Losování základních skupin EURO 2020 | (kon.) |
Smíšená štafeta jednotlivců, Östersund | Vítěz: Švédsko (kon.) | | | Smíšená štafeta, Östersund | Itálie (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Killington | Vítěz: M. Bassinová (ITA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Killington | Vítěz: M. Bassinová (ITA) (kon.) |
Sjezd mužů, Lake Louise | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: Daniel-André Tande (NOR) (kon.) |
Běh žen 10 km klasicky, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Běh mužů 15 km klasicky, Ruka | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
Skoky HS142, Ruka | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - běh žen 10 km klasicky, Ruka
Vítěz: T. Johaugová (NOR)
Tomáš Lysý
Konečné pořadí v cíli:
1. Therese Johaugová (NOR) 26:47,5 minuty
2. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +30,1 sekundy
3. Natalja Něprjajevová (RUS) +44,4
4. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA) +45,7
5. Kateřina Razýmová (CZE) +46,7
6. Rosie Brennanová (USA) +57,9
7. Heidi Wengová (NOR) +58,0
8. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +59,6
9. Masako Išidaová (JPN) +1:04,5 minuty
10. Kerttu Niskanenová (FIN) +1:07,2
11. Frida Karlssonová (SWE) +1:10,4
12. Jonna Sundlingová (SWE) +1:14,2
13. Jessica Digginsová (USA) +1:15,4
14. Anamarija Lampičová (SLO) +1:18,3
15. Elina Rönnlundová (SWE) +1:18,4
16. Teresa Stadloberová (AUT) +1:19,5
17. Charlotte Kallaová (SWE) +1:22,6
18. Victoria Carlová (GER) +1:24,3
19. Katharina Hennigová (GER) +1:27,2
20. Alisa Žambalovová (RUS) +1:27,7
21. Anna Svendsenová (NOR) +1:29,0
22. Tiril Udnes Wengová (NOR) +1:29,3
23. Moa Lundgrenová (SWE) +1:30,9
24. Anne Kjersti Kalvåová (NOR) +1:33,7
25. Johanna Matintalová (FIN) +1:34,4
26. Evelina Settlinová (SWE) +1:39,5
27. Nadine Fähndrichová (SUI) +1:42,0
28. Emma Ribomová (SWE) +1:45,9
29. Jana Kirpičenková (RUS) +1:48,1
30. Stina Nilssonová (SWE) +1:51,4
...
34. Petra Nováková (CZE) +2:03,4
56. Sandra Schützová (CZE) +2:39,9
70. Alena Procházková (SVK) +3:10,6
79. Kateřina Janatová (CZE) +3:40,4.
Konečné pořadí na 5 km:
Průběžné pořadí na 1,2 km:
1. Therese Johaugová (NOR) 13:11,9 min
2. Kateřina Razýmová (CZE) +13,3
3. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA) +16,5
4. Krista Parmakoskiová (FIN) +19,3
5. Natalia Něprjajevová (RUS) +20,3
...
24. Petra Nováková (CZE) +44,1
66. Sandra Schützová (CZE) +1:16,3
66. Alena Procházková (SVK) +1:16,3
75. Kateřina Janatová (CZE) +1:24,5.
Konečné pořadí na 1,2 km
Průběžné pořadí na 1,2 km:
1. Frida Karlssonová (SWE) 2:49,4 min.
2. Therese Johaugová (NOR) +0,8
3. Moa Lundgrenová (SWE) +3,8
3. Kateřina Razýmová (CZE) +3,8
5. Johanna Matintalová (FIN) +5,9
...
