Losování základních skupin EURO 2020 | (kon.) |
Smíšená štafeta jednotlivců, Östersund | Vítěz: Švédsko (kon.) | | | Smíšená štafeta, Östersund | Itálie (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Killington | Vítěz: M. Bassinová (ITA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Killington | Vítěz: M. Bassinová (ITA) (kon.) |
Sjezd mužů, Lake Louise | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: Daniel-André Tande (NOR) (kon.) |
Běh žen 10 km klasicky, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Běh mužů 15 km klasicky, Ruka | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
Skoky HS142, Ruka | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - běh mužů 15 km klasicky, Ruka
Vítěz: I. Niskanen (FIN)
Petr Sumbal
Konečné pořadí
1. Iivo Niskanen (FIN) 35:17,0 min
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +13,0
3. Emil Iversen (NOR) +14,9
4. Didrik Tønseth (NOR) +33,1
5. Aleksander Bolšunov (RUS) +43,8
6. Andrej Larkov (RUS) +45,4
7. Pål Golberg (NOR) +49,7
8. Hans Christer Holund (NOR) +55,9
9. Sergej Ustjugov (RUS) +57,2
10. Ivan Jakimuškin (RUS) +1:06,2
11. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +1:07,7
12. Calle Halfvarsson (SWE) +1:08,8
13. Federico Pellegrino (ITA) +1:09,4
14. Sjur Røthe (NOR) +1:13,6
15. Jens Burman (SWE) +1:13,9
16. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +1:16,8
17. Perttu Hyvärinen (FIN) +1:19,8
18. Johan Häggström (SWE) +1:25,5
19. Lari Lehtonen (FIN) +1:25,9
20. Ilja Poroškin (RUS) +1:29,2
21. Erik Valnes (NOR) +1:29,4
22. Jonas Baumann (SUI) +1:31,4
23. Arťem Malcev (RUS) +1:42,4
24. Andrej Melničenko (RUS) +1:47,0
25. Sebastian Eisenlauer (GER) +1:51,5
26. Juho Mikkonen (FIN) +1:52,7
27. Björn Sandström (SWE) +1:57,0
28. Erik Bjornsen (USA) +1:57,4
29. Simen Hegstad Krüger (NOR) +1:58,1
30. Francesco De Fabiani (ITA) +2:00,3
...
46. Michal Novák (CZE) +2:34,6
83. Ján Koristek (SVK) +4:53,3
Startovní listina
1. Andreas Katz (GER)
2. Dominik Bury (POL)
3. Björn Sandström (SWE)
4. Valentin Chauvin (FRA)
5. Vitalij Puchkalo (KAZ)
6. Üli Schnider (SUI)
7. Arťem Malcev (RUS)
8. Federico Pellegrino (ITA)
9. Kyle Bratrud (USA)
10. Perttu Hyvärinen (FIN)
11. Hirojuki Mijazawa (JPN)
12. Ilja Poroškin (RUS)
13. Jonas Baumann (SUI)
14. Naoto Baba (JPN)
15. Erik Bjornsen (USA)
16. Scott Patterson (USA)
17. Lucas Bögl (GER)
18. Beda Klee (SUI)
19. David Norris (USA)
20. Ivan Jakimuškin (RUS)
21. Giandomenico Salvadori (ITA)
22. Jonas Dobler (GER)
23. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
24. Keišin Jošida (JPN)
25. Janosch Brugger (GER)
26. Adrien Backscheider (FRA)
27. Jens Burman (SWE)
28. Andrew Musgrave (GBR)
29. Maurice Manificat (FRA)
30. Andrej Melničenko (RUS)
31. Clement Parisse (FRA)
32. Dario Cologna (SUI)
33. Hans Christer Holund (NOR)
