Mountfield HK – Trutnov 0:0 (09:00) | Uh.Brod – Val.Meziříčí 0:0 (09:00) | Tachov – Mar.Lázně 0:0 (09:00)
SK Černošice – Hvězda Praha 2:2 (kon.) | Sparta – Letňany 11:1 (kon.) | Klatovy – Jindřichův Hradec 1:2 (kon.)
Klášterec nO – Čerti Ostrov 22:4 (kon.) | Lokomotiva Č. Třebová – Hlinsko 1:3 (kon.) | Poděbrady – HC Nymburský Lev 0:12 (kon.)
Havlíčkův Brod – Ledeč n. S. 5:10 (kon.) | Louny – MOSTEČTÍ LVI 11:1 (kon.) | Kutná Hora – Kralupy n. Vltavou 5:12 (kon.)
Veselí nLuž. – Milevsko 5:2 (kon.) | ZILVAR – N.Město nM 1:22 (kon.) | Choceň – Lanškroun 1:13 (kon.)
Velké Meziříčí – Jihlava 0:1 (kon.) | Frýdek-M. "B" – HC Vlci Český Těšín 7:3 (kon.) | HC Vimperk – Písek 3:10 (kon.)
Vlašim – Benátky n/J B 3:8 (kon.) | Bílina – Děčín 9:3 (kon.) | Uničov – Nový Jičín B 9:5 (kon.)
Studénka – HK MD Šumperk 0:19 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 8:7 (kon.) | Uh.Ostroh – Kroměříž 11:2 (kon.)
Č. Lípa – Frýdlant 6:2 (kon.) | Vrchlabí – HC Nová Paka 4:8 (kon.) | Poruba – Třinec 2:4 (kon.)
Zlín – Brumov 8:4 (kon.) | Strakonice – Motor ČB B 2:4 (kon.) | Opava – Černí Vlci 11:7 (kon.)
HC Varnsdorf – Lomnice n/P 4:5 (kon.) | HC Rokycany – Tábor 6:3 (kon.) | Kadaň B – Stadion Cheb B 3:1 (kon.)
Třebíč – Pelhřimov 12:2 (kon.) | Nejdek – Sokolov 6:4 (kon.) | Plzeň 1929 B – Č. Krumlov 14:0 (kon.)
Krnov mládež – Prostějov 1913 8:3 (kon.) | Uh. Hradiště – Vsetín 10:7 (kon.) | Dynamo – Chrudim 15:1 (kon.)
Metropolia Silesia – Vítkovice 2:7 (kon.) | Náchod – Opočno 8:3 (kon.) | SHKM Hodonín – Orli Znojmo 8:8 (kon.)
Kometa Brno – Warriors Brno 8:0 (kon.) | Žďár n/S – ICE DRAGONS Telč 3:6 (kon.) | Třemošná – Soběslav 17:2 (kon.)
konec
Lokomotiva Česká Třebová
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
HC Hlinsko
Sobota 16.11.2019, 11:00 • ZS Česká Třebová • Liga starších žáků ''B'' • 12. kolo
Partner:
     
    43:35
    Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Tadeáš Havránek – 2 min., podrážení). (14:40:21)
     
    42:40
    Vyloučení v týmu HC Hlinsko (Adam Bříza – 2 min., napadení).
     
    40:25
    Vyloučení v týmu HC Hlinsko (Vojtěch Kučera – 2 min., držení).
     
    40:25
    Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Lukáš Kučera – 2 min., hákování).
     
    29:12
    Vyloučení v týmu HC Hlinsko (Tomáš Kavalír – 2 min., sekání).
     
    27:34
    Hlinsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ADAM BŘÍZA. Asistence: Tomáš Kavalír.
     
    26:59
    Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Josef Kalousek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
     
    25:50
    Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Matěj Brand – 2 min., podrážení).
     
    14:50
    Vyloučení v týmu HC Hlinsko (Vojtěch Dohnal – osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení).
     
    14:50
    Vyloučení v týmu HC Hlinsko (Vojtěch Dohnal – 5 min., vražení na hrazení).
     
    14:50
    Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Ota Slezák – osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení).
     
    14:50
    Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Ota Slezák – 5 min., vražení na hrazení).
     
    9:08
    Vyloučení v týmu HC Hlinsko (Mikuláš Novák – 2 min., hrubost).
     
    9:08
    Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Ota Slezák – 2 min., hrubost).
     
    7:12
    Lokomotiva Č. Třebová právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MATĚJ HUŇÁČEK. Asistence: Lukáš Kučera.
     
    6:31
    Vyloučení v týmu HC Hlinsko (Václav Kudláček – 2 min., sevření puku rukou).
     
    4:41
    Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Lukáš Kučera – 2 min., podrážení).
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

    Branky a nahrávky:


    Lokomotiva Česká Třebová:
    HC Hlinsko:

    Rozhodčí: Oliver Pirkl — Jakub Nešický, Vojtěch Švub

    Diváci: 35