Anaheim – Winnipeg 0:3 (kon.) | San Jose – Los Angeles 4:1 (kon.) | Philadelphia – Detroit 6:1 (kon.)
Buffalo – Toronto 6:4 (kon.) | Chicago – Colorado 2:5 (kon.) | Minnesota – Ottawa 7:2 (kon.)
Washington – Tampa 4:3 (po pr.) | Vegas – Arizona 2:1 (2:1 po s.n.) | Columbus – Pittsburgh 5:2 (kon.)
Carolina – Nashville 0:3 (kon.) | Dallas – St. Louis 1:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 0:4 (kon.)

Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan Lindgren – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Wayne Simmonds – 2 min., hrubost).

46:46
    A mohlo být ještě hůře! Mika Zibanejad se řítil sám na branku, Nikita Gusev (NJD) jej ale zezadu sekl přes ruku a jde si sednout k Rooneymu na trestnou lavici.

45:21
    Tresty byly rozděleny takto: Chris Kreider (NYR) má po zápase. Dostal 5+10 minut za napadení, k tomu navrch 5 minut za bitku. Kevin Rooney (NJD) dostává pět minut za bitku. Díky tomu tedy mají Devils pětiminutovou výhodu 5 na 4!

39:28
    Libor Hájek (NYR) dostává po zhlédnutí videozáznamu 2+2 minuty za vysokou hůl, tím pádem čeká na konci druhé a začátku třetí třetiny Rangers těžká šichta.

35:23
    Ale vadit to New Jersey nemusí. Protože Rangers špatně střídali, hráči tam naskákali jako do vody a dostávají logicky dvě minuty za nadpočetné hráče na ledě. Trest odpyká Panarin.

29:14
    Travis Zajac (NJD) bude dalším vyloučeným v tomto zápase. Verdiktem jsou dvě minuty, klasifikace: vysoká hůl.

26:26
    Na tomto vyloučení se projevila drobná frustrace z předchozího přerušení hry. Miles Wood zatáhl puk do útočného pásma, kde jej nejprve zahákoval Brady Skjei (NYR), aby jej o pár sekund později tvrdě srazil Trouba. Vylučovat se bude ale jenom jednou, Skjei už míří na trestnou lavici.

22:00
    Artěmij Panarin (NYR) se dopustil ve vlastní třetině podrážení na Boqvistovi a jde si na dvě minuty odpočinout.

19:29
    Ryan Strome (NYR) je prvním hráčem svého týmu, který míří na trestnou lavici. Do obličeje zasáhl holí Palmieriho, ten si zpracovával kotouč ze vzduchu. Nakonec to jsou pro hráče Jezdců dvě minuty.

10:57
    Pavel Zacha (NJD) se stává prvním vyloučeným v dnešním utkání. Zezadu skočil na záda Kreiderovi, kterého následně shodil na zem. Proto dostává dvě minuty za držení.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 13. Fox (Kakko, Trouba), 43. Zibanejad (Lemieux), 46. Fast (Zibanejad, Trouba), 58. Skjei

New Jersey Devils: Blackwood (Domingue) – A. Greene (C), Severson, Vatanen, P. K. Subban, Butcher, Tennyson – Hall, Hischier, Palmieri – J. Boqvist, Zacha, Simmonds – Coleman, Zajac (A), N. Gusev – Wood, Rooney, Bratt.
    New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Skjei, Trouba, R. Lindgren, Fox, DeAngelo, Hájek – Kreider (A), Zibanejad (A), Bučněvič – Panarin, Chytil, R. Strome – Lemieux, B. Howden, Kakko – Fast (A), Nieves, Br. Smith.

Rozhodčí: MacDougall, O'Halloran – Fourier, Nansen (všichni CAN)

Diváci: 16 514