34. Sergej Ustjugov (RUS)
35. Andrej Larkov (RUS)
36. Simen Hegstad Krüger (NOR)
37. Francesco De Fabiani (ITA)
38. Didrik Tønseth (NOR)
39. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
40. Sjur Røthe (NOR)
41. Markus Vuorela (FIN)
42. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
43. Stefan Zelger (ITA)
44. Pål Golberg (NOR)
45. Juho Mikkonen (FIN)
46. Richard Jouve (FRA)
47. Lauri Vuorinen (FIN)
48. Emil Iversen (NOR)
49. Ján Koristek (SVK)
50. Teodor Peterson (SWE)
51. Axel Ekström (SWE)
52. Lucas Chanavat (FRA)
53. Maicol Rastelli (ITA)
54. Johan Häggström (SWE)
55. Sebastian Eisenlauer (GER)
56. Joni Mäki (FIN)
57. Simeon Hamilton (USA)
58. Ristomatti Hakola (FIN)
59. Lari Lehtonen (FIN)
60. Oskar Svensson (SWE)
61. Jason Rüesch (SUI)
62. Calle Halfvarsson (SWE)
63. Thomas Wick (GER)
64. Erik Valnes (NOR)
65. Olžas Klimin (KAZ)
66. Iivo Niskanen (FIN)
67. Snorri Einarsson (ISL)
68. Ilja Semikov (RUS)
69. Michal Novák (CZE)
70. Aleksander Bolšunov (RUS)
71. Jevgenij Veličko (KAZ)
72. Juuso Haarala (FIN)
73. Gleb Retivych (RUS)
74. Konstantin Borcov (KAZ)
75. Asset Djussenov (KAZ)
76. Lauri Lepistö (FIN)
77. Martin Himma (EST)
78. Kevin Bolger (USA)
79. Aljaksandr Voranau (BLR)
80. Michail Semjonov (BLR)
81. Indulis Bikse (LAT)
82. Oleksij Krasovskij (UKR)
83. Ťin-cchaj Šang (CHN)
84. Mikajel Mikajeljan (ARM)
85. Jan Kostruba (UKR)
86. Verneri Suhonen (FIN)
87. Kamil Bury (POL)
88. Maciej Staręga (POL)
89. Miro Karppanen (FIN)
90. Karri Hakala (FIN)
91. Tadevos Poghosjan (ARM)
92. Geon-young Lee (KOR)
93. Jongwon Jeong (KOR)
94. Olof Jonsson (SWE)
95. Henri Roos (EST)
96. Baptiste Gros (FRA)
97. Olli Ahonen (FIN)
98. Marko Kilp (EST)
99. Janez Lampič (SLO)
100. Čching-chaj Sun (CHN)
1. Iivo Niskanen (FIN) 35:17,0 min
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +13,0
3. Emil Iversen (NOR) +14,9
4. Didrik Tønseth (NOR) +33,1
5. Aleksander Bolšunov (RUS) +43,8
6. Andrej Larkov (RUS) +45,4
7. Pål Golberg (NOR) +49,7
8. Hans Christer Holund (NOR) +55,9
9. Sergej Ustjugov (RUS) +57,2
10. Ivan Jakimuškin (RUS) +1:06,2
11. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +1:07,7
12. Calle Halfvarsson (SWE) +1:08,8
13. Federico Pellegrino (ITA) +1:09,4
14. Sjur Røthe (NOR) +1:13,6
15. Jens Burman (SWE) +1:13,9
16. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +1:16,8
17. Perttu Hyvärinen (FIN) +1:19,8
18. Johan Häggström (SWE) +1:25,5
19. Lari Lehtonen (FIN) +1:25,9
20. Ilja Poroškin (RUS) +1:29,2
21. Erik Valnes (NOR) +1:29,4
22. Jonas Baumann (SUI) +1:31,4
23. Arťem Malcev (RUS) +1:42,4
24. Andrej Melničenko (RUS) +1:47,0
25. Sebastian Eisenlauer (GER) +1:51,5
26. Juho Mikkonen (FIN) +1:52,7
27. Björn Sandström (SWE) +1:57,0
28. Erik Bjornsen (USA) +1:57,4
29. Simen Hegstad Krüger (NOR) +1:58,1
30. Francesco De Fabiani (ITA) +2:00,3
...
