Kralupy n. Vltavou – Černošice 1:0 (po pr.)
HK Kralupy nad Vltavou
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
SK Černošice
Sobota 30.11.2019, 18:15 • Zimní stadion Kralupy nad Vltavou • Krajská liga: Středočeský kraj • 12. kolo

Velké drama nabídlo domácí utkání Kralup proti ligovému lídrovi z Černošic. Na první branku si muselo domácí publikum počkat až do 62. minuty, kdy se puku ujal Ondřej Hampl a sólovou akcí rozhodl zápas svou desátou brankou sezóny. Kralupy tak stále drží sérii domácích zápasů, kdy zatím ve všech odehraných domácích utkáních dokázaly bodovat.
    Ode mě už je to pro dnešní večer, vše, děkuji za pozornost a těším se u dalších onlajnů na počtenou. (20:34:43)

61:57
    Kralupy právě vstřelily branku!

Je rozhodnuto! ONDŘEJ HAMPL prokličkoval až před Formánka a bekhendem procedil kotouč jeho výstrojí až do černošické brány! Jiří Exner si připisuje svou první nulu v sezóně! Asistence: Ota Řehák.

61:05
    Další fantastický zákrok Jiřího Exnera! Levým betonem likviduje kralupský brankář černošický únik!

60:16
    Kralupská formace Hampl, Soukup, David drží puk a snaží se rozehrát útočnou akci.

60:01

Nečekaně bezbrankový stav nabídla základní část utkání 12. kola krajské ligy lídra tabulky na ledě Kralup nad Vltavou. V nejbližších sekundách začne prodloužení 3 na 3.

60:00

59:55
    Šalamoun posílá malou domů na Formánka, v základní hrací době už braka nepadne.

59:47
    Zakázané uvolnění Černošic. Bude se vhazovat po levici brankáře Formánka.

59:20
    Černošice rozjíždí útočnou akci.

58:29
    Černošický Loskot teď unikal po levém mantinelu, Martin David se naštěstí pro domácí stíhá vrátit a zabraňuje jasné šanci.

57:43
    Jiří Exner opět přerušuje. 2 minuty a 17 sekund do konce se vhazuje po jeho pravici.

56:44
    Fantastický zákrok Jiřího Exnera! Sám proti černošickému útočníkovi teď zabránil stoprocentní šanci! Domácí gólman teď drží svůj tým nad vodou.

56:08
    Martin David se teď mohl dostat do šance, ale neposedný puk nedokázal zkrotit a z příležitosti nic nebylo. Kralupský obránce, který moc rád útočí, jen vztekle klepl hokejkou o led.

55:51
    Hra se teď odehrává v kralupském obranném pásmu.

55:14
    Staňkovu střelu Exner vyráží jen před sebe, naštěstí pro domácí měl dostatek času puk stihnout pokrýt. Vhazování po jeho levici.

54:25
    Roubalova střela z prostoru kruhu pro vhazování neměla gólové parametry. Hra se přesouvá do černošického útočného pásma.

53:38
    Jiří Exner přerušuje hru.

52:51
    Jan Háva zavezl puk do útočného pásma, zadovkou přenechal na Cafourka, jehož pumelici Formánek vyráží před sebe na volného Ondřeje Hampla! Tomu ale chvíli trvalo, než kotouč zpracoval a pak už si černošický brankář svou pravou tyč pohlídal.

51:31

51:25
    Martin David fotbalově přikopl skákající kotouč u modré na Jakuba Kaprála, jeho střelu Formánek tentokrát nepříliš jistě vyrazil před Řeháka, který se snažil ještě dorážet, ale i tentokrát bez úspěchu.

51:02
    Půl minuty před Vladykovým návratem se vhazuje ve středním pásmu.

50:01
    Verbíkova střela mění o hráče před bránou směr, puk těsně míjí horní tyč!

49:31
    Další velká příležitost pro domácí. 2 trestné minuty dostává Karel Vladyka za hrubost.

48:55
    Smršť domácích šancí teď zlikvidoval Michael Formánek. Po Hamplovi se nedokázal prosadit Soukup ani Jakub Verbík, který mu nedokázal procedit kotouč mezi betony přímo z prostoru před brankovištěm.

