Losování základních skupin EURO 2020 | (kon.) |
Smíšená štafeta jednotlivců, Östersund | Vítěz: Švédsko (kon.) | | | Smíšená štafeta, Östersund | Itálie (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Killington | Vítěz: M. Bassinová (ITA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Killington | Vítěz: M. Bassinová (ITA) (kon.) |
Sjezd mužů, Lake Louise | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: Daniel-André Tande (NOR) (kon.) |
Běh žen 10 km klasicky, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Běh mužů 15 km klasicky, Ruka | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
Skoky HS142, Ruka | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - muži HS142, Ruka
Vítěz: Daniel-André Tande (NOR)
Denisa Józsová
Konečné výsledky
1. Daniel-André Tande (NOR) 282,5 bodů
2. Philipp Aschenwald (AUT) 273,3
3. Anže Lanišek (SLO) 272,4
4. Stefan Kraft (AUT) 271,4
5. Daniel Huber (AUT) 270,3
6. Rjoju Kobajaši (JPN) 267,3
7. Karl Geiger (GER) 263,5
8. Timi Zajc (SLO) 262,2
9. Jan Hörl (AUT) 259,3
10. Thomas Aasen Markeng (NOR) 253
11. Domen Prevc (SLO) 252,8
12. Dawid Kubacki (POL) 251,3
13. Piotr Żyła (POL) 250,2
14. Gregor Schlierenzauer (AUT) 246,2
15. Richard Freitag (GER) 237,3
16. Kamil Stoch (POL) 236,7
17. Junširo Kobajaši (JPN) 236,4
18. Maciej Kot (POL) 231,6
19. Simon Ammann (SUI) 230,7
20. Pius Paschke (GER) 228
21. Niko Kytösaho (FIN) 227,5
22. Stefan Hula (POL) 224,9
23. Markus Eisenbichler (GER) 209,1
24. Robin Pedersen (NOR) 208,8
25. Constantin Schmid (GER) 208
26. Dominik Peter (SUI) 205,6
27. Jakub Wolny (POL) 205,2
28. Peter Prevc (SLO) DQ
29. Marius Lindvik (NOR) DQ
30. Anže Semenič (SLO) DQ
Pořadí po prvním kole:
1. Timi Zajc (SLO) - 140 bodů
2. Peter Prevc (SLO) - 138,7
3. Marius Lindvik (NOR) - 137,6
4. Daniel Huber (AUT) - 163,3
5. Anže Lanišek (SLO) - 134
6. Rjoju Kobajaši (JPN) - 133,1
7. Daniel-André Tande (NOR) - 133
8. Jan Hörl (AUT) - 129
9. Stefan Kraft (AUT) - 129
10. Karl Geiger (GER) - 128,4
11. Robin Pedersen (NOR) - 126,4
12. Anže Semenič (SLO) - 126,4
13. Kamil Stoch (POL) - 125,7
14. Philipp Aschenwald (AUT) - 125,4
15. Junširo Kobajaši (JPN) - 124,8
16. Gregor Schlierenzauer (AUT) - 118,5
17. Thomas Aasen Markeng (NOR) - 117,9
18. Richard Freitag (GER) - 117,9
19. Jakub Wolny (POL) - 116,2
20. Dawid Kubacki (POL) - 114,8
21. Domen Prevc (SLO) - 113,9
22. Stefan Hula (POL) - 113,5
23. Piotr Żyła (POL) - 112
24. Pius Paschke (GER) -111,7
25. Niko Kytösaho (FIN) - 110,6
26. Maciej Kot (POL) - 110,5
27. Simon Ammann (SUI) - 109,8
28. Dominik Peter (SUI) - 109
29. Markus Eisenbichler (GER) - 108,6
30. Constantin Schmid (GER) - 107,6
...