46. Michal Novák (CZE) +2:34,6
83. Ján Koristek (SVK) +4:53,3
Startovní listina
1. Andreas Katz (GER)
2. Dominik Bury (POL)
3. Björn Sandström (SWE)
4. Valentin Chauvin (FRA)
5. Vitalij Puchkalo (KAZ)
6. Üli Schnider (SUI)
7. Arťem Malcev (RUS)
8. Federico Pellegrino (ITA)
9. Kyle Bratrud (USA)
10. Perttu Hyvärinen (FIN)
11. Hirojuki Mijazawa (JPN)
12. Ilja Poroškin (RUS)
13. Jonas Baumann (SUI)
14. Naoto Baba (JPN)
15. Erik Bjornsen (USA)
16. Scott Patterson (USA)
17. Lucas Bögl (GER)
18. Beda Klee (SUI)
19. David Norris (USA)
20. Ivan Jakimuškin (RUS)
21. Giandomenico Salvadori (ITA)
22. Jonas Dobler (GER)
23. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
24. Keišin Jošida (JPN)
25. Janosch Brugger (GER)
26. Adrien Backscheider (FRA)
27. Jens Burman (SWE)
28. Andrew Musgrave (GBR)
29. Maurice Manificat (FRA)
30. Andrej Melničenko (RUS)
31. Clement Parisse (FRA)
32. Dario Cologna (SUI)
33. Hans Christer Holund (NOR)
34. Sergej Ustjugov (RUS)
35. Andrej Larkov (RUS)
36. Simen Hegstad Krüger (NOR)
37. Francesco De Fabiani (ITA)
38. Didrik Tønseth (NOR)
39. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
40. Sjur Røthe (NOR)
41. Markus Vuorela (FIN)
42. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
43. Stefan Zelger (ITA)
44. Pål Golberg (NOR)
45. Juho Mikkonen (FIN)
46. Richard Jouve (FRA)
47. Lauri Vuorinen (FIN)
48. Emil Iversen (NOR)
49. Ján Koristek (SVK)
50. Teodor Peterson (SWE)
51. Axel Ekström (SWE)
52. Lucas Chanavat (FRA)
53. Maicol Rastelli (ITA)
54. Johan Häggström (SWE)
55. Sebastian Eisenlauer (GER)
56. Joni Mäki (FIN)
57. Simeon Hamilton (USA)
58. Ristomatti Hakola (FIN)
59. Lari Lehtonen (FIN)
60. Oskar Svensson (SWE)
61. Jason Rüesch (SUI)
62. Calle Halfvarsson (SWE)
63. Thomas Wick (GER)
64. Erik Valnes (NOR)
65. Olžas Klimin (KAZ)
66. Iivo Niskanen (FIN)
67. Snorri Einarsson (ISL)
68. Ilja Semikov (RUS)
69. Michal Novák (CZE)
70. Aleksander Bolšunov (RUS)
71. Jevgenij Veličko (KAZ)
72. Juuso Haarala (FIN)
73. Gleb Retivych (RUS)
74. Konstantin Borcov (KAZ)
75. Asset Djussenov (KAZ)
76. Lauri Lepistö (FIN)
77. Martin Himma (EST)
78. Kevin Bolger (USA)
79. Aljaksandr Voranau (BLR)
80. Michail Semjonov (BLR)
81. Indulis Bikse (LAT)
82. Oleksij Krasovskij (UKR)
83. Ťin-cchaj Šang (CHN)
84. Mikajel Mikajeljan (ARM)
85. Jan Kostruba (UKR)
86. Verneri Suhonen (FIN)
87. Kamil Bury (POL)
88. Maciej Staręga (POL)
89. Miro Karppanen (FIN)
90. Karri Hakala (FIN)
91. Tadevos Poghosjan (ARM)
92. Geon-young Lee (KOR)
93. Jongwon Jeong (KOR)
94. Olof Jonsson (SWE)
95. Henri Roos (EST)
96. Baptiste Gros (FRA)
97. Olli Ahonen (FIN)
98. Marko Kilp (EST)
99. Janez Lampič (SLO)
100. Čching-chaj Sun (CHN)
1. Andreas Katz (GER)
2. Dominik Bury (POL)
3. Björn Sandström (SWE)
4. Valentin Chauvin (FRA)
5. Vitalij Puchkalo (KAZ)
6. Üli Schnider (SUI)
7. Arťem Malcev (RUS)
8. Federico Pellegrino (ITA)
9. Kyle Bratrud (USA)
10. Perttu Hyvärinen (FIN)
11. Hirojuki Mijazawa (JPN)
12. Ilja Poroškin (RUS)
13. Jonas Baumann (SUI)
14. Naoto Baba (JPN)
15. Erik Bjornsen (USA)
16. Scott Patterson (USA)
17. Lucas Bögl (GER)
18. Beda Klee (SUI)
19. David Norris (USA)
20. Ivan Jakimuškin (RUS)
21. Giandomenico Salvadori (ITA)
22. Jonas Dobler (GER)
23. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
24. Keišin Jošida (JPN)