48:25

47:54
    Kralupy se osvobozují.

47:19
    Kralupská šance ve vlastním oslabení! Jakub Verbík vyvezl puk až před Formánkovo brankoviště, následně předával na volného Soukupa, který by to měl do prázdné brány, příhru však dostal na příliš dlouhou hůl.

46:25
    Do šance v protiútoku teď mířili Hanžl s Davídkem. Druhý jmenovaný byl při objíždějí obránce faulovaný podrážením, rozhodčí si toho však nevšiml a když vzápětí podrazil černošického protihráče Davídek, už se pískalo. Černošice si zahrají přesilovku.

45:21
    Na Pulkrabovu střelu od modré teď Exner vůbec neviděl. Puk jen tak tak míjí jeho levou tyč.

45:15
    Oba týmy v plném počtu.

44:45
    Tomáš Roubal v obrovské šanci sám proti Formánkovi! Ani tento bekhendový blafák ale neměl gólovou tečku, černošický brankář zůstává nadále stoprocentní.

43:58
    Černošický Staněk neměl rychlost a tak od modré zkusil prověřit Exnera, jeho střela jen tak tak míjí horní tyčku.

43:15
    Za hrubost dostávají shodně 2 minuty kralupský Martin Hanžl a černošický Marek Pulkrab. Bude se hrát ve čtyřech.

43:09

42:02
    Jakub Verbík vypálil dělovku na Formánka. Do brankoviště si ještě sjížděl na dorážku Jiří Brandejský, ale Formánek Verbíkovu střelu ukryl ve výstroji.

41:09
    Třetí třetinu započnou Kralupy přesilovou hrou. Na 2 minuty na trestnou lavici za faul kolenem odchází Tomáš Brejcha.

40:01

Ani po 40 minutách hry jsme se nedočkali prvního gólu, oba dva brankáři chytají doslova fantasticky. Jeden z nich však dnes minimálně jednou kapituluje. Bude to Michael Formánek nebo Jiří Exner? Sledujte třetí třetinu, která začíná přibližně v 19:49.

40:00

39:37
    Možná poslední vhazování proběhne po pravé ruce Jiřího Exnera.

39:15

39:12
    Miloslav Cafourek vyhazuje a tohle oslabení už Kralupy zvládnou.

39:04
    11 sekund před koncem černošické přesilovky se vhazuje po Exnerově pravici.

38:57
    Tomáš Prášek vyhazuje. Černošicím se nedaří opětovně v útočném pásmu usadit.

38:26
    Jakub Verbík osvobozuje svůj tým.

37:57
    Pohledná kombinace Černošic končí střelou Šalamouna z první. Puk míjí bránu.

37:15
    Roman Verbík teď neovládl emoce na Exnerově brankovišti a krosčekoval dotírajícího protihráče. Rozhodčímu stojícímu opodál to samozřejmě neuniklo a posílá urostlého obránce na 2 minuty na trestnou lavici.

36:52
    Vokurkovo nahození od modré ukrývá Exner do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.

36:28

35:56
    Němeček to zkoušel z první, ale měl to přes ruku a netrefil se vůbec ideálně.

35:26
    Puk po střele opustil ledovou plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

34:28
    Přesilovou hru si zahrají Černošice. Za nedovolené bránění dostává 2 trestné minuty Jan Háva.

34:19
    Pulkrab teď prověřil Exnerovu pozornost z velkého úhlu z rohu kluziště, kralupský brankář se nachytat nenechal.

33:56
    Cafourkova pumelice od mantinelu míjí bránu.

33:40

33:27
    Tomáš Soukup se pokoušel tečovat Cafourkovo nahození, puk však letěl příliš vysoko. Píská se vysoká hůl a vhazování ve středním pásmu.

32:41
    Hosté se osvobozují.

31:40
    Příležitost pro domácí tým. Za držení odchází na 2 minuty na trestnou Václav Krudenc (ČRN).

29:55
    Nechybělo málo, ale zdejšími ochozy by se začalo omílat staré známé "Nedáš – dostaneš!" Sám proti Exnerovi ujížděl Václav Krudenc, ale domácí brankář sklap své betony včas a drží nadále svou dnešní neprůstřelnost.