37. Roman Koudelka (CZE) - 95,6
Průběžné pořadí SP:
1. Daniel-André Tande (NOR) 100 bodů
2. Anže Lanišek (SLO) 80 b.
3. Kamil Stoch (POL) 60 b.
4. Rjoju Kobajaši (JPN) 50 b.
5. Daiki Ito (JPN) 45 b.
6. Timi Zajc (SLO) 40 b.
7. Karl Geiger (GER) 36 b.
7. Dawid Kubacki (POL) 36 b.
9. Robin Pedersen (NOR) 29 b.
10. Junširo Kobajaši (JPN) 26 b.
Startovní listina:
1. Jarkko Määttä (FIN)
2. Niko Kytösaho (FIN)
3. Roman Koudelka (CZE)
4. Artti Aigro (EST)
5. Andreas Schuler (SUI)
6. Stephan Leyhe (GER)
7. Dominik Peter (SUI)
8. Stefan Hula (POL)
9. Simon Ammann (SUI)
10. Constantin Schmid (GER)
11. Klemens Murańka (POL)
12. Piotr Żyła (POL)
13. Moritz Bär (GER)
14. Antti Aalto (FIN)
15. Anže Semenič (SLO)
16. Markus Eisenbichler (GER)
17. Kevin Bickner (USA)
18. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
19. Andreas Alamommo (FIN)
20. Vladimir Zografski (BUL)
21. Jakub Wolny (POL)
22. Michael Hayböck (AUT)
23. Gregor Schlierenzauer (AUT)
24. Roman Trofimov (RUS)
25. Pius Paschke (GER)
26. Maciej Kot (POL)
27. Richard Freitag (GER)
28. Domen Prevc (SLO)
29. Thomas Aasen Markeng (NOR)
30. Stefan Kraft (AUT)
31. Killian Peier (SUI)
32. Daniel Huber (AUT)
33. Philipp Aschenwald (AUT)
34. Jukija Sato (JPN)
35. Johann André Forfang (NOR)
36. Peter Prevc (SLO)
37. Marius Lindvik (NOR)
38. Naoki Nakamura (JPN)
39. Jan Hörl (AUT)
40. Robert Johansson (NOR)
41. Junširo Kobajaši (JPN)
42. Robin Pedersen (NOR)
43. Dawid Kubacki (POL)
44. Karl Geiger (GER)
45. Timi Zajc (SLO)
46. Daiki Ito (JPN)
47. Rjoju Kobajaši (JPN)
48. Kamil Stoch (POL)
49. Anže Lanišek (SLO)
50. Daniel-André Tande (NOR)
1. Daniel-André Tande (NOR) 282,5 bodů
2. Philipp Aschenwald (AUT) 273,3
3. Anže Lanišek (SLO) 272,4
4. Stefan Kraft (AUT) 271,4
5. Daniel Huber (AUT) 270,3
6. Rjoju Kobajaši (JPN) 267,3
7. Karl Geiger (GER) 263,5
8. Timi Zajc (SLO) 262,2
9. Jan Hörl (AUT) 259,3
10. Thomas Aasen Markeng (NOR) 253
11. Domen Prevc (SLO) 252,8
12. Dawid Kubacki (POL) 251,3
13. Piotr Żyła (POL) 250,2
14. Gregor Schlierenzauer (AUT) 246,2
15. Richard Freitag (GER) 237,3
16. Kamil Stoch (POL) 236,7
17. Junširo Kobajaši (JPN) 236,4
18. Maciej Kot (POL) 231,6
19. Simon Ammann (SUI) 230,7
20. Pius Paschke (GER) 228
21. Niko Kytösaho (FIN) 227,5
22. Stefan Hula (POL) 224,9
23. Markus Eisenbichler (GER) 209,1
24. Robin Pedersen (NOR) 208,8
25. Constantin Schmid (GER) 208
26. Dominik Peter (SUI) 205,6