25. Janosch Brugger (GER)
26. Adrien Backscheider (FRA)
27. Jens Burman (SWE)
28. Andrew Musgrave (GBR)
29. Maurice Manificat (FRA)
30. Andrej Melničenko (RUS)
31. Clement Parisse (FRA)
32. Dario Cologna (SUI)
33. Hans Christer Holund (NOR)
34. Sergej Ustjugov (RUS)
35. Andrej Larkov (RUS)
36. Simen Hegstad Krüger (NOR)
37. Francesco De Fabiani (ITA)
38. Didrik Tønseth (NOR)
39. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
40. Sjur Røthe (NOR)
41. Markus Vuorela (FIN)
42. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
43. Stefan Zelger (ITA)
44. Pål Golberg (NOR)
45. Juho Mikkonen (FIN)
46. Richard Jouve (FRA)
47. Lauri Vuorinen (FIN)
48. Emil Iversen (NOR)
49. Ján Koristek (SVK)
50. Teodor Peterson (SWE)
51. Axel Ekström (SWE)
52. Lucas Chanavat (FRA)
53. Maicol Rastelli (ITA)
54. Johan Häggström (SWE)
55. Sebastian Eisenlauer (GER)
56. Joni Mäki (FIN)
57. Simeon Hamilton (USA)
58. Ristomatti Hakola (FIN)
59. Lari Lehtonen (FIN)
60. Oskar Svensson (SWE)
61. Jason Rüesch (SUI)
62. Calle Halfvarsson (SWE)
63. Thomas Wick (GER)
64. Erik Valnes (NOR)
65. Olžas Klimin (KAZ)
66. Iivo Niskanen (FIN)
67. Snorri Einarsson (ISL)
68. Ilja Semikov (RUS)
69. Michal Novák (CZE)
70. Aleksander Bolšunov (RUS)
71. Jevgenij Veličko (KAZ)
72. Juuso Haarala (FIN)
73. Gleb Retivych (RUS)
74. Konstantin Borcov (KAZ)
75. Asset Djussenov (KAZ)
76. Lauri Lepistö (FIN)
77. Martin Himma (EST)
78. Kevin Bolger (USA)
79. Aljaksandr Voranau (BLR)
80. Michail Semjonov (BLR)
81. Indulis Bikse (LAT)
82. Oleksij Krasovskij (UKR)
83. Ťin-cchaj Šang (CHN)
84. Mikajel Mikajeljan (ARM)
85. Jan Kostruba (UKR)
86. Verneri Suhonen (FIN)
87. Kamil Bury (POL)
88. Maciej Staręga (POL)
89. Miro Karppanen (FIN)
90. Karri Hakala (FIN)
91. Tadevos Poghosjan (ARM)
92. Geon-young Lee (KOR)
93. Jongwon Jeong (KOR)
94. Olof Jonsson (SWE)
95. Henri Roos (EST)
96. Baptiste Gros (FRA)
97. Olli Ahonen (FIN)
98. Marko Kilp (EST)
99. Janez Lampič (SLO)
100. Čching-chaj Sun (CHN)
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 50 bodů
2. Pål Golberg (NOR) 46
3. Richard Jouve (FRA) 43
4. Aleksander Bolšunov (RUS) 40
5. Emil Iversen (NOR) 37
1. Iivo Niskanen (FIN) 35:17,0 min
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +13,0
3. Emil Iversen (NOR) +14,9
4. Didrik Tønseth (NOR) +33,1
5. Aleksander Bolšunov (RUS) +43,8
6. Andrej Larkov (RUS) +45,4
7. Pål Golberg (NOR) +49,7
8. Hans Christer Holund (NOR) +55,9
9. Sergej Ustjugov (RUS) +57,2
10. Ivan Jakimuškin (RUS) +1:06,2
11. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +1:07,7
12. Calle Halfvarsson (SWE) +1:08,8
13. Federico Pellegrino (ITA) +1:09,4
14. Sjur Røthe (NOR) +1:13,6
15. Jens Burman (SWE) +1:13,9
16. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +1:16,8
17. Perttu Hyvärinen (FIN) +1:19,8
18. Johan Häggström (SWE) +1:25,5
19. Lari Lehtonen (FIN) +1:25,9
20. Ilja Poroškin (RUS) +1:29,2
21. Erik Valnes (NOR) +1:29,4
22. Jonas Baumann (SUI) +1:31,4
23. Arťem Malcev (RUS) +1:42,4
24. Andrej Melničenko (RUS) +1:47,0
25. Sebastian Eisenlauer (GER) +1:51,5
26. Juho Mikkonen (FIN) +1:52,7
27. Björn Sandström (SWE) +1:57,0
28. Erik Bjornsen (USA) +1:57,4
29. Simen Hegstad Krüger (NOR) +1:58,1
30. Francesco De Fabiani (ITA) +2:00,3
...
46. Michal Novák (CZE) +2:34,6
83. Ján Koristek (SVK) +4:53,3