Kopřivnice – SHK Hodonín 2:3 (po pr.) | Příbram – David Servis 4:2 (kon.) | Val.Meziříčí – Havlíčkův Brod 4:0 (kon.)
Šumperk – Mor. Budějovice 3:1 (kon.) | Nový Jičín – Opava 4:3 (kon.) | Klatovy – Kolín 6:2 (kon.)
Písek – Tábor 2:9 (kon.) | Kobra – China Golden Dragon 14:0 (kon.) | Trutnov – MOSTEČTÍ LVI 1:10 (kon.)
Děčín – Dvůr Králové n. L. 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Bílina 10:6 (kon.)
konec
HC Děčín
2:5 (0:0, 1:2, 1:3)
HC RODOS Dvůr Králové n. Labem
Sobota 23.11.2019, 18:00 • Zimní stadion Děčín • 2. liga skupina Sever (ČR) • 20. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:18:48)
   
  Je dobojováno. Hosté otočili zápas na svou stranu a poté šli do vyššího náskoku a domácím nedovolili dostat se zpět do zápasu. Zaslouženě tak získali tři body a drží se na druhé pozici.
   
  Konec zápasu.
   
  59:05
  Dvůr Králové právě vstřelil branku!
  A je definitivně hotovo. Puk se dostal do středního pásma, kde ho získal JIŘÍ PŮHONÝ a z nápřahu pak trefil zcela prázdnou domácí branku – 2:5. Bez asistence.
   
  59:00
  Branka domácích je prázdná, Medvědi to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.
   
  58:39
  Nyní si oddechový čas berou hosté.
   
  58:33
  Lavinger už byl napůl na střídačce a branka byla prázdná. Hosté ale vypíchli puk a z levé strany už zakončoval jeden z hostů, Lavinger však zareagoval a vracel se zpět a pokus Dvora tak tělem zastavil!
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:37
  Hosté se dostali do útočného pásma a nepouštějí tak domácí celek k odvolání brankáře.
   
  57:14
  Domácí lavička si bere oddechový čas.
   
  57:05
  Štěpán Kuchynka zpětnou přihrávkou od zadního mantinelu našel přihrávkou Jakuba Loukotu a ten poté pálil na Čápa, který proti jeho tvrdé ráně zakročil efektním semaforem!
   
  56:07
  Půhoného střela se odrazila k Dominiku Duškovi, který se natlačil k levé Lavingerovy tyči a domácí brankář uhasil nebezpečí, když holí puk dostal do bezpečí.
   
  55:06
  Děčín právě vstřelil branku!
  Medvědi ještě vykřesali jiskru naděje, když se před Čápem dostal ke střele JAN SMOLA a puk poté propadl za jeho záda – 2:4. Asistence: Tomáš Faigl a Štěpán Kuchynka.
   
  54:15
  Zakázané uvolnění domácích a hra se stěhuje před Lukáše Lavingera. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
   
  53:09
  Dvůr Králové právě vstřelil branku!
  Nyní už to s Medvědy nevypadá vůbec dobře. Hned po vhazování před Lavingerem nabil Hoskovec JIŘÍMU PŮHONÉMU a ten pohotovou svižnou ranou nedal Lavingerovi žádnou šanci – 1:4. Asistence: Jakub Hoskovec.
   
  53:03
  Lukáš Lavinger čelil dalšímu pokusu hostů, kteří se často hladce dostávají před jeho branku a zneškodnil Petirovu střelu z vrcholu levého kruhu.
   
  51:50
  Domácí opět neudrželi útočné pásmo a hosté se rychle dostali před branku Lavingera, kde ale zakročila obrana Medvědů a nepustila hráče Dvora do zakončení.
   
  51:28
  Vhazuje se v pásmu hostů, po pravé ruce Josefa Čápa.
   
  50:31
  Dvůr Králové právě vstřelil branku!
  Hosté jdou do dvoubrankového náskoku. Jiří Půhoný poslal puk pro DOMINIKA DUŠKA, který si sjel až před Lavingera a přízemní střelou pak procedil puk za jeho záda – 1:3. Asistence: Jiří Půhoný.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 23. Balcar (Loukota), 56. Smola (Faigl, Kuchynka) – 37. Šedivý (Hrazdira, Brokeš), 40. Havlas (TS), 51. Dušek (Půhoný), 54. Půhoný (Hoskovec), 60. Půhoný


  HC Děčín: Lavinger (Brňák) – Mareš, Kaltenböck, Loukota, Balcar, Tůma – Oliverius (C), Fojt, Hruška, Smola, Zajan (A), Chovanec, Kuchynka, Sýkora, Volráb, Ineman, Faigl, Arnold
  HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: Čáp (Janský) – Matějíček (C), Franc, Tondr, Petira, Karlík, Mocek – Luštinec, Hrazdira, Brokeš, Havlas, Půhoný (A), Dušek, Šedivý, Ježek, Hoskovec, Valášek

  Rozhodčí: Luczków – Toman, Janíček