27. Jakub Wolny (POL) 205,2
28. Peter Prevc (SLO) DQ
29. Marius Lindvik (NOR) DQ
30. Anže Semenič (SLO) DQ
Pořadí po prvním kole:
1. Timi Zajc (SLO) - 140 bodů
2. Peter Prevc (SLO) - 138,7
3. Marius Lindvik (NOR) - 137,6
4. Daniel Huber (AUT) - 163,3
5. Anže Lanišek (SLO) - 134
6. Rjoju Kobajaši (JPN) - 133,1
7. Daniel-André Tande (NOR) - 133
8. Jan Hörl (AUT) - 129
9. Stefan Kraft (AUT) - 129
10. Karl Geiger (GER) - 128,4
11. Robin Pedersen (NOR) - 126,4
12. Anže Semenič (SLO) - 126,4
13. Kamil Stoch (POL) - 125,7
14. Philipp Aschenwald (AUT) - 125,4
15. Junširo Kobajaši (JPN) - 124,8
16. Gregor Schlierenzauer (AUT) - 118,5
17. Thomas Aasen Markeng (NOR) - 117,9
18. Richard Freitag (GER) - 117,9
19. Jakub Wolny (POL) - 116,2
20. Dawid Kubacki (POL) - 114,8
21. Domen Prevc (SLO) - 113,9
22. Stefan Hula (POL) - 113,5
23. Piotr Żyła (POL) - 112
24. Pius Paschke (GER) -111,7
25. Niko Kytösaho (FIN) - 110,6
26. Maciej Kot (POL) - 110,5
27. Simon Ammann (SUI) - 109,8
28. Dominik Peter (SUI) - 109
29. Markus Eisenbichler (GER) - 108,6
30. Constantin Schmid (GER) - 107,6
...
37. Roman Koudelka (CZE) - 95,6
Průběžné pořadí SP:
1. Daniel-André Tande (NOR) 100 bodů
2. Anže Lanišek (SLO) 80 b.
3. Kamil Stoch (POL) 60 b.
4. Rjoju Kobajaši (JPN) 50 b.
5. Daiki Ito (JPN) 45 b.
6. Timi Zajc (SLO) 40 b.
7. Karl Geiger (GER) 36 b.
7. Dawid Kubacki (POL) 36 b.
9. Robin Pedersen (NOR) 29 b.
10. Junširo Kobajaši (JPN) 26 b.
Startovní listina:
1. Jarkko Määttä (FIN)
2. Niko Kytösaho (FIN)
3. Roman Koudelka (CZE)
4. Artti Aigro (EST)
5. Andreas Schuler (SUI)
6. Stephan Leyhe (GER)
7. Dominik Peter (SUI)
8. Stefan Hula (POL)
9. Simon Ammann (SUI)
10. Constantin Schmid (GER)
11. Klemens Murańka (POL)
12. Piotr Żyła (POL)
13. Moritz Bär (GER)
14. Antti Aalto (FIN)
15. Anže Semenič (SLO)
16. Markus Eisenbichler (GER)
17. Kevin Bickner (USA)
18. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
19. Andreas Alamommo (FIN)
20. Vladimir Zografski (BUL)
21. Jakub Wolny (POL)
22. Michael Hayböck (AUT)
23. Gregor Schlierenzauer (AUT)
24. Roman Trofimov (RUS)
25. Pius Paschke (GER)
26. Maciej Kot (POL)
27. Richard Freitag (GER)
28. Domen Prevc (SLO)
29. Thomas Aasen Markeng (NOR)
30. Stefan Kraft (AUT)
31. Killian Peier (SUI)
32. Daniel Huber (AUT)
33. Philipp Aschenwald (AUT)
34. Jukija Sato (JPN)
35. Johann André Forfang (NOR)
36. Peter Prevc (SLO)