22. Kateřina Janatová (CZE) +10,2
29. Petra Nováková (CZE) +10,6
57. Alena Procházková (SVK) +18,1
69. Sandra Schützová (CZE) +20,9.
Startovní listina
1. Hailey Swirbul (USA)
2. Polina Seronosovová (BLR)
3. Anna Žerebjatěvová (RUS)
4. Maja Dahlqvistová (SWE)
5. Anne Kyllönenová (FIN)
6. Lidia Durkinovová (RUS)
7. Caterina Ganzová (ITA)
8. Anne Kjersti Kalvåová (NOR)
9. Rosie Brennanová (USA)
10. Diana Golovanová (RUS)
11. Jana Kirpičenková (RUS)
12. Pia Finková (GER)
13. Anna Comarellaová (ITA)
14. Antonia Fräbelová (GER)
15. Jekatěrina Smirnovová (RUS)
16. Ragnhild Hagaová (NOR)
17. Victoria Carlová (GER)
18. Olga Carevová (RUS)
19. Katharina Hennigová (GER)
20. Masako Išidaová (JPN)
21. Laura Mononenová (FIN)
22. Nadine Fähndrichová (SUI)
23. Alisa Žambalovová (RUS)
24. Heidi Wengová (NOR)
25. Kerttu Niskanenová (FIN)
26. Teresa Stadloberová (AUT)
27. Frida Karlssonová (SWE)
28. Charlotte Kallaová (SWE)
29. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
30. Therese Johaugová (NOR)
31. Moa Lundgrenová (SWE)
32. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
33. Lisa Unterwegerová (AUT)
34. Stina Nilssonová (SWE)
35. Valjancina Kaminská (UKR)
36. Sophie Caldwellová (USA)
37. Elina Rönnlundová (SWE)
38. Laura Gimmlerová (GER)
39. Rosie Frankowská (USA)
40. Jessica Digginsová (USA)
41. Julia Kernová (USA)
42. Greta Laurentová (ITA)
43. Sandra Schützová (CZE)
44. Anna Svendsenová (NOR)
45. Izabela Marciszová (POL)
46. Lucia Scardoniová (ITA)
47. Evelina Settlinová (SWE)
48. Emma Ribomová (SWE)
49. Johanna Matintalová (FIN)
50. Anamarija Lampičová (SLO)
51. Valerija Tjulenevová (KAZ)
52. Tiril Udnes Wengová (NOR)
53. Kateřina Razýmová (CZE)
54. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
55. Caitlin Pattersonová (USA)
56. Natalja Něprjajevová (RUS)
57. Alena Procházková (SVK)
58. Jonna Sundlingová (SWE)
59. Anna Ševčenková (KAZ)
60. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA)
61. Vilma Nissinenová (FIN)
62. Susanna Saapunkiová (FIN)
63. Olga Mandriková (KAZ)
64. Johanna Hagströmová (SWE)
65. Kateřina Janatová (CZE)
66. Mari Eideová (NOR)
67. Irina Bykovová (KAZ)
68. Sofie Krehlová (GER)
69. Petra Nováková (CZE)
70. Anita Korvaová (FIN)
71. Jasmi Joensuuová (FIN)
72. Anni Alakoskiová (FIN)
73. Katri Lylynperäová (FIN)
74. Patricija Eidukaová (LAT)
75. Julija Krolová (UKR)
76. Anni Kainulainenová (FIN)
77. Sin Li (CHN)
78. Weronika Kaletová (POL)
79. Laurien van der Graaffová (SUI)
80. Andrea Julinová (FIN)
81. Monika Skinderová (POL)
82. Dasom Han (KOR)
83. Čchun-süe Čch' (CHN)
84. Euj Jin Lee (KOR)
85. Maaret Pajunojaová (FIN)
86. Tiia Olkkonenová (FIN)
87. Čching-chua Ma (CHN)
Průběžné pořadí světového poháru
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 50 bodů
2. Jonna Sundlingová (SWE) 46 b.
3. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA) 43 b.
4. Ane Appelkvist Stensethová (NOR) 40 b.
5. Stina Nilssonová (SWE) 37 b.
6. Tiril Udnes Wengová (NOR) 34 b.
7. Natalja Něprjajevová (RUS) 32 b.
8. Katja Višnarová (SLO) 30 b.
9. Anamarija Lampičová (SLO) 28 b.
10. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) 26 b.
1. Therese Johaugová (NOR) 26:47,5 minuty
2. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +30,1 sekundy
3. Natalja Něprjajevová (RUS) +44,4
4. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA) +45,7
5. Kateřina Razýmová (CZE) +46,7
6. Rosie Brennanová (USA) +57,9
7. Heidi Wengová (NOR) +58,0
8. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +59,6
9. Masako Išidaová (JPN) +1:04,5 minuty
10. Kerttu Niskanenová (FIN) +1:07,2
11. Frida Karlssonová (SWE) +1:10,4
12. Jonna Sundlingová (SWE) +1:14,2
13. Jessica Digginsová (USA) +1:15,4
14. Anamarija Lampičová (SLO) +1:18,3
15. Elina Rönnlundová (SWE) +1:18,4
16. Teresa Stadloberová (AUT) +1:19,5
17. Charlotte Kallaová (SWE) +1:22,6
18. Victoria Carlová (GER) +1:24,3
19. Katharina Hennigová (GER) +1:27,2
20. Alisa Žambalovová (RUS) +1:27,7
21. Anna Svendsenová (NOR) +1:29,0
22. Tiril Udnes Wengová (NOR) +1:29,3
23. Moa Lundgrenová (SWE) +1:30,9
24. Anne Kjersti Kalvåová (NOR) +1:33,7
25. Johanna Matintalová (FIN) +1:34,4
26. Evelina Settlinová (SWE) +1:39,5
27. Nadine Fähndrichová (SUI) +1:42,0
28. Emma Ribomová (SWE) +1:45,9
29. Jana Kirpičenková (RUS) +1:48,1
30. Stina Nilssonová (SWE) +1:51,4
...
