Losování základních skupin EURO 2020 | (kon.) |
Smíšená štafeta jednotlivců, Östersund | Vítěz: Švédsko (kon.) | | | Smíšená štafeta, Östersund | Itálie (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Killington | Vítěz: M. Bassinová (ITA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Killington | Vítěz: M. Bassinová (ITA) (kon.) |
Sjezd mužů, Lake Louise | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: Daniel-André Tande (NOR) (kon.) |
Běh žen 10 km klasicky, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Běh mužů 15 km klasicky, Ruka | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
Skoky HS142, Ruka | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - skoky HS142, Ruka
Vítěz: J. Riiber (NOR)
Jan Vojkůvka
Výsledky skokanské části
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Espen Bjørnstad (NOR) +0:11
3. Jens Luuras Oftebro (NOR) +0:24
4. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:34
5. Akito Watabe (JPN) +1:12
6. Jörgen Graabak (NOR) +1:16
7. Vincenz Geiger (GER) +1:18
8. Go Jamamoto (JPN) +1:21
9. Lukas Greiderer (AUT) +1:24
10. Tomáš Portyk (CZE) +1:41
...
16. Ondřej Pažout (CZE) +2:03
Startovní listina
1. Olli Salmela (FIN)
2. Atte Kettunen (FIN)
3. Wille Karhumaa (FIN)
4. Paul Gerstgraser (AUT)
5. Taylor Fletcher (USA)
6. Raffaele Buzzi (ITA)
7. Johannes Rydzek (GER)
8. Če-un Pak (KOR)
9. Tomáš Portyk (CZE)
10. Arttu Mäkiaho (FIN)
11. Julian Schmid (GER)
12. Hidefumi Denda (JPN)
13. Edgar Vallet (FRA)
14. Laurent Muhlethaler (FRA)
15. David Mach (GER)
16. Alexander Pašajev (RUS)
17. Lilian Vaxelaire (FRA)
18. Leevi Mutru (FIN)
19. Erněst Jachin (RUS)
20. Vid Vrhovnik (SLO)
21. Ondřej Pažout (CZE)
22. Antoine Gerard (FRA)
23. Szczepan Kupczak (POL)
24. Lukas Klapfer (AUT)
25. Jošito Watabe (JPN)
26. Eric Frenzel (GER)
27. Lukas Greiderer (AUT)
28. Alessandro Pittin (ITA)
29. Eero Hirvonen (FIN)
30. Terence Weber (GER)
31. Go Jamamoto (JPN)
32. Rjota Jamamoto (JPN)
33. Akito Watabe (JPN)
34. Aaron Kostner (ITA)
35. Harald Johnas Riiber (NOR)
36. Einar Luraas Oftebro (NOR)
37. Philipp Orter (AUT)
38. Ilkka Herola (FIN)
39. Espen Andersen (NOR)
40. Thomas Jöbstl (AUT)
41. Vincenz Geiger (GER)
42. Samuel Costa (ITA)
43. Franz-Josef Rehrl (AUT)
44. Martin Fritz (AUT)
45. Manuel Faisst (GER)
46. Fabian Riessle (GER)
47. Jörgen Graabak (NOR)
48. Jens Luuras Oftebro (NOR)
49. Espen Bjørnstad (NOR)
50. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Espen Bjørnstad (NOR) +0:11
3. Jens Luuras Oftebro (NOR) +0:24
4. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:34
5. Akito Watabe (JPN) +1:12
6. Jörgen Graabak (NOR) +1:16
7. Vincenz Geiger (GER) +1:18
8. Go Jamamoto (JPN) +1:21
9. Lukas Greiderer (AUT) +1:24
10. Tomáš Portyk (CZE) +1:41
...