37. Marius Lindvik (NOR)
38. Naoki Nakamura (JPN)
39. Jan Hörl (AUT)
40. Robert Johansson (NOR)
41. Junširo Kobajaši (JPN)
42. Robin Pedersen (NOR)
43. Dawid Kubacki (POL)
44. Karl Geiger (GER)
45. Timi Zajc (SLO)
46. Daiki Ito (JPN)
47. Rjoju Kobajaši (JPN)
48. Kamil Stoch (POL)
49. Anže Lanišek (SLO)
50. Daniel-André Tande (NOR)
1. Daniel-André Tande (NOR) 282,5 bodů
2. Philipp Aschenwald (AUT) 273,3
3. Anže Lanišek (SLO) 272,4
4. Stefan Kraft (AUT) 271,4
5. Daniel Huber (AUT) 270,3
6. Rjoju Kobajaši (JPN) 267,3
7. Karl Geiger (GER) 263,5
8. Timi Zajc (SLO) 262,2
9. Jan Hörl (AUT) 259,3
10. Thomas Aasen Markeng (NOR) 253
11. Domen Prevc (SLO) 252,8
12. Dawid Kubacki (POL) 251,3
13. Piotr Żyła (POL) 250,2
14. Gregor Schlierenzauer (AUT) 246,2
15. Richard Freitag (GER) 237,3
16. Kamil Stoch (POL) 236,7
17. Junširo Kobajaši (JPN) 236,4
18. Maciej Kot (POL) 231,6
19. Simon Ammann (SUI) 230,7
20. Pius Paschke (GER) 228
21. Niko Kytösaho (FIN) 227,5
22. Stefan Hula (POL) 224,9
23. Markus Eisenbichler (GER) 209,1
24. Robin Pedersen (NOR) 208,8
25. Constantin Schmid (GER) 208
26. Dominik Peter (SUI) 205,6
27. Jakub Wolny (POL) 205,2
28. Peter Prevc (SLO) DQ
29. Marius Lindvik (NOR) DQ
30. Anže Semenič (SLO) DQ (21:51:14)
1. Daniel-André Tande (NOR) 282,5 bodů
2. Marius Lindvik (NOR) 279,4
3. Peter Prevc (SLO) 274,8
4. Philipp Aschenwald (AUT) 273,3
5. Anže Lanišek (SLO) 272,4
6. Stefan Kraft (AUT) 271,4
7. Daniel Huber (AUT) 270,3
8. Rjoju Kobajaši (JPN) 267,3
9. Karl Geiger (GER) 263,5
10. Anže Semenič (SLO) 262,6
11. Timi Zajc (SLO) 262,2
12. Jan Hörl (AUT) 259,3
13. Thomas Aasen Markeng (NOR) 253
14. Domen Prevc (SLO) 252,8
15. Dawid Kubacki (POL) 251,3
16. Piotr Żyła (POL) 250,2
17. Gregor Schlierenzauer (AUT) 246,2
18. Richard Freitag (GER) 237,3
19. Kamil Stoch (POL) 236,7
20. Junširo Kobajaši (JPN) 236,4
21. Maciej Kot (POL) 231,6
22. Simon Ammann (SUI) 230,7
23. Pius Paschke (GER) 228
24. Niko Kytösaho (FIN) 227,5
25. Stefan Hula (POL) 224,9
26. Markus Eisenbichler (GER) 209,1
27. Robin Pedersen (NOR) 208,8
28. Constantin Schmid (GER) 208
29. Dominik Peter (SUI) 205,6
30. Jakub Wolny (POL) 205,2
Už v prvním kole jsme viděli dvě diskvalifikace, obě na norské straně. Robert Johansson a Johann André Forfang by byli mezi postupujícími, ale nedá se svítit. Takto místo nich postoupili dále dva Němci – Markus Eisenbichler (GER) a Constantin Schmid.
