
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Matěj Vildomec – 2 min., sekání).
     
    53:23
    Kometa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DAVID RÖSS. Asistence: Patrik Antony.
     
    52:57
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Rafal Podborny – 2 min., hákování).
     
    47:48
    Kometa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MATĚJ VILDOMEC.
     
    46:41
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Michal Smrž – 2 min., vražení na hrazení).
     
    42:41
    Kometa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je FILIP FRIMEL.
     
    39:20
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Jakub Lička – 2 min., podrážení).
     
    39:04
    Kometa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MATĚJ PAVLÍK. Asistence: Michal Červenka a Matěj Vildomec.
     
    35:48
    Kometa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MATĚJ PAVLÍK. Asistence: Michal Červenka a Jiří Fencl.
     
    30:56
    Kometa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MICHAL ČERVENKA.
     
    26:49
    Kometa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DAVID RÖSS.
     
    24:50
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Martin Řežucha – 2 min., nedovolené bránění).
     
    23:37
    Kometa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DOMINIK HALAČKA. Asistence: Patrik Antony.
     
    18:15
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Matěj Pavlík – 2 min., hákování).
     
    16:55
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Matěj Drasal – 2 min., krosček).
     
    11:50
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Andrej Kunc – 2 min., podrážení).
     
    10:55
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Matěj Drasal – 2 min., nedovolené bránění).
     
    10:11
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Pavel Kadaňka – 2 min., podrážení).

    Branky a nahrávky:


    HC Kometa Brno:
    HCM Warriors Brno:

    Rozhodčí: Ivan Čuňočka — Bruno Matula, Radek Paulík

    Diváci: 52