34. Petra Nováková (CZE) +2:03,4
56. Sandra Schützová (CZE) +2:39,9
70. Alena Procházková (SVK) +3:10,6
79. Kateřina Janatová (CZE) +3:40,4.
Konečné pořadí na 5 km:
Průběžné pořadí na 1,2 km:
1. Therese Johaugová (NOR) 13:11,9 min
2. Kateřina Razýmová (CZE) +13,3
3. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA) +16,5
4. Krista Parmakoskiová (FIN) +19,3
5. Natalia Něprjajevová (RUS) +20,3
...
24. Petra Nováková (CZE) +44,1
66. Sandra Schützová (CZE) +1:16,3
66. Alena Procházková (SVK) +1:16,3
75. Kateřina Janatová (CZE) +1:24,5.
Konečné pořadí na 1,2 km
Průběžné pořadí na 1,2 km:
1. Frida Karlssonová (SWE) 2:49,4 min.
2. Therese Johaugová (NOR) +0,8
3. Moa Lundgrenová (SWE) +3,8
3. Kateřina Razýmová (CZE) +3,8
5. Johanna Matintalová (FIN) +5,9
...
22. Kateřina Janatová (CZE) +10,2
29. Petra Nováková (CZE) +10,6
57. Alena Procházková (SVK) +18,1
69. Sandra Schützová (CZE) +20,9.
Startovní listina
1. Hailey Swirbul (USA)
2. Polina Seronosovová (BLR)
3. Anna Žerebjatěvová (RUS)
4. Maja Dahlqvistová (SWE)
5. Anne Kyllönenová (FIN)
6. Lidia Durkinovová (RUS)
7. Caterina Ganzová (ITA)
8. Anne Kjersti Kalvåová (NOR)
9. Rosie Brennanová (USA)
10. Diana Golovanová (RUS)
11. Jana Kirpičenková (RUS)
12. Pia Finková (GER)
13. Anna Comarellaová (ITA)
14. Antonia Fräbelová (GER)
15. Jekatěrina Smirnovová (RUS)
16. Ragnhild Hagaová (NOR)
17. Victoria Carlová (GER)
18. Olga Carevová (RUS)
19. Katharina Hennigová (GER)
20. Masako Išidaová (JPN)
21. Laura Mononenová (FIN)
22. Nadine Fähndrichová (SUI)
23. Alisa Žambalovová (RUS)
24. Heidi Wengová (NOR)
25. Kerttu Niskanenová (FIN)
26. Teresa Stadloberová (AUT)
27. Frida Karlssonová (SWE)
28. Charlotte Kallaová (SWE)
29. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
30. Therese Johaugová (NOR)
31. Moa Lundgrenová (SWE)
32. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
33. Lisa Unterwegerová (AUT)
34. Stina Nilssonová (SWE)
35. Valjancina Kaminská (UKR)
36. Sophie Caldwellová (USA)
37. Elina Rönnlundová (SWE)
38. Laura Gimmlerová (GER)
39. Rosie Frankowská (USA)
40. Jessica Digginsová (USA)
41. Julia Kernová (USA)
42. Greta Laurentová (ITA)
43. Sandra Schützová (CZE)
44. Anna Svendsenová (NOR)
45. Izabela Marciszová (POL)
46. Lucia Scardoniová (ITA)
47. Evelina Settlinová (SWE)
48. Emma Ribomová (SWE)
49. Johanna Matintalová (FIN)
50. Anamarija Lampičová (SLO)
51. Valerija Tjulenevová (KAZ)
52. Tiril Udnes Wengová (NOR)
53. Kateřina Razýmová (CZE)
54. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
55. Caitlin Pattersonová (USA)
56. Natalja Něprjajevová (RUS)
57. Alena Procházková (SVK)
58. Jonna Sundlingová (SWE)
59. Anna Ševčenková (KAZ)
60. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA)
61. Vilma Nissinenová (FIN)
62. Susanna Saapunkiová (FIN)
63. Olga Mandriková (KAZ)
64. Johanna Hagströmová (SWE)
65. Kateřina Janatová (CZE)
66. Mari Eideová (NOR)
67. Irina Bykovová (KAZ)
68. Sofie Krehlová (GER)
69. Petra Nováková (CZE)
70. Anita Korvaová (FIN)
71. Jasmi Joensuuová (FIN)
72. Anni Alakoskiová (FIN)
73. Katri Lylynperäová (FIN)
74. Patricija Eidukaová (LAT)
75. Julija Krolová (UKR)
76. Anni Kainulainenová (FIN)
77. Sin Li (CHN)
78. Weronika Kaletová (POL)
79. Laurien van der Graaffová (SUI)
80. Andrea Julinová (FIN)
81. Monika Skinderová (POL)
82. Dasom Han (KOR)
83. Čchun-süe Čch' (CHN)
84. Euj Jin Lee (KOR)
85. Maaret Pajunojaová (FIN)
86. Tiia Olkkonenová (FIN)
87. Čching-chua Ma (CHN)