1. Timi Zajc (SLO) – 140 bodů
2 2. Peter Prevc (SLO) – 138,7
3. Marius Lindvik (NOR) – 137,6
4. Daniel Huber (AUT) – 163,3
5. Anže Lanišek (SLO) – 134
6. Rjoju Kobajaši (JPN) – 133,1
7. Daniel-André Tande (NOR) – 133
8. Jan Hörl (AUT) – 129
9. Stefan Kraft (AUT) – 129
10. Karl Geiger (GER) – 128,4
11. Robin Pedersen (NOR) – 126,4
12. Anže Semenič (SLO) – 126,4
13. Kamil Stoch (POL) – 125,7
14. Philipp Aschenwald (AUT) – 125,4
15. Junširo Kobajaši (JPN) – 124,8
16. Gregor Schlierenzauer (AUT) – 118,5
17. Thomas Aasen Markeng (NOR) – 117,9
18. Richard Freitag (GER) – 117,9
19. Jakub Wolny (POL) – 116,2
20. Dawid Kubacki (POL) – 114,8
21. Domen Prevc (SLO) – 113,9
22. Stefan Hula (POL) – 113,5
23. Piotr Żyła (POL) – 112
24. Pius Paschke (GER) -111,7
25. Niko Kytösaho (FIN) – 110,6
26. Maciej Kot (POL) – 110,5
27. Simon Ammann (SUI) – 109,8
28. Dominik Peter (SUI) – 109
29. Markus Eisenbichler (GER) – 108,6
30. Constantin Schmid (GER) – 107,6
...
37. Roman Koudelka (CZE) – 95,6
1. Daniel-André Tande (NOR) 100 bodů
2. Anže Lanišek (SLO) 80 b.
3. Kamil Stoch (POL) 60 b.
4. Rjoju Kobajaši (JPN) 50 b.
5. Daiki Ito (JPN) 45 b.
6. Timi Zajc (SLO) 40 b.
7. Karl Geiger (GER) 36 b.
7. Dawid Kubacki (POL) 36 b.
9. Robin Pedersen (NOR) 29 b.
10. Junširo Kobajaši (JPN) 26 b.
1. Jarkko Määttä (FIN)
2. Niko Kytösaho (FIN)
3. Roman Koudelka (CZE)
4. Artti Aigro (EST)
5. Andreas Schuler (SUI)
6. Stephan Leyhe (GER)
7. Dominik Peter (SUI)
8. Stefan Hula (POL)
9. Simon Ammann (SUI)
10. Constantin Schmid (GER)
11. Klemens Murańka (POL)
12. Piotr Żyła (POL)
13. Moritz Bär (GER)
14. Antti Aalto (FIN)
15. Anže Semenič (SLO)
16. Markus Eisenbichler (GER)
17. Kevin Bickner (USA)
18. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
19. Andreas Alamommo (FIN)
20. Vladimir Zografski (BUL)
21. Jakub Wolny (POL)
22. Michael Hayböck (AUT)
23. Gregor Schlierenzauer (AUT)
24. Roman Trofimov (RUS)
25. Pius Paschke (GER)
26. Maciej Kot (POL)
27. Richard Freitag (GER)
28. Domen Prevc (SLO)
29. Thomas Aasen Markeng (NOR)
30. Stefan Kraft (AUT)
31. Killian Peier (SUI)
32. Daniel Huber (AUT)
33. Philipp Aschenwald (AUT)
34. Jukija Sato (JPN)
35. Johann André Forfang (NOR)
36. Peter Prevc (SLO)
37. Marius Lindvik (NOR)
38. Naoki Nakamura (JPN)
39. Jan Hörl (AUT)
40. Robert Johansson (NOR)
41. Junširo Kobajaši (JPN)
42. Robin Pedersen (NOR)
43. Dawid Kubacki (POL)
44. Karl Geiger (GER)
45. Timi Zajc (SLO)
46. Daiki Ito (JPN)
47. Rjoju Kobajaši (JPN)
48. Kamil Stoch (POL)
49. Anže Lanišek (SLO)
50. Daniel-André Tande (NOR)