Motor ČB – Chomutov 6:4 (kon.) | Benátky n/J – Frýdek-M. 4:5 (po pr.) | Třebíč – Prostějov 1:3 (kon.)
Slavia – Vsetín 5:4 (po pr.) | Kadaň – Sokolov 4:3 (kon.)
HC Slavia Praha
5:4 (2:1, 1:2, 1:1 - 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Středa 20.11.2019, 18:00 • Zimní stadion Eden • Chance liga • 24. kolo

Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (20:41:08)

Slavia v dnešním utkání třikrát vedla a nakonec si odnáší bonusový bod za výhru 5:4 v prodloužení. O vítěznou trefou se postaral v prodloužení Tomáš Šmerha.

64:22 Tomáš ŠMERHA - 5:4

64:22
    Slavia právě vstřelila branku!
    Vsetín ztratil puk a Slavia rozhoduje o výhře a bonusovém bodu! Petr Vampola ujel po levém křídle a předložil puk na druhou stranu TOMÁŠI ŠMERHOVI, který bekhendem poslal puk Gábovi mezi betony. Asistence: Petr Vampola.

63:54
    Valaši kontrolují puk. Drtina se teď snaží vyzrát nan slávistickou obranu.

63:24
    Ani oni se však nikam neženou a dbají spíše na to, aby puk zbytečně neztratili.

63:05
    Domácím nevyšla rozehrávku a s kotoučem na holi tak znovu dispnují Vsetínští.

62:53
    Slávisté kontrolují puk. Co s ním udělá Vrdlovec?

62:10
    O chvíli později si prostor šikovně udělal Vampola a bekhendem nahazoval puk na branku. Jen těsně netrefil.

61:52
    Možná i trochu nečekaně, ale velmi nebezpečně pálil Vlček poté, co se puk odrazil od zadního mantinelu. Gába maskou vyráží.

61:27
    Gorčíkovo nahození mělo k serióznímu pokusu o vstřelení gólu daleko, přesto se Michaljov rozhodl puk přidržet a uklidnit hru.

61:04
    Dudáš si při výměně puku nerozuměl s Dostálkem a málem na to mohli doplatit. Do brejku totiž vyrazili Barák s Vrdlovcem, jehož střela z levého křídla ale vysokého Gábu nepřekvapila. Nsáleduje vhazování po pravici vsetínského gólmana.

60:19
    Procházka vyslal do polobrejku Tůmu, ale Vlček se rychle vrátil a zezadu vsetínskému útočníkovi zabránil ve střele.

60:05
    Vsetín získává puk a rozehrává z obranného pásma.

60:01

Po krátké pauze nás čeká pětiminutové prodloužení 3 na 3. Pokud gól nepadne, budou následovat samostatné nájezdy.

Třetí třetina je u konce a stále nemáme vítěze. V závěrečné části základní hrací doby se oba týmy prosadily jednou – nejprve ve 41. minutě poslal domácí opět do vedení Filip Vlček, avšak Valaši dvě minuty před koncem zásahem exslávisty Martina Procházky gólový výčet dorovnali.

60:00

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 12. Vampola (Kuťák, J. Novák), 18. Vrdlovec (Jar. Brož, Hlaváč), 24. Šmerha (Vampola), 41. Vlček (Vampola, T. Duda), 65. Šmerha (Vampola) – 17. Pechanec (Teper, Slováček), 35. Vítek (Ondračka), 38. Šilhavý (Vítek, Hořanský), 58. Procházka (Ondračka, Dostálek)

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – T. Duda, J. Novák, P. Hořava, Barák, Kučný, Steinocher, Antoš – Šmerha, Vampola, Kubica – M. Ondráček, Vrdlovec, Hlaváč – Všetečka, Kuťák, Furch – Vlček, Kohút, Jar. Brož.
    VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Teper, Slováček, Kudělka, Dudáš, J. Drtina, Jeřábek, Ondračka – D. Tůma, Kucharczyk, Jonák – Dostálek, Rehuš, Procházka – Gorčík, Pechanec, Karafiát – Vítek, Šilhavý, Hořanský.

Rozhodčí: Čáp, Pavlovič – Horažďovský, Janíček