Průběžné pořadí světového poháru
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 50 bodů
2. Jonna Sundlingová (SWE) 46 b.
3. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA) 43 b.
4. Ane Appelkvist Stensethová (NOR) 40 b.
5. Stina Nilssonová (SWE) 37 b.
6. Tiril Udnes Wengová (NOR) 34 b.
7. Natalja Něprjajevová (RUS) 32 b.
8. Katja Višnarová (SLO) 30 b.
9. Anamarija Lampičová (SLO) 28 b.
10. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) 26 b.
Česká běžkyně na lyžích a bývalá atletka se prakticky na všech mezičasech držela na stupních vítězů. Do cíle dojela na třetím místě a postupně jí bohužel sesadila právě Něprjajevová a poté ještě Sadie Maubetová Bjornsenová, ale i tak je páté místo NESKUTEČNÉ! Body atakovala i Petra Nováková, ale nakonec skončila na 34. místě. Sandra Schützová figuruje ve výsledkovém pořadí na 56. místě a Kateřina Janatová po dobrém úvodu nakonec klesla na 79. místo. Jediná slovenská závodnice Alena Procházková skončila sedmdesátá.
1. Therese Johaugová (NOR) 26:47,5 minuty
2. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +30,1 sekundy
3. Natalja Něprjajevová (RUS) +44,4
4. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA) +45,7
5. Kateřina Razýmová (CZE) +46,7
6. Rosie Brennanová (USA) +57,9
7. Heidi Wengová (NOR) +58,0
8. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +59,6
9. Masako Išidaová (JPN) +1:04,5 minuty
10. Kerttu Niskanenová (FIN) +1:07,2
11. Frida Karlssonová (SWE) +1:10,4
12. Jonna Sundlingová (SWE) +1:14,2
13. Jessica Digginsová (USA) +1:15,4
14. Anamarija Lampičová (SLO) +1:18,3
15. Elina Rönnlundová (SWE) +1:18,4
16. Teresa Stadloberová (AUT) +1:19,5
17. Charlotte Kallaová (SWE) +1:22,6
18. Victoria Carlová (GER) +1:24,3
19. Katharina Hennigová (GER) +1:27,2
20. Alisa Žambalovová (RUS) +1:27,7
21. Anna Svendsenová (NOR) +1:29,0
22. Tiril Udnes Wengová (NOR) +1:29,3
23. Moa Lundgrenová (SWE) +1:30,9
24. Anne Kjersti Kalvåová (NOR) +1:33,7
25. Johanna Matintalová (FIN) +1:34,4
26. Evelina Settlinová (SWE) +1:39,5
27. Nadine Fähndrichová (SUI) +1:42,0
28. Emma Ribomová (SWE) +1:45,9
29. Jana Kirpičenková (RUS) +1:48,1
30. Stina Nilssonová (SWE) +1:51,4
...
34. Petra Nováková (CZE) +2:03,4
56. Sandra Schützová (CZE) +2:39,9
70. Alena Procházková (SVK) +3:10,6
79. Kateřina Janatová (CZE) +3:40,4.
1. Therese Johaugová (NOR) 26:47,5
2. Krista Parmakoskiová (FIN) +30,1
3. Natalia Něprjajevová (RUS) +44,4
4. Kateřina Razýmová (CZE) +46,7
5. Rosie Brennanová (USA) +57,9.