29:36
    Dva na nikoho teď dokonce unikali Soukup s Hamplem! Druhý jmenovaný neměl rychlost, tak to Soukup vzal na sebe, bekhendovým blafákem si položil Formánka, puk ale nezvedl a příležitost ztroskotala na levém betonu černošického brankáře.

28:11
    Šance teď střídá šanci na obou stranách. Nejprve kralupský obránce Tomáš Prášek zlikvidoval Mojžíše unikající samotného na Exnera, v následné protiakci se pak do úniku dostal Jakub Kaprál, jeho bekhendovou kličku ale lapačkou likviduje Formánek!

27:25
    Ve velké šanci teď po delší době i jeden z černošických útočníků, Dominik Šalamoun vyslal těsně před brankovištěm prudkou střelu pod Exnerovu lapačku, ale domácí brankář fantastickým zákrokem šanci hostů likviduje.

25:04
    Tomáš Roubal ve velké šanci! Perfektní přihrávku mu mezi nohama černošického obránce poslal Martin Hanžl, Roubal ale tváří v tvář Formánkovi přestřeluje bránu.

24:13
    Kralupský obránce Martin David na svém oblíbeném útočném výletě. Jeho střela z pravého kruhu pro vhazování končí ve Formánkově lapačce.

23:17
    Jiří Exner si teď tak dlouho hrál s pukem, až si ho málem dohrál do vlastní brány. Zkušeně ale celou situaci zachránil, založil akci a Kralupy jsou zpátky v útočném pásmu.

22:48
    Další černošické zakázané uvolnění.

22:42
    Zakázané uvolnění Černošic.

21:23
    Ve velké šanci se teď ocitá Václav Krudenc. Domácí obránce Martin David minul před svou bránou kotouč mířící z rohu kluziště a propustil ho až k černošickému útočníkovi, který se nerozpakoval a vystřelil. Jiří Exner ale vytahuje skvělý zákrok.

21:00
    Stejně jako Černošice v první, tak Kralupy ve druhé třetině začínají zakázaným uvolněním.

20:01

Máme za sebou první třetinu, po níž stále čekáme na první branku. Černošice jakožto ligový lídr zatím nic moc nepředvedl, mnohem více šancí si vypracovaly domácí Kralupy, bohužel pro domácí publikum však zůstaly bez využití. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začíná přibližně v 19:01.

20:00

19:31
    Ota Řehák našel středem hřiště najíždějícího Brandejského, který měl jedinečnou příležitost uvést se při své kralupské premiéře rovnou prvním gólem, ale do cesty jeho střele se postavilo levé rameno Formánka a první třetina nejspíš skončí bez branek.

18:55
    Ondra Hampl opět v samostatném úniku, přebruslil Vokurku a tváří v tvář Formánkovi se snažil bekhendem procedit puk mezi betony, černošický brankář ale zůstává stoprocentní.

18:07
    Jan Háva ujíždí s Hamplem v přečíslení dvou na jednoho, kralupský centr nakonec dostává přihrávku přímo před Formánka, ale přestřeluje bránu.

17:55
    S Pulkrabovou střelou nemá Exner sebemenší problém a ukrývá kotouč ve své výstroji.

17:50
    Tomáš Prášek útočníkem soupeře vysazuje Exnerovu bránu ze svého postavení.

16:50
    Řehákovu střelu po průniku podél pravého mantinelu vytěsňuje Formánek pravým ramenem do ochranné sítě.

16:39
    Jan Háva ve velké šanci! Přímo před Formánka dostal přihrávku od Ondřeje Hampla, bekhendovým blafákem si ale na Formánka nepřišel.

16:09
    Jiří Exner už neměl delší dobu těžší zákrok, hraje se v celkem poklidném předvánočním tempu, čemuž odpovídá i aktuální skóre.

14:41
    Jakub Kaprál zachycuje v útočném pásmu rozehrávku soupeře a obratem předává na Brandejského, jeho střela z první končí ve Formánkově výstroji.