16. Ondřej Pažout (CZE) +2:03
Startovní listina
1. Olli Salmela (FIN)
2. Atte Kettunen (FIN)
3. Wille Karhumaa (FIN)
4. Paul Gerstgraser (AUT)
5. Taylor Fletcher (USA)
6. Raffaele Buzzi (ITA)
7. Johannes Rydzek (GER)
8. Če-un Pak (KOR)
9. Tomáš Portyk (CZE)
10. Arttu Mäkiaho (FIN)
11. Julian Schmid (GER)
12. Hidefumi Denda (JPN)
13. Edgar Vallet (FRA)
14. Laurent Muhlethaler (FRA)
15. David Mach (GER)
16. Alexander Pašajev (RUS)
17. Lilian Vaxelaire (FRA)
18. Leevi Mutru (FIN)
19. Erněst Jachin (RUS)
20. Vid Vrhovnik (SLO)
21. Ondřej Pažout (CZE)
22. Antoine Gerard (FRA)
23. Szczepan Kupczak (POL)
24. Lukas Klapfer (AUT)
25. Jošito Watabe (JPN)
26. Eric Frenzel (GER)
27. Lukas Greiderer (AUT)
28. Alessandro Pittin (ITA)
29. Eero Hirvonen (FIN)
30. Terence Weber (GER)
31. Go Jamamoto (JPN)
32. Rjota Jamamoto (JPN)
33. Akito Watabe (JPN)
34. Aaron Kostner (ITA)
35. Harald Johnas Riiber (NOR)
36. Einar Luraas Oftebro (NOR)
37. Philipp Orter (AUT)
38. Ilkka Herola (FIN)
39. Espen Andersen (NOR)
40. Thomas Jöbstl (AUT)
41. Vincenz Geiger (GER)
42. Samuel Costa (ITA)
43. Franz-Josef Rehrl (AUT)
44. Martin Fritz (AUT)
45. Manuel Faisst (GER)
46. Fabian Riessle (GER)
47. Jörgen Graabak (NOR)
48. Jens Luuras Oftebro (NOR)
49. Espen Bjørnstad (NOR)
50. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Espen Bjørnstad (NOR) +0:11
3. Jens Luuras Oftebro (NOR) +0:24
4. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:34
5. Akito Watabe (JPN) +1:12
6. Jörgen Graabak (NOR) +1:16
7. Vincenz Geiger (GER) +1:18
8. Go Jamamoto (JPN) +1:21
9. Lukas Greiderer (AUT) +1:24
10. Tomáš Portyk (CZE) +1:41
...
16. Ondřej Pažout (CZE) +2:03
Výbornou výchozí pozici po skoku má Tomáš Portyk, který figuruje na 10. místě se ztrátou 1 minuty a 41 vteřin. Dvě minuty a tři vteřiny na čelo ztrácí Ondřej Pažout na 16. místě.
1. Olli Salmela (FIN)
2. Atte Kettunen (FIN)
3. Wille Karhumaa (FIN)
4. Paul Gerstgraser (AUT)
5. Taylor Fletcher (USA)
6. Raffaele Buzzi (ITA)
7. Johannes Rydzek (GER)
8. Če-un Pak (KOR)
9. Tomáš Portyk (CZE)
10. Arttu Mäkiaho (FIN)
11. Julian Schmid (GER)
12. Hidefumi Denda (JPN)
13. Edgar Vallet (FRA)
14. Laurent Muhlethaler (FRA)
15. David Mach (GER)
16. Alexander Pašajev (RUS)
17. Lilian Vaxelaire (FRA)
18. Leevi Mutru (FIN)
19. Erněst Jachin (RUS)
20. Vid Vrhovnik (SLO)
21. Ondřej Pažout (CZE)
22. Antoine Gerard (FRA)
23. Szczepan Kupczak (POL)
24. Lukas Klapfer (AUT)
25. Jošito Watabe (JPN)
26. Eric Frenzel (GER)
27. Lukas Greiderer (AUT)
28. Alessandro Pittin (ITA)
29. Eero Hirvonen (FIN)
30. Terence Weber (GER)
31. Go Jamamoto (JPN)
32. Rjota Jamamoto (JPN)
33. Akito Watabe (JPN)
34. Aaron Kostner (ITA)
35. Harald Johnas Riiber (NOR)
36. Einar Luraas Oftebro (NOR)
37. Philipp Orter (AUT)
38. Ilkka Herola (FIN)
39. Espen Andersen (NOR)
40. Thomas Jöbstl (AUT)
41. Vincenz Geiger (GER)
42. Samuel Costa (ITA)
43. Franz-Josef Rehrl (AUT)
44. Martin Fritz (AUT)
45. Manuel Faisst (GER)
46. Fabian Riessle (GER)
47. Jörgen Graabak (NOR)
48. Jens Luuras Oftebro (NOR)
49. Espen Bjørnstad (NOR)
50. Jarl Magnus Riiber (NOR)