12:05
    Kotouč teď projel brankovištěm, škoda pro domácí, že měl Ondřej Hampl blokovanou hůl soupeřem.

11:41
    Ondřej Hampl zkusil překvapit Formánka nenápadnou střelou od mantinelu, ale černošický brankář je pozorný.

10:28

9:55
    Kralupy v šanci ve vlastním oslabení! Ondřej Hampl vystihl chybu soupeře a modré a společně s dvěma kralupskými hráči vyrazil do protiútoku. Za modrou předal na Brandejského, tomu ještě najížděl před bránu úplně volný Cafourek, ale nová kralupská posila nedokázala kotouč na domácího beka procedit.

9:20
    Kralupy vyhazují.

8:28
    Jakub Verbík teď zabránil černošické šanci vyseknutím hole hostujícího útočníka a dostává 2 minuty. Přesilovka pro Černošice.

7:45
    Jiří Exner likviduje střelu Jobka.

7:01
    Jiří Brandejský ve své první kralupské šanci, jeho teč ale nekončí za Formánkova záda neprošla.

5:39
    Ondřej Hampl se prokličkoval až do útočného pásma, kde si v rohu kluziště došel pro faul, podražení černošického obránce však zůstalo bez povšimnutí rozhodčího Hrčky.

5:09

4:01
    Tečovaná střela Romana Verbíka od modré jen těsně míjí tyč!

3:51
    Jan Háva se po přihrávce dostává do mezikruží, kde se mu ale v bezprostřední blízkosti nepodařilo vystřelit a hostí se osvobozují.

3:25
    Černošice se osvobozují.

3:09
    Kralupy si zahrají první přesilovku. Za podražení odchází na trestnou lavici Dominik Šalamoun (ČRN).

1:26
    Martin Hanžl se prokličkoval až téměř k Formánkovi, přes černošického obránce ještě našel Davídka, ale brankář Formánek předvedl skvělou poziční hru a kralupského útočníka z bezprostřední blízkosti vychytává.

0:25
    Hned z kraje utkání se píská první zakázané uvolnění, vhazování před brankářem Formánkem.

00:01

Na ledě se sjíždí úvodní formace obou mužstev včetně nové posily Jiřího Brandejského, který začne utkání ve formaci vedle Kaprála a Řeháka.

Blížící se advent a rozsvěcení vánočních stromků na náměstích ve všemožných okolních městech malinko komplikuje kralupskému divákovi cestu na zimní stadion a 10 minut před začátkem utkání to vypadá na rekordně nejnižší návštěvnost v aktuálním ročníku. Nezbývá než věřit, že se tím domácí mužstvo nenechá rozhodit a do dnešního těžkého utkání vloží maximum svým sil. V Kralupském dresu dnes poprvé nastoupí zbrusu nová útočná posila Jiří Brandejský, který stejně jako obránce Cafourek či další útočník Jiří Hrdina přestoupil z nejofenzivnějšího mužstva východní skupiny Poděbrad.

HK Kralupy nad Vltavou: Exner (Kresta) – David, R. Verbík, Cafourek, J. Verbík, Prášek, Šarše – Řehák, Kaprál, Brandejský – Soukup, Hampl, Háva – Roubal, Hanžl, Davídek – Tůma

Rozhodčí: Pavel Hrčka — Jakub Stanko, Petr Doskočil.

Vítejte u onlajn přenosu utkání 12. kola středočeské krajské ligy, ve kterém hostí domácí Kralupy aktuálního ligového lídra z Černošic.
    O favoritovi dnešního klání není příliš pochyb. Černošičtí si drží pohodlný sedmibodový náskok na druhou příčku západní skupiny a v jejich prospěch mluví i první vzájemný zápas aktuálního ročníku, v němž Kralupy porazili v poměru 6:3.
    Pro domácí naopak hovoří skvělá bilance domácích zápasů, v nichž si z pěti soubojů připsali celkem 13 bodů za 4 výhry a 1 prohru v prodloužení. Oproti tomu Černošice z taktéž pěti odehraných zápasů venku zapsaly o jeden bod méně díky prohře v základní hrací době.
    Budou Kralupy druhým týmem, který letos Černošice porazí? Sledujte od 18:15!